مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید موکت چاپی در مشهد

همه ما دوست داریم که در محیط اطراف، خانه، محل کار ارامش داشته باشیم وقتی وارد خانه ای میشویم فضای انجا باید حس امنیت را به ما تزریق کند.

همه وسایل خانه، رنگهاو خانواده  دراین امر مهم هستند  ولی وقتی به مهمانی میروید اولین عضو بدن که درگیر میشود پای شماست اگر پایتان را برروی موکت نرمی بگذارید ارامش به بدن شما سرازیر می شود و از ان مهمانی نهایت لذت را میبرید برای انکه این امر درخانه خودتان نیز وجود داشته باشد میتوان از موکت چاپی مشهد خریداری کرد  و از ان لذت برد.

میتوانید با یک سفر زیارتی سیاحتی به مشهد مقدس هم ازسفر لذت ببرید هم سری به مرکز خرید موکت چاپی در مشهد بزنید و از خریدتان لذت ببرید 

مرکز خرید موکت چاپی در مشهد

اطلاعاتی در مورد موکت چاپی مشهد

اطلاعاتی در مورد موکت چاپی مشهدیکی از مرکز تولید موکت چاپی شهر مشهد است که دراینجا میخواهیم اطلاعاتی درمورد موکت چاپی مشهد بگوییم  برای اینکه یک خرید خوب داشته  باشیم باید به نکاتی دقت کنیم مانند دوام موکت، ضخامت موکت، تراکم موکت، جنس ونحوه ساخت وهمینطور الیافی که موکت با آن بافته شده است.

در ساخت موکت از دو نوع الیاف استفاده میشود الیاف طبیعی که پشم گوسفند است بسیار جنسش خوب است و گران قیمت است و در مناطقی از کشور دارای اب و هوای مرطوب دوام ندارد کپک میزند و پوسیده میشود والیاف مصنوعی فیبر، الیاف نایلونی، الیاف پلی استری و الیاف اولفین در ساخت موکت استفاده شده است. 

در هنگام خرید موکت بهتراست به پشت کار نگاه کنیم هرچه پرز کمتر باشد موکت ضعیف تر است پرزش کمتراست و عمر کمتری دارد ولی اگر پرز موکت بهم فشرده باشد استحکام وعمر بیشتری دارد نرمتر هم هست آنهایی که بیشتر اوقات از یخ زدگی پا رنج میبرند میتوانند از این موکت ها استفاده کنند دیگر نیازی به جوراب نیست چون به قدری گرم است که مانند یک عایق حرارتی گرما وسرمایی عمل میکند و دیگر سرما سراغ پای شما نمی آید. 

اگر میخاهید موکت باعمر ماندگار بخرید باید نکاتی را توجه کنید برای خانه های کوچک موکت به رنگ روشن توصیه میشود چون فضا را بازتر نشان میدهد اما اگر خانه بزرگ باشد موکت به رنگ خنثی یا تیره مناسب تراست چون یک فضای صمیمی ایجاد میکند. 

موکتها اغلب برای راه پله، پاگرد، اتاق خواب استفاده میشود و برای حال و پذیرایی از موکتهای طرح دار استفاده می شود. برای مکان های رسمی از موکتهای با پرز بلند استفاده شود بهتراست چون کلاس کار بالا میرود 

موکت چاپی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

موکت چاپی خوب چه ویژگی هایی دارد؟موکتها انواع مختلفی دارند همگی انها از نظر جنس و رنگ و سایز با هم متفاوت اند هنگام خرید موکت چاپی باید بدانیم موکت چاپی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ موکت بستگی به این دارد که برای کجا و چه کسی خریداری میشود اگر برای فرزند دلبندتان خرید میکنید بستگی به دختر یا پسر بودن آنها دارد دختران روحیه لطیف تری نسبت به پسران دارند علاقه آنها به رنگهای روشن مثل سفید صورتی زرد می باشد با طرح گل و بلبل اما پسران رنگ گرم را میپسندند مثل قرمز ابی قهوه ای وخاکستری و همچنین باید نرم و لطیف باشد که موقع بازی اذیت نشوند و آلرژی زا و حساسیت زا نباشد تا به کودک آسیب نزند رنگهای تیره طرح دار برای اتاق کودک و مکان شلوغ خانه مناسب تراست تا اگر کثیف شد الودگیش مشخص نشود. موکت خوب باید قابل شست شو باشد و خراب نشود. اگر قصد جابه جایی و اساس کشی دارید از رنگهای خنثی برای خرید موکت استفاده کنید چون رنگ خنثی برای همه مکانها بسیار مناسب میباشد 

مرکز خرید موکت چاپی مشهد در تهران

مرکز خرید موکت چاپی مشهد در تهرانبرای اینکه بهترین خرید را داشته باشید باید به مراکز خرید مراجعه کنید که دارای شعبات مختلف است یکی از آنان مرکز خرید موکت چاپی مشهد در تهران می باشد بهترین موکت را از بازار موکت چاپی با کیفیت عالی تحویل مشتری میدهند. میتوانید با یک سفر خاطر انگیز به مشهد مقدس هم یه دل سیر زیارت کنید هم با  خرید موکت چاپی سفری مقرون به صرفه داشته باشید 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید