مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موکت تایل خارجی | خرید عمده موکت اداری

موکت تایل خارجی

موکت تایل خارجی را شرکت های معتبر به ایران وارد نموده و به صورت کاملا استاندارد و درجه یک در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این شرکت ها برای خردی عمده موکت های اداری پیشنهادات خوبی خواهند داشت.

موکت تایل خارجی

موکت های اداری چگونه انتخاب می شوند؟

یکی از انواع موکت ها که مناسب فضای اداری می باشد ، موکت تایل است. البته موکت های تایل هم ایرانی و هم خارجی آن موجود می باشد.اما برای آنکه توانیم مناسب فضا های ادارات موکت خوب انتخاب کنیم باید فاکتور هایی را رعایت کنیم.

بهترین نوع موکت تایل مربوط به کشور فرانسه برندtecsom می باشد.که به دلیل کیفیت بالایی که دارد مناسب فضا های شلوغ و پر رفت و آمد مانند هتل ها ، اتاق سمینار ها و … است.

اما برای انتخاب موکت برای ادارات باید به نوع آن اداره یعنی چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کنند توجه داشت. مثلا میزان پر رفت و آمد بودن آن اداره در انتخاب موکت به ما کمک می کند . که از موکت های با ضخامت و کیفیت بالاتر استفاده کنیم. و همچنین عایق بودن موکت تاثیر به سزایی در کاهش سر و صدا در یک محیط اداری دارد.

موکت تایل خارجی

تولید موکت تایل در ایران

از آنجا که در گذشته نتوانسته بودیم به خود کفایی در داخل کشور برسیم و از طریق واردات اجناس مورد نیاز خود را تهیه می نمودیم. آما امروزه با پیشرفت علم و دانش طراحان کشور توانسته ایم آنچه را که خود نیاز داریم تولید کنیم.

تولید موکت تایل در ایران به مرحله ای رسیده که با وجود طراحان توانمند و خلاق توانسته ایم بهترین موکت های تایل با کیفیت و تنوع بالا را تولید کرده ونیاز مشتریان را بر آورده سازیم. موکت های تایل با طرح های زیبا و جذاب و تنوع رنگ بالا بصورت انبوه در کشور تولید میشود.

ونیاز مشتری خود را تامین میکند.حتی موکت های تایل ایرانی از نظر کیفیت و تنوع قابل رقابت با موکت های تایل خارجی هستند.

موکت تایل خارجی

فروش عمده موکت تایل خارجی

موکت های تایل به دلیل شیک بودن ، از زیبایی و جلوه خاصی برخوردار هستند. زیرا زمانی که در محیط به کار گرفته می شوند و نصب می گردند این احساس دل نشینی را به مصرف کننده می دهد. که از انتخاب خود رضایت داشته باشد.

اما آنچه که مهم است این است که خرید ان ها به صورت جزیی برای مصرف کننده هزینه بردار استو مشتری باید هزینه زیادی را برای خرید آنها متقبل شود.اما اگر آن را به صورت عمده خریداری کند هزیینه ها کاهش پیدا می کند. و از خرید خود رضایت دارد.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید