مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل فروش چمن مصنوعی استوک به صورت عمده

چمن مصنوعی استوک گزینه ای مناسب جهت مکان های پر استفاده است چرا که اگر چمن مصنوعی نو نیز در آن استفاده کنید پس از مدت کوتاهی تفاوت چندانی با چمن مصنوعی استوک نخواهد داشت. محل فروش چمن مصنوعی استوک به صورت عمده

چمن مصنوعی استوک چیست

چمن مصنوعی استوک چیست چمن مصنوعی نوعی کفپوش است که به دلیل شباهت آن به چمن این نام را بر روی ان قرار داده ان 

و اما چمن مصنوعی استوک چیست؟ چمن مصنوعی استوک به چمن های مصنوعی گفته می شوند که مدتی از ان ها در مکان های دیگر استفاده شده است به عبارتی می توان گفت همان چمن مصنوعی دست دوم 

محل های استفاده از چمن مصنوعی

محل های استفاده از چمن مصنوعی سوال بسیار از افراد این است که از چمن مصنوعی در چه مکان ها و چه جا هایی می توان استفاده کرد؟

استفاده از چمن مصنوعی تقریبا در هر سطح سافی امکان پذیر است که در این قسمت به برخی از کاربرد های ان اشاره می کنیم . 

حیاط مهد کودک : حیاط مهدکودک جزو مکان هایی است که بچه های کم سن و سال و کوچک در ان جا به بازی و سرگرمی می پردازند از این رو چمن مصنوعی به دلیل نرم بودن و عدم لغزندگی می تواند از بروز حوادث غیر منتظره جلو گیری کند . 

حیاط خلوت و تراس : حیاط خلوت امروزه جزو جا هایی است که شاید ما اوقاتی زیادی را در ان سپری کنیم ، به همین دلیل زیبایی و دلنشینی ان نقش مهمی روحیه افراد دارد . چمن مصنوعی به دلیل زیبایی و هزینه مناسب گزینه ای خوب برای این مکان است . 

جلو در حمام و کناره های استخر : جلوی در حمام و کناره های استخر معمولا همیشه خیس و لغزنده است و چمن مصنوعی بسیار مناسب این مکان ها است چرا که با نصب چمن مصنوعی در این مکان ها تا حد زیادی و تقریبا تمام خطرات ناشی از لغزندگی را می توان از بین برد . 

ورزشگاه ها  : امروزه معمولا دیگر از چمن های طبیعی در ورزشگاه ها استفاده نمی شنوند و چمن های طبیعی جای خود با به چمن های مصنوعی داده اند از دلایل این امر می توان به نصب آسان چمن مصنوعی ، دوام بالا ، و…. اشاره کرد

فضای سبز آپارتمان ها و منازل : در چند سال اخیر فضای سبز از اهمیت زیادی برخوردار شده است و پوشش کف ان برای همه درد سر است که از چه چیزی می توانند به عنوان پوشش کف استفاده کنند چرا که چمن طبیعی و کاشت گیاه به صورت طبیعی بسیار زمان بر و هزینه بر است . شما می توانید از چمن مصنوعی به عنوان کف پوش فضای سبز منزلتان استفاده کنید و هزینه هایتان را در دیگر مکان های فضای سبزتان صرف کنید . 

کنار دستگاه های ورزشی پارکها : این مکان ها معمولا به دلیل جنب و جوش زیاد ورزشکاران فشار زیادی با تحمل می کنند و چمن طبیعی در این مکان دوامی ندارد و زود از بین خواهد رفت و از طرفی به علت جلو گیری از بروز حوادث نمی توان از جسم های سخت در این مکان استفاده کرد پس بهترین گزینه چمن مصنوعی است .  

فروش چمن مصنوعی به صورت عمده

فروش چمن مصنوعی به صورت عمده شرکت ما چند سالی است که در زمینه فروش چمن مصنوعی به صورت کلی و جزئی در حال فعالیت است .

شما می توانید چمن های مصنوعی را به صورت کلی و جزئی از شرکت ما تهیه کنید و علاوه بر آن از مشاوره متخصصان ما در رابطه با این موضوع استفاده کنید و به جواب تمام جواب تمام سوالات خود از جمله چگونگی نصب ، جا های قابل نصب ، دوام ان ، و هزینه ها و قیمت های مربوط به ان و… دست پیدا کنید . در ضمن شما با خرید عمده از شرکت ما از تخفیف های ویژه برخوردار خواهید شد و پس در صورتی که می خواهید چمن مصنوعی تهیه کنید و یا با این کالا نیاز دارید این فرصت را از دست ندهید . 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید