مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید فرش سهند ۷۰۰ شانه

فرش سهند ۷۰۰ شانه از محبوب ترین نوع فرش های ایران زمین است که امروزه با طرح و رنگ های جذاب و متنوع خود در بین مردم طرفداران خود را پیدا کرده است.

مرکز خرید فرش سهند ۷۰۰ شانه

تفاوت عمده فرش ۷۰۰ شانه با فرش های دیگر

تفاوت عمده فرش ۷۰۰ شانه با فرش های دیگرفرش ها شامل انواع مختلفی هستند از جمله فرش ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه.

شناخت تفاوت های بین این فرش ها می تواند باعث شود که خریدار ، فرش مورد نیاز خود را بهتر شناسایی و خریداری نماید و از کاربردش برای مصرف خویش اطمینان حاصل نماید.

ابتدای امر لازم است که از دو تفاوت عمده و اصلی صحبت به میان اورد اینکه امروز دو نوع کلی فرش وجود دارد فرش ماشینی و فرش دستباف.

فرش دستباف

مردم سرزمین ما ایران در گذشته به شغل دامپروری اشتغال داشتند و با گذر زمان اموختند که چگونه از محصولات خام از جمله پشم برای مصارف دیگر و تولید محصولات کاربردی دیگر بهره ببرند.

یکی از محصولات مهمی که از مواد خامی همچون پشم تولید گشت تار و پود نخ بود که بعد ها تبدیل به بافته های زیبا و زرین گشت از جمله فرش ایرانی.

فرش ایرانی از جمله کالاهای بسیار ارزشمند و مهمی در جهان است که وامدار تاریخ درخشان ایران می باشد.

با گذشت سالیان دراز و تغییر نوع زندگی مردم از کوچ نشینی و دام پروری به شهرنشینی و تغییرات بسیار زیادی که در نحوه زندگی مردم رخ داد باعث تغییرات عمده ای گردید که این تغییرات حتی شامل فرش ایرانی نیز گشت و باعث شد که تکنولوژی راه خود را در تولید فرش نیز اغاز کند.

فرش ماشینی

تولید فرش و همراه شدنش با تکنولوژی نعمات فراوانی به ارمغان اورد از جمله طرح و رنگ های متفاوت ، کیفیت ، تولید بیشتر و قیمت کمتر از جمله این مزایا بود.

امروز در خانه هر ایرانی فرش های ماشینی به وفور دیده می شوند که در طرح ها و رنگ های متفاوتی هستند. فرش سهند نیز از جمله بزند های معتبری است که تولید خود را در عرصه فرش ماشینی اغاز نموده و در ادامه این راه با شما مشتریان عزیز همراه است.

راهنمای انتخاب بهترین فرش سهند ۷۰۰ شانه

راهنمای انتخاب بهترین فرش سهند ۷۰۰ شانه از دیر باز در خانه ایرانیان فرش همیشه حضور پر رنگی از خود بر عرصه نمایش گذاشته است به گونه ای که همیشه بهترین فرش های هر منزل مزین کننده قسمتی از منزل است که مهمان بیشتری دارد اما متاسفانه به دلیل گران بها بودن فرش باید در انتخاب ان صبور بود و با دقت هرچه تمام تر انتخاب نمود زیرا فرش ها در منزل هرچند سال تعویض می شوند.

امروز در انتخاب فرش باید به مدل دکوراسیون منزل نیز دقت نمود به عنوان مثال رنگ تیره فرش به شدت محیط منزل را تیره میکند و حتی بر روح و روان ادمی تاثی گذار است و از طرفی رنگ های بسیار روشن نیز سریعا نیاز به شستشو پیدا میکنند.

در نتیجه مشتری با توجه به سلیقه و نیاز خود می تواند فرشی که دلخواه خود است با رعایت برخی چهار چوب ها انتخاب نماید حتی در رابطه با انتخاب رنگ می تواند از تاثیر رنگ ها بر انسان که جنبه روانشناسی دارد نیز استفاده نماید.

به عنوان مثال رنگ سبز رنگی ملایم و ارامش بخش است اما ترکیب رنگ های دیگر با رنگ سبز در فرش تغییرات زیادی به وجود می اورد اما این رنگ عموما جوان پسندانه است زیرا جوانان امروزی به شدت به راحتی و ارامش منزل اهمیت می دهند اما افرادی که در سنین بالاتری هستند رنگ های کرم ، قهوه ای و سایر رنگ هایی که به منزل جنبه رسمی تری میدهد می پسندند.

یکی از معیار های مهم منزل هم خوانی رنگ فرش با رنگ پرده ها  و مهم تر از همه هماهنگی رنگ فرش با رنگ مبل ها نیز حائز اهمیت است.

در نتیجه بهتر است که در هنگام خرید با فردی اگاه از شرایط انتخاب فرش مشورت نمود البته مفتخریم اعلام کنیم که در مرکز خرید فرش سهند فروشندگان ما تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین فرش سهند را در اختیار شما قرار بدهند البته توجه به  خواسته شما وظیفه ماست.

شما می توانید معیار های خود را در اختیار فروشندگان ما بگذارید تا کاربرد فرش سهند را در زندگی خود تجربه کنید.

کیفیت بالای فرش ۷۰۰ شانه به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای فرش ۷۰۰ شانه به چه عواملی بستگی دارد؟فرش های ۷۰۰ شانه سهند از کیفیت مطلوبی برخوردارند و به دلیل طرح و رنگ های متفاوت باعث جذب مشتریان شده است.

تفاوت فرش ۷۰۰شانه در قیمت نسبت به سایر فرش ها  بسیار چشمگیر است.

همچنین جابه جایی اسان و سبک بودنش از جمله مزایای ان محاسبه می شود.

فرش سهند باکیفیت را فقط از ما بخواهید تا تفاوت را احساس کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید