مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز موکت اداری خارجی

قیمت روز موکت اداری خارجی بسته به نوع برند و شرایط بازار متغیر می باشد. موکت اداری را می توان به عنوان کف پوش در اداره های مختلفی استفاده کرد. 

قیمت روز موکت اداری خارجی

معرفی و شناخت انواع موکت اداری خارجی

معرفی و شناخت انواع موکت اداری خارجی

انواع موکت اداری خارجی با توجه به نوع الیاف؛ نوع برند و مقدار پرز با هم فرق می کنند. در هنگام خرید موکت باید به گزینه های زیر توجه کرد:

 • طرح و بافت: موکت های اداری همانند دیگر موکت هایی که در منازل استفاده می شوند در انواع طرح و مدل ها تولید می شوند. این موکت ها در دو طرح لوپ؛ کات یا ترکیبی از این دو می باشند. در محیط های اداری چون رفت و آمد زیاد می باشد باید از موکتی استفاده کرد که در برابر سایش مقاومت بالایی داشته باشد از میان این طرح ها موکت لوپ می تواند گزینه مناسبی باشد چون مقاومت فوق العاده ایی در مقابل سایش دارد.
 • اداره ها چون پر تردد می باشند باید موکتی را انتخاب کنند که کیفیت و دوام بالایی داشته باشد چون تعویض موکت های اداری کاری سخت و هزینه بر می باشد. برای تشخیص کیفیت این موکت ها باید به نوع الیاف؛ نوع بافت و نوع رنگرزی آن توجه کرد.
 • در هنگام خرید موکت های اداری باید به راحت بودن آن ها توجه شود به گونه ایی که کارکنان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه کار خود را انجام دهند.
 • در هنگام خرید این کف پوش باید جنسی را تهیه کنیم که نظافت آن به راحتی انجام شود.

3 ویژگی مهم موکت اداری خارجی درجه یک

3 ویژگی مهم موکت اداری خارجی درجه یک

3 ویژگی مهم موکت اداری خارجی درجه یک شامل گزینه های زیر می شود:

 • این ها از بهترین الیاف ساخته شده اند.
 • موکت های اداری خارجی ضد چرک می باشند.
 • استحکام و دوام بالایی دارند.

خرید و فروش موکت خارجی می تواند بسیار سود آور باشد چون این محصولات کیفیت بالایی دارند. قیمت خرید موکت بسته به شرایط اقتصادی کشور متفاوت می باشد. کیفیت موکت اداری در سطح بالایی قرار دارد. نگهداری از موکت باعث می شود طول عمر این محصول افزایش یابد. این محصولات با بهترین مواد اولیه و بهترین دستگاه های مدرن ساخته شده اند و تمام استانداردهای بین المللی در ساخت آن ها رعایت شده است.

این گونه محصولات در رنگ و مدل های متنوعی عرضه می شوند تا مشتریان با حق انتخاب بیشتری آن ها را خریداری کنند.

مرکز خرید موکت اداری خارجی

مرکز خرید موکت اداری خارجی

مرکز خرید موکت اداری خارجی توانسته با عرضه این محصول سود بالایی را کسب کند. در مکان های اداری به هیچ عنوان نباید از موکت های پرز دار بلند استفاده کرد. چون در مکان های اداری افراد با کفش روی موکت ها راه می روند و این باعث می شود پرز های موکت ها بخوابد و این می تواند نمای فضا را نازیبا کند.  از مزیت های استفاده از موکت اداری به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • این گونه محصولات دارای خاصیت ضد چرک می باشند یعنی چرک را به خود جذب نمی کنند و این ویژگی باعث شده به راحتی بتوان این موکت ها را تمیز کرد.
 • این موکت ها ضد آتش سوزی می باشند چون همان طور که همه شما می دانید در اداره ها از لوازم برقی زیادی استفاده می شود و احتمال آتش سوزی وجود دارد به خاطر همین این موکت ها ضد اشتعال هستند. علاوه بر این چون این مکان ها پر تردد می باشند ممکن است افراد ته مانده سیگار خود را روی موکت بیندازند به خاطر همین این موکت ها آتش نمی گیرند.
 •  اداره ها چون همیشه شلوغ هستند سر و صدا هم در آن زیاد می باشد استفاده از این موکت ها باعث می شود جلوی صدا گرفته شود و از ایجاد حواس پرتی پرسنل جلوگیری می کنند. در واقع این موکت ها می توانند صدا را کاهش دهند.
 • استفاده از این محصولات باعث شده دیگر نیازی نباشد کف را طی بکشیم و جارو کنیم.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید