مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید موکت ظریف مصور شکلاتی

ظریف مصور از معروف ترین و قدیمی ترین تولید کنندگان انواع موکت در ایران می باشد در این بین یکی از محبوب ترین موکت ها، موکت ظریف مصور شکلاتی می باشد که می تواند هر فضای داخلی را بی نظیر و زیبا نشان دهد. جنس آن نیز بسیار با کیفیت می باشد که سالهای طولانی می توان مانند روز اول از زیبایی آن بهره برد. 

مرکز خرید موکت ظریف مصور شکلاتی

نکات قابل توجه هنگام انتخاب موکت شکلاتی

نکات قابل توجه هنگام انتخاب موکت شکلاتی نکاتی قابل توجه در هنگام انتخاب انواع موکت ها به ویژه موکت شکلاتی ظریف مصور در لیست زیر ارائه شده اند و نیاز است تا خریدار قبل از خرید این نکات را مد نظر قرار دهد. 

  • موکت باید نرم و منعطف باشد تا در زیر پا از ایجاد صدای کفش جلوگیری کند و فضا را مقداری آکوستیک نماید. 
  • موکت شکلاتی باید هماهنگ با سایر چیدمان باشد و رنگ آن به حداقل یک وسیله ثابت در فضا نزدیک باشد یا هارمونی داشته باشد. انتخاب موکت شکلاتی برای تمامی فضا ها اعم از اداری و مسکونی مناسب می باشد. 
  • موکت های شکلاتی در مدل های متفاوتی تولید می شوند و نیاز است بر اساس نوع کاربرد خود، طرح و یا مدل را انتخاب نمایید به طور مثال موکت های دارای پرز بلند مناسب اتاق ها می باشند و پرز کوتاه ها برای ساختمان های اداری و محل های پر گرد و خاک مناسب تر هستند. 
  • الیاف های به کار برده شده در این موکت می تواند متفاوت باشد. الیاف پروپیلن ارزان ترین و پلی اکریل گران ترین این الیاف ها می باشند که پروپیلن ضد جذب لکه و خاک است اما انعطاف آن کمتر از پلی اکریل است. 

دقت کافی پیش از خری باعث می شود تا شما بهترین و مناسب ترین گزینه را بر اساس نیاز و بودجه تان خریداری نمایید به ویژه در خرید های عمده و بزرگ تر این مسئله بسیار اهمیت بیش تری پیدا می کند. 

طرح های مختلف موکت ظریف مصور با رنگ شکلاتی

طرح های مختلف موکت ظریف مصور با رنگ شکلاتیموکت های شکلاتی تولید شده توسط شرکت ظریف مصور دارای انواع طرح های مختلف و مدل های متفاوت  می باشند که معروفترین آنها، موکت های مدل توسکا، کبریتی، تایل، نویان و رویال می باشد. هر کدام از این مدل ها دارای جذابیتی منحصر به فرد می باشد و خریدار می تواند بر اساس سلیقه خود طرح مناسب تر را خریداری کرده و در فضای مورد نظر نصب نماید.
به طور مثال موکت های تایلی برای استفاده در ساختمان های اداری می توانند بسیار زیبا تر باشند و فضا را رسمی تر نشان می دهد و موکت های طرح نویان و رویال نیز می توانند پوشش خوبی برای ساختمان مسکونی هستند. 

می توانید از یک متخصص فضای داخلی برای انتخاب مناسب تر و دقیق تر کمک بگیرید و با خیال راحت از نتیجه نهایی لذت ببرید. 

راهنمای خرید موکت ظریف مصور با طرح های زیبا

راهنمای خرید موکت ظریف مصور با طرح های زیباخرید موکت ظریف مصور با طرح های بسیار زیبا و رنگ های بی نظیر با بودجه های متفاوت ممکن می باشد اما نیاز است تا خریدار توجه کافی به تناسب محیط مد نظر و نوع موکت انتخاب شده داشته باشد.
 هتل داران بیشتر تمایل به خرید موکت های گران قیمت تر و با رنگ های لوکس مانند رنگ های قرمز تیره و سرمه ای دارند اما ساختمان های شرکت ها نیاز دارند تا موکت های قهوه ای و شکلاتی را برای هماهنگی با وسایل چوبی ای خود انتخاب نمایند. همچنین اتاق های کودک با موکت های فانتزی بسیار زیبا می شود و کودکان علاقه ی بیش تری به این کفپوش نشان می دهند. 

شاید مقوله خرید موکت برای پوشاندن کف ساده به نظر برسد اما نیاز به بررسی دارد تا خرید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. 

می توانید از همین سایت برای خرید انواع مدل ها و جنس ها اقدام نمایید و به شکل عمده و یا جزیی ثبت سفارش کنید. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید