مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وضعیت بازار انواع فرش های ماشینی

وضعیت بازار انواع فرش های ماشینی امروزه چگونه است؟ این فرش ها عمدتا در کدام شهر ایران بافته می شوند و چه میزان اشتغال زایی دارند؟
فرش ماشینی صنعتی در ایران است با حدود کمی بیش از ۴۰ سال سن، فرش ماشینی به خاطر قیمت مناسب خیلی زود جایگاه خوبی در میان ایرانی ها پیدا کرد و جزیی از دکوراسیون منازل ایرانی ها شد، آنها البته ویژگی ها و ارزش های فرش دستباف را ندارند اما با توجه به تنوع در طرح و قیمت مناسبی که دارند جایگاه خوبی پیدا کرده و بازار بسیار مناسبی دارند، فرش های دست دوم ماشینی بر خلاف فرش دستباف ارزش مالی چندانی ندارند.
تولید کننده های انواع فرش ماشینی
اولین فرش های ماشینی در شهر کاشان ساخته شده است، در این شهر امروزه بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی فرش و مرتبط با فرش دارد و به مرکز و قطب تولید فرش ماشینی در ایران تبدیل شده است، فرش های ماشینی خوب بیشتر با الیاف اکریلیک هیت ست شده ساخته می شوند. این نوع فرش ها دارای پرز دهی کمتری هستند و برای افرادی که حساسیت تنفسی دارند مناسب هستند، همچنین این فرش ها دارای نرمی و لطافت بیشتری هستند.
در خرید فرش ماشینی نکته ایی که بسیار با اهمیت است میزان هماهنگی آن با سایر اجزای دکوراسیون است، فرش زیبا اگر در دکوراسیون مناسب خودش قرار نگیرد زیبایی خود را نمی تواند نشان دهد، لذا در هنگام خرید فرش نیم نگاهی به دکوراسیون خود داشته باشید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید