مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایشگاه عرضه زیباترین فرش های ماشینی کاشان

زیباترین فرش های ماشینی کاشان در چه طرح هایی تولید شده و این فرش های زیبا چه مشخصاتی دارند؟ کدام نمایشگاه ها این محصولات زیبا را به فروش می رسانند؟
فرش ماشینی در کشور ما سابقه ایی چهل ساله دارد، اولین فرش ها در کاشان تولید شده اند و امروزه بیش از ۷۰ درصد انواع فرش های ماشینی در این منطقه تولید می شوند، به لطف این تولیدات انبوه ایران پنجمین صادر کننده بزرگ فرش در جهان نیز می باشد، در نظر داشته باشید ایران دارای جایگاه مناسبی در این زمینه است، لذا در خرید فرش به دنبال فرش های بی کیفیت و بی شناسنامه صرفا خارجی نروید، چندین بار در طی سالیان گذشته این فرش های بی کیفیت به خانواده های ایرانی ضرر زده اند، در خرید فرش ماشینی ایرانی شک نکنید.

مشخصات انواع فرش های ماشینی کاشان

فرش های ماشینی کاشان عموما در دو طرح کلی فرش کلاسیک و فرش فانتزی تقسیم بندی می شوند، طیف بسیار وسیعی از انواع طرح ها با مشخصات مختلف به بازار عرضه می شوند، هر کدام از این فرش ها دارای مشخصاتی هستند، فرش های کلاسیک عمدتا از الیاف اکریلیک تولید می شوند و فرش های فانتزی عمدتا از پلی استر تولید می شوند، فرش های کلاسیک جدید عمدتا دارای تراکم و شانه بالایی هستند، اما فرش های فانتزی عمدتا شانه و تراکم کمتری دارند.
تمام نمایشگاه های عرضه فرش ماشینی، نمایندگی های فروش فرش و سایت های اینترنتی این محصولات زیبا را به فروش می رسانند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید