مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرغوب ترین موکت پرز بلند تافتینگ با قیمت مناسب

در دنیای کنونی انواع کفپوش ها نقش وسیعی در دکوراسیون و فضای داخلی دارند. از قدیم الایام تاکنون استفاده از موکت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات، انواع موکت ها و فرش های ماشینی جایگزین موکت های قدیمی شده اند. موکت های پرز بلند یا تافتینگ، موکت های پرز کوتاه و موکت تایل جدیدترین انواع موکت ها با گسترش صنعت نساجی و بافندگی هستند. موکت پرز بلند تافتینگ، با توجه به مواد اولیه به کار رفته و نوع الیاف آن از قیمت های متفاوتی بهره می برد. بنابراین جهت انتخاب موکت، باید فاکتورهایی مانند کیفیت بالا و قیمت مناسب را مد نظر قرار داد. 

مرغوب ترین موکت پرز بلند تافتینگ با قیمت مناسب

تفاوت موکت پرز بلند و موکت های نمدی

تفاوت موکت پرز بلند و موکت های نمدی در کل در بافت موکت های تافتینگ و در قسمت پشت آن یک لایه نمدی بافته شده است، تا استحکام و مقاومت موکت چند برابر شود. انواع موکت پرز بلند به دو شکل تولید می شوند. نوعی از موکت تافتینگ، شبیه موکت های بافتنی است و از دوام و مقاومت بالایی در برابر فشار اجسام سنگین و سایش در اثر رفت و آمد زیاد برخوردار است. در گونه دیگر، الیاف استفاده شده در موکت شبیه فرش است و به همین دلیل به موکت های فرشی معروفند.

موکت های پرز بلند از لحاظ و ظاهر بسیار شبیه به فرش هستند و از همین رو می تواند جایگزین مناسبی برای فرش باشد. بنابراین به مراتب هزینه کمتری نسبت به فرش را باید پرداخت کرد و بسیار مقرون به صرفه تر است. نسبت به موکت های نمدی، موکت های تافتینگ احساس آرامش و راحتی بیشتری دارند. موکت های پرز بلند در مقایسه با موکت های نمدی از تنوع بیشتری در طرح و رنگ بهره می برد و از این رو هنگام طراحی دکوراسیون دست ما را بیشتر باز می گذارد. الیاف به کار رفته در بافت موکت پرز بلند از کیفیت بالایی برخوردار است و هم چنین ضخامت مناسبی دارند. موکت تافتینگ عایق حرارتی بسیار مناسبی است، به طوری که در زمستان گرم و در تابستان بسیار راحت و نرم است.

محاسن استفاده از موکت پرزبلند در منزل

محاسن استفاده از موکت  پرزبلند در منزل تولید موکت های تافتینگ توسط ماشین آلات پیشرفته در کارخانجات تولید فرش و موکت انجام شده و از این رو ساختار منسجم و محکمی دارند. راه رفتن، نشستن و غیره، موجب فرسودگی و از بین رفتن حالت اولیه الیاف موکت نشده و از مقاومت منحصر به فردی برخوردار می باشند. 

موکت های پرز بلند به وسیله الیاف مختلفی تولید و عرضه می گردند. رنگ بندی و تنوع بالا باعث شده، طراحان ترکیب های زیبا و چشم نوازی را در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کنند. در بافت این موکت ها می توان از الیاف رنگی و یا ترکیبی، تک رنگ و چاپی را استفاده کرد. علاوه بر عایق حرارتی مناسب، عایق صدای خوبی هستند و با گسترش صنعت ساختمان سازی استفاده از موکت پرز بلند منزل، مانع از رسیدن صدا به طبقات دیگر می شود. برای کسانی که بحث هزینه برای آن ها مطرح است، استفاده از این موکت با توجه به نوع بافت و طرح های متنوع بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. پرز دادن موکت دغدغه بسیاری از افراد می باشد، کیفیت موکت های تافتینگ به گونه ای است که خیال ما را از عدم پرزدهی راحت می کند. 

مشاوره خرید انواع موکت های پرزبلند

مشاوره خرید انواع موکت های پرزبلند بهترین موکت های پرز بلند امروزه توسط کارخانجات متعدد با طرح و نقش های گوناگون و رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می گردد. قیمت موکت ها همواره در حال تغییر بوده است و عواملی چون تغییر بهای مواد اولیه و نوسانات ارزی در قیمت گذاری نقش بسزایی داشته اند. بنابراین برای خرید می توان از کارشناسانی که سابقه فعالیت زیادی در زمینه موکت و فرش را داشته اند، کمک و مشاوره های لازمه را گرفت. آنچه که در انتخاب و خرید موکت پرزبلند با طرح های گوناگون حائز اهمیت است، کیفیت بالای موکت و قیمت مناسب آن خواهد بود. 

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید