مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات فرش ماشینی اکریلیک نفیس از ترکیه

چه عواملی سبب شده تا واردات انواع فرش ماشینی ۱۰۰% آکریلیک و نفیس از کشورهایی نظیر ترکیه بیش از سایرین انجام گیرد؟ برتری این نوع فرش ها بر سایرین در چیست؟
حتما شما هم به عنوان خریدار فرش یا کسی که قصد دارد وارد این عرصه شده و به فروش مشغول گردد، برخی عبارات منحصر به این حوزه را شنیده و یا اینکه اطلاعاتی درباره آن دارید.
از جمله عبارت هایی که عمدتا هنگام خرید و فروش فرش ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد آکریلیک است. حال باید دید این کلمه به چه معناست و اشاره به چه خصوصیاتی از فرش دارد.
همانطور که می دانید ماده اولیه بافت انواع فرش ماشینی و دستباف، نخ است. نخ ها مدل های مختلفی دارند که یکی از آن ها با نام آکریلیک معرفی می شود. اگر بخواهیم تعریفی اجمالی از این ماده بدهیم باید گفت از نظر ظاهر شبیه به پشم است که در تولید فرش های دستباف و ماشینی کاربرد دارد.
نخ های آکریلیک به اعتقاد کارشناسان فرش از جمله مواد اولیه مرغوب برای تولید محصولی نفیس به شمار رفته و به دلیل مزایایی که دارد مورد توجه کارخانه های بافت نمونه های ماشینی قرار گرفته است.
برخی مزایای این ماده نسبت به سایر نخ ها به شرح زیر می باشد:

  • قابلیت رنگ دهی بهتر این ماده سبب می شود تا فرش تهیه شده از آن زیبایی بیشتری داشته باشد.
  • عدم جذب رطوبت توسط نخ آکریلیک آن را گزینه مناسبی برای یک استفاده در یک فرش ماشینی ساخته است.
  • این ماده ضد حساسیت بوده و برای افرادی که به نخ پشم حساسیت دارند جایگزینی مناسب خواهد بود.

این پارامترها دلایلی است که موجب شده تا واردات انواع فرش ماشینی نفیس بافته شده با این نوع نخ از کشورهایی مانند ترکیه بیش از سایرین صورت پذیرد. این نکته را نیز باید خاطر نشان کرد که در بافت یک فرش هم از نخ ۱۰۰% آکریلیک استفاده شود و هم اینکه آن را با انواعی باکیفیت کمتر ترکیب کرده و به اصطلاح محصوی درصد دار عرضه کنند. مسلما هر چه درصد مواد اولیه دیگر بیشتر باشد کیفیت محصول کاهش یافته و با قیمت ارزان تری به فروش می رسد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید