مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری با کیفیت عالی

یکی از انواع فرش مورد استفاده در منازل فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری می باشد که می توان آن را در فروشگاه های سراسر کشور پیدا کرد. اما این روز ها پخش فرش در سایت های اینترنتی نیز به کاری رایج و معمول تبدیل شده است که می توان حتی انواع فرش را با طرح های متنوع، با رنگ های سنتی ایرانی و با کیفیتی عالی خریداری کرد.

پخش فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری با کیفیت عالی

طرح های متنوع فرش ۷۰۰ شانه 9 متری

طرح های متنوع فرش ۷۰۰ شانه 9 متری فرش های ۷۰۰ شانه از نمونه فرش های قدیمی تولید ایران می باشد که در بازار این روز ها به صورت ماشینی در مدل های مختلفی وارد می شوند. اندازه های فرش های نیز مختلف می باشد و هر کسی بر اساس ابعاد منزل یا ساختمان مورد نظر خود اقدام به خرید می کند. فرش های 9 متری از نمونه های رایج برای اتاق های بزرگ هستند.

طرح های متنوع فرش را رد سایت های اینترنتی راحت تر می توان پیدا کرد. شما به جای اینکه بخواهید چندین ساعت از وقت خود را بگذارید، به فروشگاه های فرش در سطح شهر خودتان مراجعه کنید و حتی مقداری هزینه کنید و نهایتا خسته شوید، می توانید تنها با گوشی یا لپ تاپ خود در اینترنت در خصوص انواع فرش ها و طرح های آن ها سرچ کنید، و حتی فروشندگان بزرگ فرش را بشناسید و خیلی راحت بعد از پیدا کردن فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.

در اینجا به چند مدل پر فروش فرش ۷۰۰ شانه 9 متری اشاره می کنیم:

 • ترلان
 • یگانه
 • هالیدی
 • جواهر
 • کاشانه
 • الیسا
 • رابین
 • تارا
 • شهرزاد
 • معلق
 • ایلیا
 • گیسو

مزیت فرش 9 متری نسبت فرش 12 متری

مزیت فرش 9 متری نسبت فرش 12 متری قطعا شما به هنگام خرید فرش با این سوال فروشنده مواجهه می شوید که چه سایزی می خواهید؟ یعنی ابعاد اتاق شما چقدر است؟ ما در ایران فرش های 6 متری، 9 متری، 12 متری و 24 متری را داریم. مثلا زمانی که می گویند ابعاد اتاق 3 در 3 است یعنی این اتاق نیازمند یک فرش 9 متری می باشد.

در گذشته خانه بسیار بزرگ تر از امروز بوده و جمعیت خانه ها نیز زیاد بود. یعنی برای اتاق های حال و پذیرایی از فرش های 12 و 24 متری استفاده می شد. اما کم کم با گذشت زمان شاهد این هستیم که سایز اتاق ها کوچکتر شد و در نتیجه به فرش های کوچکتری مانند 6 متر و 9 متر نیاز بیشتری پیدا شد.

مزیت فرش 9 متری به 12 متری این است که دارای ابعاد کوچکتری می باشد. برای اتاق خواب کودکان و بزرگسالان و حتی برای اتاق های اصلی منزل مناسب تر هستند. این فرش ها قطعا وزن کمتری دارند، سبک تر هستند و به راحتی می توان آن ها را بلند و جابجا کرد.

از طرفی شستن این فرش ها برای قالی شویی ها کار چندان سختی نمی باشد،  و می توان حتی این فرش ها در وسط حال قرار داد و اطراف را با مبلمان به راحتی پوشاند.

فروشندگان بزرگ فرش ۷۰۰ شانه در کاشان

فروشندگان بزرگ فرش ۷۰۰ شانه در کاشان شهر کاشان از اصلی ترین شهر های تولید کننده بهترین نمونه های قالی و فرش می باشد که فروشندگان بزرگی در این شهر فعالیت دارند. از قالی های استان اصفهان می توان به دو نمونه سنتی یعنی همان دستی و ماشینی اشاره کرد. اما این روز ها دیگر بافت قالی و فرش به صورت دست چندان به صرفه و راحت نمی باشد و انواع ماشین آلات صنعتی و ابزار آلات به کمک بافنده ها آمده اند.

با حضور ماشین آلات شاهد برند های بزرگ و کارخانه های وسیعی در شهر کاشان هستیم که تعداد تخته فرش بسیاری را در هر ماه وارد بازار می کنند. می توانید از طریق اینترنت این فروشنده های فرش ۷۰۰ شانه را نیز به راحتی بشناسید و حتی در حوزه صادرات محصولات با آن ها همکاری داشته باشید.

بهتر است از شهر کاشان فرش های خود را تهیه کنید، چرا که برترین مدل ها را با بالاترین کیفیت ها را خواهید دید.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید