مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید تابلو فرش چهره ابریشمی با بهترین کیفیت

 تولید تابلو فرش چهره ابریشمی همان طور که از اسم آن معلوم است در واقع تصویر یک صورت یا به صورت نیم رخ یا تمام رخ می باشد تابلو فرش چهره به دو صورت دستی و کارخانه ای تولید می شود که دو دسته هستند یا تابلو فرش شخصی یا تابلو فرش افراد مشهور.

کارخانه تولید تابلو فرش چهره ابریشمی با بهترین کیفیت

ویژگی های نخ ابریشم در تولید تابلو فرش

ویژگی های نخ ابریشم در تولید تابلو فرشابریشم دارای الیاف پروتئینی است که از پیله کرم ابریشم به دست می آید و از ویژگی های آن نرم بودن ، شفاف بودن ، ظریف بودن و در عین ظریفی محکم بودن آن است. کرم ابریشم این الیاف را در زمان خاصی از غدد بزاق خود تولید می کند برای استفاده از این الیاف ها پیله ها را قبل از خروج کرم از آن تا ۶۰ درجه حرارت داده و می پزند تا کرم بمیرد تا بتوان از الیافی که از کرم تولید شده است استفاده کنند از هر ۲۵۰ کیلو گرم پیله چیزی در حدود ۲۰ کیلوگرم ابریشم خام تولید می شود. برای بافت فرش های ابریشمی نیاز به مهارت و تخصص خاصی است و غالبا این نوع فرش ها بیشتر در نائین شهر ، کاشان ، قم ، اصفهان و تبریز بافته می شوند. ابریشم طبیعی خام به رنگ کرم یا زرد است. خاصیت ارتجاعی یا کش سان بودن ابریشم از پشم کمتر و از پنبه بیشتر است. ابریشم جاذب خوبی است و آب را به خوبی جذب می کند. ابریشم طبیعی از قابلیت تابندگی و ریسندگی خوبی برخوردار است ابریشم طبیعی مقاومت قابل توجه ای از خود در برابر حرارت نشان می دهد و تا ۱۴۰ درجه سانتی گراد حرارت را به خوبی تحمل می کند اما در ۱۷۵ درجه سانتی گراد متلاشی می شود. ابریشم طبیعی مقاومت زیادی در برابر بیدزدگی دارد. هنگام سوختن ابریشم از آن بوی مو یا پر سوخته به مشام می رسد. سطح مقطع ابریشم به صورت یکنواخت و بیضی شکل است. ابریشم خصوصیت شیمیایی نیز دارد جنس ابریشم از پروتئین سیرسین ، چربی ، واکس و مواد معدنی است که البته ۹۸% وزن ابریشم خالص را پروتئین ها تشکیل می دهند. اسیدهای رقیق در شرایط معمولی بر روی آن اثری ندارند ولی اسیدهای قوی باعث از هم پاشیدن ابریشم می شوند. ابریشم در برابر اکسید کننده ها حساسیت زیادی از خود نشان می دهد و مواد قلیایی غلیظ مانند سود سوزآور ۵ % ابریشم را به راحتی در خود حل می کند.

نخ ابریشم به تابلو فرش چه جلوه ای میدهد

نخ ابریشم به تابلو فرش چه جلوه ای میدهدابریشم به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شود. که ابریشم مصنوعی برای بافتن فرش زیاد مناسب نیست الیاف ابریشمی در نسبت مساوی به قطر به مراتب محکم تر از الیاف پشمی هستند. بافتن فرش با ابریشم کار بسیار دقیق و پر زحمتی است که به همین دلیل است که فرش های گران بها را با ابریشم می بافند. از ابریشم برای جلا دادن و برجسته نشان دادن طرح و نقش فرش در بافت فرش استفاده می کنند و یا اینکه از این نخ به عنوان تار و پود استفاده می کنند.

خرید تابلو فرش چهره ابریشمی در جهان

خرید تابلو فرش چهره ابریشمی در جهانبرای خرید تابلو فرش ابریشمی باید با انواع تابلو فرش چهره و همچنین چگونگی چاپ و بافت تابلو فرش آشنا بود تا با آگاهی کامل بتوان سفارش بافت هر تابلو فرشی را از طریق سایت مربوطه آن سفارش داد. تابلو فرش از زمان های قدیم تاکنون جزء کارهای تزئینی منازل و مکان ها می باشد که از آن می توان به عنوان هدیه ای ماندگار و خاص و ارزشمند برای عزیزان در مراسمات استفاده کرد تابلو فرش دستبافت ایرانی یک کالای شناخته شده در جهان است که کیفیت چشم گیری در سطح جهانی دارد. مهد تابلو فرش ایران شهر سردرود است که انواع تابلو فرش چهره دستبافت و ابریشمی که دارای کیفیت بالایی هستند در ابعاد متفاوت توسط بافنده های زبردست در آنجا بافته می شود. ارزش تابلو فرش های دستبافت بر کسی پوشیده نبوده است اما دو دلیل زمان زیاد آماده شدن آن و قیمت بالای تابلو فرش های دستبافت باعث شده است که همگان نتوانند آن را خریداری کنند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید