مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش موکت ظریف مصور طرح شراره

یکی از کفپوشهای که امروزه در ایران بافته میشود موکت ظریف مصور است که در رنگها و طرحهای مختلف بافته میشود از گذشته تا به امروز ایرانیان در این زمینه هنرنمایی میکردند به جرات میتوان گفت در این زمینه از بقیه کشورها پیشه گرفته است چون قدمت دیرینه دارد. در گذشته ها موکتها و فرشها را به صورت دستباف میبافتند که در عین زیبایی ولی مشکلات و سختی خودش را داشت کم کم وسیله ای فنی این کار به بازار آمد و کارخانه ها وارد عرصه بافت و تولید و فروش این محصول شدند. به خصوص موکت ظریف مصور شراره به طوری که امروزه به بزرگترین بازار صادرات و واردات موکت و فرش شده است یک نمونه معتبر با برندی نام آشنا نیز به میدان آمده است. مرکز پخش موکت ظریف مصور طرح شراره برای خدمات رسانی برای هم وطنان خود آماده  خدمات میباشد. 

مرکز پخش موکت ظریف مصور طرح شراره

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح شراره

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح شراره برای اینکه خانه و محل کارتان زیبا باشد تا انرژی مثبت به شما بدهد تا سر زنده شوید باید دکوراسیون خانه به زیبایی چیده شود یکی از این چیدمانها انتخاب موکت مناسب و با کیفیت است که با سلیقه خاص شما که با دکور منزلتان مناسب است خریداری میشود. فروش انواع موکت در نمایندگیها و مراکز فروش موکتها در طرحها و رنگهای ویژه ای موجود میباشد. از مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح شراره به مواردی اشاره خواهیم کرد. یکی اینکه با دستگاههای که با استاندارترین کیفیت دنیا را دارند بافته شده است. از مواد درجه یک از الیاف درجه یک مصنوعی بافته شده است. که طول عمر این موکت را بالا ببرد در بافت این موکتها از فیبر. الیاف پلی استری و الیاف اولفین استفاده میشود.

موکت خوب میتواند مانند عایق گرما باشد برای کسانی که از سردی پایشان رنج میبرند این موکت با گرمی که دارد میتواند پای شما را گرم نگهدارد. این موکتها بسیار نرم و لطیف هستند برای اتاق کودکان مناسب هستند چون برای پوست حساس کودکان  آسیبی نمیرساند چون موکت نا مرغوب ممکن است حساسیت و آلرژی برای خریدار این محصولات به وجود بیاورند. این موکتها را میتوان در مکانهای که رفت و آمد زیاد است استفاده کرد چون مقاومت بالایی در برابر سایش دارد مانند راهروها و پاگرد ها برای نصب این موکتها برای راه پله ها از چسب یا سوراخ کردن به وسیله دلر استفاده میکنند روش نصب موکت قواعدی دارد که باید کارگر خبره این کار را انجام دهد. 

راهنمای خرید موکت مناسب برای مدارس

راهنمای خرید موکت مناسب برای مدارس برای راهنمای خرید موکت مناسب برای مدارس میتوان موکتهای به رنگ روشن پیشنهاد داد که موکت ظریف مصور این امکان را دارد. چون اکثرا برای نماز خانه مدرسه موکت احتیاج است برای اینگونه مکانها رنگ روشن بهتر است تا آلودگی آن دیده شود تا زود آن را برطرف کنند و بشورند تا پاک شوند چون پاکیزگی در این مکان های مقدس مانند مساجد و امام زاده ها از همه چیز مهم تر است چون مهم تر است. چون در دین اسلام پاک بودن محل نماز گزار باید پاک و تمیز باشد. 

فروش انواع موکت ظریف مصور در جهان

فروش انواع موکت ظریف مصور در جهان موکتها را بسته به مکانی که میخواهید استفاده کنید باید خرید کنید اگر میخواهید برای محل کارتان موکت خریداری کنید رنگ خاص خودش را میخواهد تا محل کارتان رسمی به نظر آید و راندمان کار شما را بالا ببرد رنگهای تیره مثل قهوه ای یا خاکستری یا رنگهای خنثی مناسب این مکان است. اگر خریدار مستاجر است رنگ خنثی بهترین پیشنهاد برای اوست چون این رنگها برای همه ای مکانها و با دکور خانه همخانی دارد. برای اتاق کودک رنگ بندی تیره با طرح های مختلف مناسب است چون احتمال کثیف شدن آن زیاد است و همینطور جنس آن به گونه ای باشد که به راحتی قابل شست و شو باشد و در مقابل پودر شست و شو مقاوم باشد و خراب نشود. مراکز فروش انواع موکت ظریف مصور در جهان وجود دارد که به مشتریان خود خدمات میدهند. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید