مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید چمن مصنوعی تکه ای ارزان قیمت

چمن مصنوعی تکه ای به عنوان گزینه ای فوق العاده برای کسانی است که در منزل خود امکان پرورش نمونه های طبیعی را ندارند و می خواهند با هزینه ای کم و قیمتی ارزان محیط زیبایی را برای خود فراهم کنند؛ برای خرید چمن مصنوعی درجه یک و بادوام می توانید از طریق همین مرکز اقدام کنید و مناسب ترین چمن را از لحاظ کیفیت و قیمت سفارش دهید.مرکز خرید چمن مصنوعی تکه ای ارزان قیمت

موارد به کار گیری چمن مصنوعی تکه ای

موارد به کار گیری چمن مصنوعی تکه ای دیوار، راه پله، حیاط، پشت بام، مدرسه، مهد کودک، تالار عروسی و مراکز تفریحی از مهمترین کاربردهای چمن مصنوعی تکه ای است.

پلی پروپیلن و پلی اتیلن، دو تا از موارد اصلی به کارگیری شده در تولید چمن مصنوعی تکه ای هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند؛ در ادامه به برخی از تفاوت های آن ها اشاره خواهیم کرد.

چمن مصنوعی هایی که از جنس پلی پروپیلن هستند قیمت نسبتا مناسب تری از سایر مدل های موجود در بازار دارند؛ از این چمن های مصنوعی می توان برای منازل مسکونی یا ساختمان های تجاری استفاده کرد.

پایین بودن نقطه ذوب چمن های مصنوعی پروپیلنی موجب شده آنها گزینه مناسبی برای محیط های ورزشی یا مکان های پررفت و آمد نباشند، اما برای زیباسازی فضاهای سربسته با قیمت پایین، بهترین انتخاب می باشند.

چمن های مصنوعی که از جنس پلی اتیلن ساخته شده اند، بسیار طبیعی به نظر می رسند، نرم و بادوام هستند و برای اکثر فضاهای روباز و استخرها نیز قابل استفاده می باشند؛ چمن مصنوعی پلی اتیلن قیمت بالاتری نسبت به مدل های پلی پروپیلن دارد ولی به علت کاربردهای گسترده تری که دارند مورد توجه اکثر متقاضیان چمن مصنوعی می باشند.

نکاتی درباره نگهداری از چمن مصنوعی

نکاتی درباره نگهداری از چمن مصنوعی رعایت نکاتی درباره نگهداری چمن مصنوعی و نظافت آن برای حفظ کیفیت اولیه و زیبایی بخشی آن ها اهمیت زیادی دارد؛ در ادامه به لیستی از مهمترین نکات برای مراقبت از این محصولات خواهیم پرداخت:

  1. درست است که چمن های مصنوعی مانند نمونه های طبیعی برای زنده ماندن نیازمند آبیاری نیستند اما استفاده از آب برای تمیز کردن آن ها بهترین گزینه است، برای پاک کردن لکه هایی مانند روغن و گریس خودرو که با آب کاملا تمیز نمی شوند نیز می توانید از شوینده های خانگی استفاده کنید.
  2. اجسام سنگین مانند مبلمان می توانند موجب آسیب به چمن های مصنوعی شوند و تا حد امکان باید از قرار دادن آنها روی چمن جلوگیری کرد؛ تا حد امکان چنین اجسامی را روی چمن مصنوعی نکشید.
  3. یکی از مزیت های بزرگ چمن های مصنوعی، شعله ور نشدن آنها در اثر آتش گرفتن است اما قرار گرفتنشان در معرض شعله های مستقیم آتش، باعث آسیب جدی به آنها می شود.
  4. اگر چمن مصنوعی را در فضای باز نگهداری کنید، احتمال جمع شدن شاخ و برگ روی آن بسیار زیاد است و در نتیجه محیط مناسبی برای رشد علف های هرز فراهم می شود که باعث آسیب به چمن می شود؛ ساده ترین راه برای جلوگیری از آسیب به چمن ها استفاده از برگ روب می باشد. 

قیمت خرید چمن مصنوعی تکه ای در بازار

قیمت خرید چمن مصنوعی تکه ای در بازارمراکز توزیع و عرضه چمن مصنوعی تکه ای در بازار نقش مؤثری بر قیمت آن مصرف کننده دارند، به همین خاطر انتخاب نزدیکترین شرکت تولیدکننده یا نمایندگی فروش و پخش آن، به علت کم شدن هزینه حمل و نقل، بر کاهش قیمت ها مؤثر است.

قیمت چمن مصنوعی، هم برای خریداران این محصول و هم برای مراکز توزیع آن در بازار داخلی اهمیت زیادی دارد؛ از طرفی شرکت های بازرگانی متعددی نیز به صادرات چمن مصنوعی تکه ای می پردازند که با خرید ارزانترین نمونه ها به سود و درآمد حداکثر خواهند رسید.

لیست قیمت چمن های مصنوعی تکه ای درجه یک و صادراتی توسط تولیدکنندگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و شاید ساده ترین و سریعترین راه برای دسترسی به اطلاعاتی جامع در مورد قیمت، مشخصات و کیفیت چمن های مصنوعی تکه ای تولید شده در کشور، استفاده از سایت شرکت یا شبکه های مجازی فعال زیر نظر آنها باشد. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید