مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایشگاه عرضه فرش های ماشینی کاشان

میزان تولید فرش های ماشینی کاشان چقدر است؟ میزان صادرات فرش ماشینی ایران چه میزان است و نمایشگاه عرضه فرش های ماشینی کاشان کجاست؟
فرش ماشینی در ایران بیش از ۴۰ سال سابقه دارد، فرش ماشینی در ایران برای اولین بار در کاشان تولیده شده است، امروزه کاشان یکه تاز تولید فرش ماشنی در ایران است، سهم کاشان از تولیدات فرش ماشینی ایران بیش از ۷۵ درصد است، این تولید به واسطه وجود بیش از ۱۰۰۰ کارخانه مرتبط با این صنعت می باشد.

وضعیت صادرات فرش ماشینی کاشان

محصولات این شهر امروزه به بسیاری از کشور های جهان صادر می شود. ایران پنجمین صادر کننده فرش ماشینی در جهان است، فرش های ماشینی ایرانی با طیف بسیار وسیعی از طرح ها، رنگ ها و مشخصات امروزه چشم های زیادی را به خود جلب کرده و فرش ماشینی ایران به یک برند تبدیل شده است.

طرح ها و مشخصات فرش ماشینی ایرانی

فرش های ماشینی ایرانی در طرح هایی نظیر لچک و ترنج، افشان و خشتی تولید می شود. طرح لچک و ترنج البته بیشترین اقبال را در میان تولیدات داشته و بیشترین مشتری ها را دارد. فرش های خشتی بیشتر برای افرادی که دنبال منازل زیبا و منحصر به فرد هستند تولید می شوند. فرش های کاشان عمدتا از اکریلیک و پلی استر بافته می شوند. بهترین فرش ها ۱۲۰۰ شانه بوده و دارای تراکم ۳۶۰۰ می باشند. به ندرت تعداد رنگ های این فرش ها از ۱۲ عبور می کند.
امروزه نمایشگاه های عرضه فرش محصولات کاشان را ارائه می کنند. همچنین این فرش ها از طریق سایت های معتبر قبل خرید هستند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید