مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایشگاه عرضه جدیدترین محصولات جاجیمی

محصولات جاجیمی

از جاجیم های ایرانی چه محصولاتی تولید می شوند؟ این محصولات زیبا چه مشخصاتی دارند؟ کدام نمایشگاه ها این محصولات جدید را عرضه می کنند؟
جاجیم ها یکی از محصولات دورویه زیبا هستند، جاجیم ها کمی از پلاس نازک تر هستند، برای بافت جاجیم زحمت زیادی کشیده می شود و جاجیم ها واقعا ارزش هنری دارند، امروزه و در زندگی مدرن بسیاری از افراد از نمادهای زندگی سنتی زیبا همچون جاجیم ها استفاده می کنند، هنرمندان ایرانی از جاجیم حتی محصولات جانبی دیگری نیز تولید می کنند، جاجیم ها داشتن زیبایی در اوج سادگی را معنا کرده اند، در جاجیم ها از طرح های پیچیده خبری نیست، زیبایی جاجیم ها به سادگی آنها است. جاجیم ها امروزه هم بخشی از درآمد روستاییان و عشایر استان هایی نظیر همدان، کرمانشاه، کردستان، اردبیل، فارس و… را تشکیل می دهد.

مشخصات انواع محصولات جاجیمی

از جاجیم ها محصولاتی نظیر انواع سجاده نماز، زیر اندازه، رومبلی، رو کرسی، رو عسلی، زیر تلفنی، انواع کیف ها، کفش ها و… تولید می شود، امروزه این کالا در جهیزه عروس ها نیز استفاده می شود. جاجیم ها همانطور که در بالا گفته شد دورویه هستند و می توان از هر دو روی آنها استفاده کرد، جاجیم ها بر خلاف بسیاری از بافتنی ها نه تنها با شسته شدن کیفیت شان کم نمی شود بلکه زیباتر هم می شوند.
برای خرید زیباترین محصولات جاجیمی می توانید از طریق سایت های معتبر و همچنین نمایشگاه های عرضه هنر های دستی اقدام کنید.
منبع: بازار جاجیم ایران

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید