مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده چمن مصنوعی در تهران

در تهران باوجود استقبال نه‌چندان زیاد از چمن مصنوعی شرکت‌های زیادی برای فروش و پخش عمده چمن مصنوعی وجود دارند.چمن  مصنوعی  تهران یکی از بیشترین تقاضاها را در سطح ایران دارد..امروزه نه‌تنها در ورزشگاه‌ها بلکه در اماکن تجاری و مسکونی نیز استفاده از چمن مصنوعی رونق گرفته است.همچنین از چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی و خارجی نیز استفاده می‌شود‌.

پخش عمده چمن مصنوعی در تهران

دلایل رونق استفاده از چمن مصنوعی در محیط های باز

دلایل رونق استفاده از چمن مصنوعی در محیط های باز

همان‌طور که میدانید چمن مصنوعی نسبت به طبیعی دارای مزایا و ویژگی‌های بسیار زیادی هست که باعث شده استفاده از چمن مصنوعی در محیط‌های باز رونق پیدا کند. از ویژگی‌های مهم چمن مصنوعی می‌توان به مواردی همچون؛ مقاومت چمن مصنوعی نسبت به گرما و سرما ، حفظ رنگ در برابر نور خورشید ، بهداشتی بودن (مناسب برای کودکان) ، دوام و عمر بالا ، آسیب نزدن به طبیعت ، قابل شست‌وشو و نظافت ، نام برد. مهم‌ترین ویژگی‌ای که باعث شده چمن مصنوعی مناسب فضای باز باشد این است که در برابر اشعه uv تغییر رنگ نمی‌دهد. چمن مصنوعی با سوراخ‌هایی که روی بکینگ تعبیه‌شده می‌تواند آب را از خود عبور داده و به آب راه منتقل کند و مانع از پوسیدگی و آب جمع شدگی و ایجاد بوی بد شود و ماندگاری چمن مصنوعی بالا رود.که این ویژگی در هنگام بارندگی می‌تواند بسیار برایمان مفید باشد. از دلایل دیگر که می‌توان در توضیح عواملی که نام‌برده شد، بگوییم ، این است که در هنگام خرید می‌توانیم گارانتی بگیریم و هنگام بروز مشکل از آن استفاده کنیم.چمن مصنوعی علاوه بر اینکه از هزینه‌های گزاف جلوگیری می‌کند ، می‌تواند بادوام زیادی که دارد ، برایمان سود هم باشد.

شرایط جوی مناسب برای ماندگاری بیشتر چمن مصنوعی

شرایط جوی مناسب برای ماندگاری بیشتر چمن مصنوعی

یکی از نگرانی‌ای که اغلب در ذهن اذهان عمومی هنگامی‌که برای خرید چمن مصنوعی به فکر می‌افتند این است که آیا در هنگام باران و برف و یخبندان این چمن از بین می‌رود و تمام هزینه‌هایمان به باد فنا خواهد رفت؟که باید بگوییم خیر، چمن مصنوعی برخلاف چمن طبیعی در هنگام یخ‌بندان و برف دچار یخ‌زدگی نمی‌شود ولی ما باید سعی کنیم تا به بهترین نحو از آن محافظت کنیم. نه‌تنها در زمستان ، بلکه در تابستان نیز به خودتان نگرانی وارد نکنید ، چون این چمن در مقابل نور خورشید و اشعه‌ی آن‌هم مقاوم است ، ولی اگر بخواهیم به‌طورکلی راجع به شرایط جوی برای ماندگاری چمن مصنوعی صحبت کنیم،باید بگوییم که درست است این چمن مقاومت بالایی در مقابل آفتاب‌سوختگی و یخ‌زدگی دارد اما ما هم باید کمی خوش‌فکر باشیم و از چمن در موقعیت‌ها و مکان‌هایی استفاده کنیم که کمترین آسیب و فشار و هرگونه خطر قرار بگیرد. مثلاً جایی که اکثر مواقع سایه هست یا مثلاً در آن منطقه برف سنگین به مقدار روزهای کم در سال اتفاق می‌افتد.

تولید چمن مصنوعی با بهترین مواد در ایران

تولید چمن مصنوعی با بهترین مواد در ایران

چمن مصنوعی از سه مرحله گره‌زنی,زیرسازی و کنترل کیفی در کارخانه تشکیل می‌شود. در مرحله گره‌زنی نخ‌ها در خط تولید قرار می‌گیرند که در این مرحله جنس نخ بسیار مهم است.نخ‌ها را بافاصله مشخص از هم می‌دوزند و در بعضی جاها مثل لایه زیرین نخ‌ها به‌صورت متراکم دوخته می‌شوند.یکی از عواملی که کارخانه‌ها و شرکت‌ها به سمت تولید چمن مصنوعی رفته‌اند ، قیمت چمن مصنوعی هست که هم برای سودآوری مناسب است و هم برای خریدار یا مصرف‌کننده.چون اگر قیمت بالا باشد ، خریدار کم می‌شود و درنتیجه فروش کم مساوی است با سود کم.مرغوبیت چمن مصنوعی به مواد تشکیل‌دهنده آن است.سه نوع مواد برای ساخت چمن مصنوعی به‌کاربرده می‌شود به نام‌های پلی‌پروپیلن، پلی‌اتیلن و نایلون. پلی‌پروپیلن کمی ساده‌تر و ارزان‌تر هست و اکثراً به خاطر قیمت پایینش آن را انتخاب می‌کنند.اما این نوع از بهترین چمن مصنوعی انتخابی در بین اقسام مختلف چمن مصنوعی نیست ، بلکه باکمی هزینه بیشتر می‌توان چمن مصنوعی پلی‌اتیلن را خرید که بااینکه گران‌ترند اما به‌عنوان یک بافت نرم طبیعی‌تر به نظر می‌آیند و دارای دوام بیشتری نیز می‌باشند.در مرحله زیرسازی لایه زیرین چمن مصنوعی به لایه‌های بکینگ می‌چسبد.لایه بکینگ درواقع همان لایه تیره‌رنگی است که در پشت چمن مصنوعی قرار دارد. لایه بکینگ با فنّاوری‌های روز آماده می‌شود و ویژگی‌های متفاوتی دارد که بر نوع جنس و کاربرد چمن مصنوعی تأثیر می‌گذارد.بعدازاین دو مرحله نوبت به کنترل کیفی می‌رسد که  باعث می‌شود چمن با اطمینان از کارخانه  خارج شود. خروجی که منجر به 10 تا 15 سال تضمین می‌شود و بدون پاره شدگی و رنگ‌پریدگی به عمر مفید خود ادامه می‌دهد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید