مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار

موکت مدل سنگی یکی از پوششهای معمول برای کف ساختمانها است که به دلیل کیفیت بالایی که دارد می تواند تا سالهای زیادی دوام بیاورد. در حال حاضر استفاده از این موکت به عنوان یک کفپوش مرغوب بسیار رواج پیدا کرده و نرخ فروش آن در بازار به دلیل استقبال زیاد مردم به حد قابل قبولی رسیده است.نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار موکت در کنار فرش یکی از وسایل مهم خانه را تشکیل می دهد که استفاده از آنها در ایران ریشه های تاریخی زیادی دارد و فقط مربوط به این زمان نیست.
برای تهیه موکت باید بعضی از المان ها را به خوبی رعایت کرد تا بتوان به جلوه خوبی در محیط ساختمان دست پیدا کرد.
مهمترین نکته در انتخاب یک موکت مناسب، رنگ سایر اجزای منزل به خصوص فرشها و پرده ها است زیرا باید حتما با آنها هماهنگی کامل داشته باشد تا دکوراسیون داخلی رعایت گردد.
بهتر است که بافت موکت تا جایی که امکان دارد نرم و لطیف باشد زیرا اعضای خانه در طول شبانه روز به صورت مداوم بر روی آن راه می روند و باید احساس راحتی داشته باشند.

شاید در کوتاه مدت عده ای معتقد باشند که این ظرافت خیلی هم اهمیت ندارد ولی بعد از گذشت مدتی می توانند به اهمیت بالای این موضوع پی ببرند چون باید سالها بر روی آن راه بروند.
از طرفی زبری بیش از حد در موکت می تواند باعث ایجاد آسیب در سلولهای پوستی شود پس حتما باید سعی کرد محصولی نرم و لطیف را تهیه نمود تا چنین مشکلاتی را به همراه نداشته باشد.
این موضوع برای خانواده هایی که کودک دارند بیشتر اهمیت دارد زیرا پوست پای آنها نسبت به بزرگسالان حساستر است و باید به این نکته دقت ویژه ای کرد و از تهیه محصول درجه یک غافل نشد.
عده ای از بزرگسالان نیز وجود دارند که به زبری زیاد حساسیت دارند که با در نظر گرفتن همه این عوامل بهتر آن است که کمی بیشتر هزینه شود و یک موکت مدل سنگی با مرغوبیت بالا خریداری گردد.

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند که موکت فقط به عنوان یک فرش کاربرد دارد در صورتی که از بسیاری از مزایای دیگری که در آن وجود دارد غافل هستند.
در واقع باید برای پی بردن به اهمیت موکت آن را از لحاظ حس زیبایی شناختی به خوبی مورد مطالعه قرار داد.
کسی که در خانه است که به صورت مرتب و چند ساعت در طول روز این موکت را که در زیر پایش قرار گرفته می بیند که بر همین اساس می تواند حسهای مختلفی در فرد ایجاد شود.
استفاده از رنگهای جذاب و شاد در موکت باعث می شود که فرد یک روحیه عالی پیدا کند و در وجودش احساس مثبتی پدید بیاید.

در کنار رنگ باید به اهمیت زیاد طرح نیز اشاره کرد چون چشمها می توانند طرحهای مختلف را در موکت ببینند و با پردازش آنها باعث ایجاد احساس خوب در فرد خواهند شد.
موکت مدل سنگی یکی از مدلهای زیبا و بروز است که در بسیاری از واحدهای مسکونی می توان آن را دید و میزان فروش آن به دلیل کیفیت بالایی که دارد به صورت مداوم در حال افزایش است.
با اندکی دقت در قیمت موکت و نرخ فروش آن می توان به این نکته پی برد که تولیدکنندگان در تلاشند زمینه ای فراهم کنند تا تعداد بیشتری از هموطنان قدرت خرید و استفاده از این محصول را داشته باشند.
شرایطی که در حال حاضر در بازار حاکم است می تواند به راستی این واقعیت را تبیین کند و همه شرایط برای یک عرضه و فروش عادلانه فراهم گردیده است.
این موکتها به صورت کلی از سنگها الهام گرفته شده اند که همین علت دارای ظاهری کاملا طبیعی و مطابق با طبع هر انسانی می باشند.

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار

نرخ فروش موکت مدل سنگی در بازار در واقع یک موکت می تواند به منزله لباسی باشد که در سراسر خانه قرار می گیرد و چهره کلی آن را مشخص می کند.
هر خانه ایرانی بدون موکت خالی از هویت است و نمی توان بدون آن تاثیر زیادی بر روی زیبایی و دکوراسیون محیط ایجاد نمود.
موکت به گونه ای است که می توان به راحتی حضور و بروز آن را در داخل فضای خانه حس کرد، در حالی که سایر کفپوشها مانند لمینت و پارکت مطمئنا چنین حسی را القا نخواهند کرد.
کسانی که دوست دارند کف خانه هایشان دارای انواع طرحهای رنگارنگ و زیبا باشد باید این موضوع را بدانند که بدون کمک موکت نمی توان به این هدف رسید.

نکته جالب در مورد موکت این است که می تواند به خوبی روحیات و باورهای صاحب خانه را نشان دهد و اگر مهمانی به خانه فرد برود به راحتی می تواند با دیدن رنگ و طرح موکت به شخصیت و علاقه مندی های میزبان پی ببرد.
فروش موکت مدل سنگی می تواند با جنسهای متنوعی مثل فریز، ساکسونی و بربر باشد که هر کس بر حسب سلیقه ای که دارد می تواند در این زمینه تصمیم گیری لازم را صورت دهد.
هر کدام از اجناسی که نام برده شد دارای نرخ فروش متفاوتی در بازار است که در زمان های مختلف بر اثر نوسانهایی که به صورت طبیعی وجود دارد، دچار تغییراتی می شود.
موکت همیشه برای کل فضای کف ساختمان به کار نمی رود بلکه می توان از آن به صورت ترکیبی در کنار سایر کفپوش ها مانند فرش استفاده کرد که در این حالت نیز می توان طرحهای زیبا و فوق العاده ای را ایجاد کرد.
معمولا در چنین شرایطی کمک گرفتن از طراح دکوراسیون می تواند بسیار مفید باشد زیرا این فرد تخصص کاملی درباره نحوه قرارگیری اجزای مختلف دارد و کمک می کند تا به هزینه کمتری موکت سنگی باکیفیت از بازار تهیه شود.

همه چیز درباره ی انواع موکت

همه چیز درباره ی انواع موکت موکتها با توجه با کارکردی که دارند و بر اساس محیطی که در آن به کار برده می شوند به انواع زیر تقسیم می شوند.

  • موکتهای خانگی 
  • موکت اداری
  • موکت هتلی

موکت خانگی معمولترین نوع این محصول است که در بیشتر خانه ها به کار برده می شود و در بسیاری از موارد آن را در زیر فرش به کار می برند تا فرش به صورت مستقیم با سطح زمین تماس نداشته باشد.
خانه های زیادی هستند که از موکتهای ساده به عنوان یک محافظ استفاده می کنند و اجازه نمی دهند فرشها به مرور زمان دچار آسیبهای جدی شوند.
بافت موکت راحت که در داخل خانه ها به کار می رود باید کاملا لطیف باشد چون در بسیاری از موارد شخص بدون کفش بر روی آن حرکت می کند.
موکتهای اداری توسط بعضی از چسبها به صورت محکم بر روی زمین قرار داده می شوند زیرا تعداد رفت و آمدها در چنین مکانی زیاد است و باید موکت در مقابل این فشارهای مکانیکی به خوبی دوام بیاورد.

معمولا بیشتر موکتهایی که برای ادارات به کار می رود دارای رنگ تیره تری است که می تواند باعث ایجاد یک فضای کاملا رسمی و جدی شود.
موکتهای هتلی از نظر طراحی و زیبایی در رده ممتاز قرار می گیرند و تمام هتلهای پنج ستاره از بهترین محصولاتی که در حال حاضر در بازار موجود است استفاده می کنند.
معمولا در این نوع از محصولات می توان طرحهایی مانند حیوانات یا سایر پدیده های طبیعی را مشاهده کرد که بسیار چشم نواز هستند و هر کسی از دیدن این همه زیبایی حیرت خواهد کرد.
تقریبا همه چیز درباره انواع مختلف موکتها گفته شد و کسی که به این اجناس نیاز دارد می تواند به کمک اطلاعاتی که در اینجا بیان شد یک انتخاب فوق العاده را رقم بزند.

بررسی انواع موکت مدل سنگی

اگر با توجه به مواردی که تا به حال گفته شد همچنان انتخاب شما موکت مدل سنگی است باید به نکاتی که در ادامه گفته می شود دقت کنید.
این محصول می تواند از الیاف مختلفی تولید شود که کیفیت نهایی آن به صورت مستقیم به جنس و کیفیت این الیاف بستگی خواهد داشت.
یکی از بهترین الیافی که می توان از آن برای ساخت موکت سنگی بهره گرفت پلی آمید است که قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارد و باعث می شود موکت حالت انعطاف پذیری پیدا کند.
پلی آمید به راحتی تمیز می شود پس اگر جزو افرادی هستید که بیش از حد به نظافت و تمیزی اهمیت می دهید بدانید که استفاده از موکت پلی آمید سنگی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

یک نوع دیگر از موکت سنگی با الیاف پروپیلن ساخته شده است که جزو مواد مصنوعی محسوب می شود و آلودگیها نمی توانند به راحتی بر روی آن قرار بگیرند و اصطلاحا آنها را پس می زند.
با این حال مهمترین ویژگی این موکت قیمت مناسب آن است به طوری که از سایر موکتها که از الیاف دیگری ساخته شده اند ارزانتر است و می توان با پولی کمتر آن را تهیه نمود.
افرادی که به دنبال جنس اعلا و خاص هستند باید بدانند که موکت پشم در بین تمام الیافی که نام برده شد سرآمد است و مقدار حفظ گرما در آن نسبت به سایر نمونه ها بیشتر است.
حال که بررسی انواع موکت مدل سنگی صورت پذیرفت، هر کس می تواند بر اساس علاقه خود و قدرت خریدی که دارد یک محصول مناسب در حوزه کفپوش را تهیه نموده و از آن بهره مند شود.

کاربرد موکت های مدل سنگی

کاربرد موکت های مدل سنگی موکت عایق بهترین تعریفی است که می توان برای موکتهای مدل سنگی بیان کرد زیرا می تواند مانع از بروز بسیاری از موارد مانند رطوبت شود.
همیشه ممکن است در کف ساختمان به صورت طبیعی مقداری رطوبت وجود داشته باشد که اگر فرد در طولانی مدت بر روی زمین بنشیند این رطوبت می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در بدن شود.
شایعترین مسئله ای که در نشستن روی زمین مرطوب ایجاد می شود مشکلات گوارشی مانند دل درد و اسهال است که برای شخص بسیار آزاردهنده خواهد بود.

موکتهای سنگی می توانند به خوبی جلوی این رطوبت را بگیرند و فرد می تواند ساعتها بدون مشکل بر روی موکت بنشیند و از سلامت خود نیز اطمینان کامل داشته باشد.
همچنین دمای کف ساختمان پایینتر از محیط است که می تواند در فصل زمستان دوباره فضا را سرد کند که اگر از کفپوشی مناسب مانند موکت سنگی استفاده شود این سرما نیز امکان ورود به هوا را پیدا نمی کند.
در واقع این موکت یک عایق دمایی نیز محسوب می شود که باعث می گردد سطح موکت گرم باقی بماند و هر فردی با قدم زدن بر روی آن لذت خواهد برد.

ویژگی های موکت مدل سنگی با کیفیت

استفاده از کفپوش هایی مثل لمینت همواره مشکلات زیادی به همراه داشته است که از  مهمترین آنها می توان ایجاد صداهای اضافی را نام برد.
معمولا افراد زمانی که بر روی این کفپوش راه می روند صدای زیادی تولید می شود که به مرور زمان می تواند تاثیرات منفی زیادی بر روی اعصاب فرد ایجاد کند.
این در حالی است که موکت سنگی با کیفیت این مشکل را ندارد و حتی اگر وسیله ای از دست کسی به زمین بیفتد صدای آن بسیار کم خواهد بود و تمامی افراد خانواده می توانند در نهایت آرامش به زندگی خود ادامه دهند.

موکت سنگی باکیفیت، بسیار راحت است به طوری که اگر فردی خسته باشد می تواند بر روی آن بخوابد و پس از آنکه سرحال شد دوباره به زندگی روزمره خود بپردازد.
با توجه با ویژگی های مثبتی که این محصول دارد استفاده از آن می تواند با مزایای زیادی همراه باشد و هر کس که آن را تهیه کرده اعلام رضایت خود را اعلام می کند.

راهنمای خرید موکت مدل سنگی مرغوب

راهنمای خرید موکت مدل سنگی مرغوب برای خرید یک موکت مرغوب حتما باید به ضخامت آن توجه ویژه ای کرد زیرا این موضوع می تواند بر روی مقاومت و دوام بالای آن بسیار موثر باشد.
آلرژی یکی از مشکلاتی است که در افراد زیادی وجود دارد و این مسئله در خانمها و کودکان با شدت بالاتری دیده می شود که به همین دلیل حتما باید به جنس موکت در هنگام خرید توجه ویژه ای کرد.
افرادی که به الیاف مصنوعی آلرژی دارند باید از محصولاتی مانند موکت سنگی پشمی استفاده کنند که به دلیل طبیعی بودن بعضی از مشکلات را به همراه نخواهد داشت.

کابرد موکت سنگی در محیطهای کودکانه مثل اتاق بچه بسیار زیاد است و برای چنین مکانهایی باید از رنگهای شاد استفاده کرد تا روحیه بچه همیشه خوب باشد.
با توجه به راهنمایی هایی که در این مقاله در مورد انتخاب موکت مرغوب داده می شود، همه افراد می توانند در زمان کمی محصول ایده آل خود را بیابند و از آن بهره ببرند.

اهمیت طراحی در تولید موکت

موکت با توجه به مکانی که در آن قرار می گیرد باید دارای طراحی های منحصر به فردی نیز باشد.
به طور مثال در اتاق کودک باید موکتی استفاده شود که دارای طرحهای کارتونی است زیرا بچه ها عاشق کاراکترهایی هستند که در برنامه ها می بینند.
موکتهایی با طراحیهای پیچیده تر بهتر است در مکانی مانند پذیرایی که در دید افراد است قرار بگیرند.

در فضایی که رفت و آمد کمتر است مانند اتاقها می توان از نمونه های ساده تری استفاده کرد که قیمت ارزانی نیز دارند و همه می توانند آن را تهیه کنند.
اهمیت طراحی در تولید موکت بسیار زیاد است و اگر کسی موقعیت شناس خوبی نباشد ممکن است موکت درجه یک را در جایی اشتباه به کار ببرد که هیچ سنخیتی نیز با آن ندارد.
هر ساله مدلهای جدیدتری از موکت وارد بازار می شود که به سرعت محبوب می شوند و در بسیاری از خانه ها می توان این طرحهای زیبا را مشاهده کرد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید