مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل خرید تابلو فرش چهره در مشهد

تابلو فرش از وسایل تزیٔینی به حساب می روند و به دکوراسیون و مکان های مختلف اصالت و زیبایی خاصی می بخشد. تابلو فرش چهره از یکی از انواع این تکه فرش های دست بافت یا ماشینی است که آن هرا قاب کرده و به دیوار می زنند. از یکی از پر طرفدار ترین هدیه هایی که می توانید برای یادگاری به عزیزانتان بدهید تابلو فرش ها هستند. تابلو فرش چهره اگر به صورت دستی بافته شود از روی نقش های قالیچه و چه به صورت ماشینی توسط دستگاه و نقشی که در کامپیوتر طراحی میکنند زیباست. تابلو فرش های چهره از چهره های انسان ها و افردا معروف یا … بافته می شود. بهترین تابلو فرش ها متعلق به شهر سردرو آذربایجان شرقی است که به پایتخت تابلو فرش در جهان معروف است.

محل خرید تابلو فرش چهره در مشهد

راهنمای انتخاب تابلو فرش چهره

راهنمای انتخاب تابلو فرش چهره برای انتخاب تابلوفرش چهر برای خانه یا هر مکانی دیگر باید دکوراسیون و طراحی آن قسمت را در نظر بگیریم و با توجه به تم رنگی و نوع دکور آن یا مصنوعی از انواع این نخ ها هستند که از آن ها تابلو فرش های زیبا و رنگین ساخته می شود. تابلو فرش ها با نخ های متفاوتی بافته می شود هر کدام از این نخ ها کیفیت و جنس متفاوتی دارند. نخ اکریلیک، نخ پشمی، نخ ابریشم طبیعی یا مصنوعی، نخ پنبه نخ کر از انواع این نخ ها هستند و هر کدام کیفیتی متفاوت دارند که در قیمت آن تاثیر گذار است. هر تابلو فرش چهره دست بافت  شامل روایت داستانی ست که با احساسات بافنده در می آمیزد و نقشی پر از احساس می آفریند. برای انتخاب تابلو فرش باید به بافت و ترکیب رنگ و کیفیت کار دقت زیادی کرد و به کیفیت نخ استفاده شده نقش تابلو و تنظیم بودن نوع بافت از لحاظ بافت و اندازه دقت زیادی کرد همچنین در  در انتخاب تابلو فرش چهره ی ماشینی نیز باید به اصالت نقش و نوع نخ و الیاف دقت فراوانی کرد.

انواع تکنیک های بافت برای تابلو فرش چهره

انواع تکنیک های بافت برای تابلو فرش چهره تابلو فرش دو نوع ماشینی و دست بافت دارد که در اندازه ها کوچک و بزرگ بافته و تولید می شود. در هر کدام از این مدل ها تکنیک های بافت مختلفی به کار می رود. نقشه های اصیل و معروفی برای تابلو فرش های چهره استفاده می شود. در تابلو فرش ها از گره های ریز و درشت استفاده می کنند که باهم متفاوت است. تابلو فرش های دست بافت چون بر روی دار قالی و با دست بافته می شود بافنده برای آن زحمت زیادی می کشد و با هر گره و تغیر رنگ نخ آن نقشه را کم کم به طرحی کامل تبدیل می کند به مراتب گران تر از تابلو فرش های ماشینی است. در تابلو فرش های ماشینی هم از طرح های اصیل و معروف و نخ های با کیفیت استفاده می کنند این تابلو فرش ها به خاطر داشتن قیمت مناسب طرفداران بیشتری دارند. تابلو فرش ها در اندازه های 35 * 50سانتی متر تا 2 * 3 متر ساخته می شود و در قاب هایی شیک به فروش می رسد.

خرید تابلو فرش چهره با قیمت مناسب

 خرید تابلو فرش چهره با قیمت مناسب برای خرید تابلو فرش به صورت حضوری باید به نکاتی دقت کرد تا یک انتخاب عالی داشت. هر تابلو فرش چهره چه ماشینی یا دست بافت یک شناسنامه ای دارد که نوع بافت اسم بافنده و مشخصات این تابلو فرش روی آن نوشته شده است که در پشت آن قرار داده اند. اگر میخواهید اثری را بخرید که توسط استادی معروف یا برندی مشهور بافته شده است از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چون به راحتی میتوان در زمان رفو فرش عین همان امضا را در زیر اثر بافته شود و واقعا نمی توان تشخیص داد اگر حرفه ای نباشید. با نگاه کردن به پشت کار می توانید گره های ریز و درشت یا کجی و کاستی های که در نقش وجود دارد متوجه شد. این تابلو فرش های چهره را میتوان از طریق اینترنت نیز سفارش داد امروزه شما می توانید با دادن تصویر خود و یا عزیزانتان به تولید کنندگان تابلو فرش چهره ی دلخواه خود را روی فرش قاب کنید. خرید تابلو فرش چهره به صورت حضوری بهتر است چون با دقت بیشتری می توانید این اثر هنری را بررسی کنید.
 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید