مشاوره و سفارش

تابلوفرش ماشینی

در دنیای امروز و زندگی های آپارتمانی تابلو فرش ها به یکی از عناصر تفکیک ناپذیر از دکور خانه های ایرانیان تبدیل شده اند. تولید تابلو فرش ها علاوه بر مصارف داخلی، قسمت بزرگی از صادرات فرش و قالی را شکل می دهد و از این رو سهم به سزایی در اقتصاد و معیشت خانوار ها، تولید کنندگان و دستگاه اقتصاد کشور بر عهده دارد. تابلو فرش ها علاوه بر کشور ایران در ترکیه، افغانستان و سایر کشور ها نیز بافته می شود اما طرح و کیفیت تابلو فرش ایرانی با اختلاف زیادی در صدر تابلو فرش ها در دنیا قرار دارد.

موکت

تنوع طراحی در موکت ها این امکان را می‌دهد تا به سادگی با هر نوع مبلمان و دکوری هماهنگ باشد و هارمونی ایجاد شده فضای زندگی را دلنشین‌تر می‌کند. ایجاد سطح نرم وایمن برای اتاق کودکان، طراحی فضای لوکس و زیبا برای هتل ها، خلق دکوراسیون هماهنگ با محیط اداری و داشتن پوششی با دوام و اکوستیک در مکان های پرتردد و آمفی تئاترها، موکت را به انتخابی ایده آل در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است.

تایلهای اداری

نوآوری در تکنولوژی تافتینگ و بهره مندی از سیستم لمینیشن و ارائه محصولات با لایه های مستحکم و غیر قابل جدا شدن از نوع پلی پروپیلن و پلی آمید چاپی و پلی استر از جمله برتری های موکتهای اداری است. قابل شستشو بودن، کند سوز بودن و همچنین عایق بودن در برابرآب، رطوبت، بو و خاک از دیگر مشخصات موکتهای اداری است. این موکتها دارای بافت مناسب جهت حرکت صندلی چرخ دار هستند و برای فضاهای با تردد بالا طراحی شده اند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تابلوفرش ماشینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@iranarugs.com

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بازرگانی ایرانا

مژگان فرجی

Call Now Buttonتماس بگیرید