مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش چمن مصنوعی زمین بازی با کیفیت های مختلف

چمن مصنوعی زمین بازی با کیفیت های مختلف تولید می شود و به بازار عرضه می شود. این گوناگونی کیفیت باعث دگرگون شدن قیمت این محصول در بازار می شود. بهتر است چمن مصنوعی را از محلی خریداری کنیم که آن را به صورت پخش عمده به بازار های فروش عرضه می کند. 

پخش چمن مصنوعی زمین بازی با کیفیت های مختلف

آنالیز چمن مصنوعی مناسب برای محیط بازی

آنالیز چمن مصنوعی مناسب برای محیط بازیدر آنالیز چمن مصنوعی حتما باید به این نکته توجه کنیم که از زمین چمن برای چه منظوری می خواهیم استفاده کنیم؟ زمین چمن دارای نمونه های مختلفی می باشد که هر کدام از این نمونه ها متناسب برای بازی کردن های مختلفی می باشد. 

آنالیز باید به صورتی باشد که کدام چمن برای کدام بازی مناسب تر می باشد و ورزش کاران و افرادی که می خواهند از چمن ها استفاده کنند هنگام استفاده از آنها احساس راحتی بیشتری می کنند. 
چمن مصنوعی برای این اختراع شده است که در هزینه های تولید و پرورش چمن های طبیعی جلو گیری شود و بتوان در مکان های مختلفی چمن مصنوعی استفاده کرد.‌ برای  بازی کردن نیازمند به محلی وسیع و مناسب می باشیم.

بهترین زمین و حرفه ای ترین زمان برای تمرین و بازی  زمین چمن می باشد. در زمین چمن می توان به راحتی فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت.

ولی تمامی مکان ها و شهر ها توانایی و هزینه لازم برای احداث زمین چمن مناسب را ندارند.

برای همین شرکت های تولیدی اقدام به تولید چمن مصنوعی کرده اند که بتوان آن را به راحتی در محصول های مختلف پهن کرد و مانند یک زمین چمن واقعی بر روی آن  بازی کرد.

چمن مصنوعی باید نرم باشد که در صورت زمین خوردن و صدمات احتمالی جلو گیری کند. و همچنین باید صاف و یک دست باشد که بتوان توپ را به راحتی روی آن به یکدیگر پاس داد.

چمن های مصنوعی متناسب برای بازی باید تراکم مناسبی هم داشته باشند که بتوان بر روی آنها گام برداشت و شوت کرد. بسیار مهم می باشد که سطح چم زیادی لیز نباشد که باعث به زمین خوردن افراد شود باید اندازه چمن و میزان لیز بودن آن کنترل شود تا چمنی مناسب تولید شود.

چمن مصنوعی بازی بیشتر در پارک ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد چون چمن های طبیعی هزینه نگهداری بسیار بالای دارند ولی این محصول نیازمند به مراقبت نمی باشد

مزایای استفاده از چمن مصنوعی در محیط بازی

مزایای استفاده از چمن مصنوعی در محیط بازی از مزایایی چمن مصنوعی در مقابل به چمن طبیعی می توان به مواردی از این این قبیل اشاره کرد. 

  1. چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی بسیار ارزان تر می باشد و هزینه کمتری را برای خرید آن می خواهد پرداخت کرد.
  2. چمن مصنوعی هزینه نگهداری بسیار کمی لازم دارد.‌
  3. چمن مصنوعی در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود که می توان متناسب با رشته ورزشی و کاربردی که از چمن انتظار داریم محصول مورد نظر خود را خریداری کنیم.
  4. چمن مصنوعی را می توان در هر مکانی که سطحی صاف داشته باشد فرش کرد مورد استفاده قرار داد. 
  5. شرکت تولید چمن مصنوعی با تولید چمن های ضد حریق توانسته اند عمر مفید این محصول را بسیار افزایش بدهند و بازار های بسیار بزرگی را برای خود فراهم کنند.

چمن مصنوعی این امکان را فراهم کرده است که در مکان های سر پوشیده و مناطقی که خاک مناسب یا آب کافی وجود ندارد هم بتوان از چمن مصنوعی استفاده کرد. 

همانطور که در بالا گفته شد از مزایای چمن مصنوعی بسیار می باشد. 

فروش مستقیم چمن مصنوعی زمین بازی به کشور های عربی

فروش مستقیم چمن مصنوعی زمین بازی به کشور های عربیکشور های غربی به دلیل ضعیف بودن توان اقتصادی و نداشتن شرکت های تولیدی بزرگ در زمینه تولید چمن مصنوعی بسیار ضعیف می باشند و شرکت های تولیدی می توانند به راحتی در این کشور ها بازار های بزرگی را جهت فروش محصولات خود به دست آورند. 

فروش چمن مصنوعی اگر به صورت عمده و یک جا باشد باعث کاهش قیمت و افزایش میزان فروش چمن مصنوعی در بازار می شود. 

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید