مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زیباترین فرش های ماشینی پاتریس

نام دیگر فرش پاتریس چیست و از چه تاریخی فرش پاتریس شروع به فعالیت کرده است؟ زیباترین فرش های ماشینی شرکت پاتریس از کجا و با چه قیمتی قابل تهیه است؟
فرش پاتریس نام دیگر مجموعه شرکت ستاره طلایی دلیجان است، این شرکت فعالیت خود را در دهه ۶۰ آغاز نموده و در طول این مدت با بهره گیری از تجارب خود و استفاده هر چه بیشتر تکنولوژی های روز موفق به تولید فرش های روز و مشتری پسند شده، نتیجه این کار و همت تیمی امروزه نام این شرکت را نامی آشنا برای ایرانی ها کرده است.
شرکت فرش پاتریس علاوه بر فرش مجموعه هایی نظیر رنگرزی، تولید نخ های پلی پروپیلن و پلی استر را دارد و امروزه کلکیسیون ۱۳ گانه فرش پاتریس چشم هر بیننده ایی را به خود جذب می کند. شاید زیباترین این کلکسیون ها فرش های ۷۰۰ شانه دستباف گونه ۱۰ رنگ واقعی و فرش های ۷۰۰ شانه دستباف گونه و بافت الماس هستند. در شکل زیر شما تنها یک نمونه از فرش های زیبای پاتریس که جز فرش های مدرن برجسته است را مشاهده می کنید.


قیمت فرش پاتریس

نحوه خرید فرش پاتریس

امروزه به لطف مدیریت قوی در امر فروش، امکان خرید فرش پاتریس در تمامی شهر ها وجود دارد. امروزه تقریبا همه شهر ها نمایندگی فروش این کارخانه را دارند. علاوه بر مراکز فروش امروزه امکان خرید فرش های این برند از طریق سایت های اینترنتی معتبر نیز وجود دارد. قیمت این فرش ها نیز با توجه به ابعاد، تراکم و شانه مختلف بوده و با مراجعه به سایت ها شما قیمت های آنلاین این فرش ها را مشاهده خواهید کرد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید