مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید چمن مصنوعی طرح

قیمت خرید چمن مصنوعی طرح بستگی به جنس و کیفیت آن داشته که این مدل چمن با استفاده از دستگاه ها و ملزومات پیشرفته و با استفاده از تکنولوژی های بروز ساخته و به بهترین قیمت ممکن در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد، چمن مصنوعی مدل طرح انواع و اقسام مختلفی داشته، عموماً بسیار متنوع می باشند که در سایزها، طرح و رنگ های مختلف و همچنین از نظر قطر و ارتفاع با هم فرق دارند.

قیمت خرید چمن مصنوعی طرح

مطالب اختصاصی در مورد چمن مصنوعی طرح

مطالب اختصاصی در مورد چمن مصنوعی طرح از آن جای که انواع چمن مصنوعی به عنوان کف پوش محسوب می شوند در مقایسه با انواع چمن طبیعی دارای استحکام و دوام و همچنین استقامت بیشتری هستند و دارای ظاهر بسیار زیبا اما دارای جنس خشنی می باشند که به همین خاطر لقب چمن مصنوعی نام گرفته اند، اما از نظر متراکم بودن نسبت به چمن طبیعی مقاوم تر هستند که برای سالن و زمین های فوتبال ، تنیس، بسکتبال و غیره کاربرد زیادی دارند و حتی می توان به عنوان زیباسازی در معابر شهری،  در بین سنگ یا موزاییک های داخل حیاط ، در مهد کودک ها و محل بازی کودکان ، پارک ها،  برج های مسکونی، بالکن ها و پشت بام ها، اطراف استخرها و همچنین مدارس، هتل ها و حتی فضای بیرونی مکان های اداری، تجاری و غیره از چمن مصنوعی طرح استفاده کرد.

برای ساخت و تهیه انواع چمن مصنوعی از مواد پلیمری مثل پلی اتیلن یا پلی پروپیلن و یا از ترکیب هر دو ماده استفاده می شود.  یکی از دلایل مهم استفاده از چمن مصنوعی نصب آسان، سبز باقی ماندن، با تغییرات مختلف آب و هوایی از بین نمی رود، احتیاج به مراقبت کمتر نسبت به چمن واقعی دارد، باعث کاهش هزینه های زیبا سازی و همچنین  این که احتیاج به دستگاه چمن زنی برای چمن مصنوعی ندارد، نیاز به نظافت و کاشت مجدد ندارد، به راحتی قابل نصب است و می توان در هر جایی که تمایل داشته باشیم به سرعت نصب کنیم، کرم و حشرات در چمن مصنوعی رشد نمی کند، صرفه جویی در مصرف آب، چون چمن مصنوعی احتیاجی به آبیاری ندارد.

چمن های مصنوعی 

 

 

آشنایی با انواع چمن مصنوعی طرح

آشنایی با انواع چمن مصنوعی طرح امروزه انواع و اقسام مختلفی چمن مصنوعی وجود دارند که برای تهیه انواع چمن های مصنوعی از مواد و ابزار آلات خاصی استفاده می شود که دارای کیفیت های متنوعی می باشند. چمن مصنوعی طرح دارای مدل های مختلفی بوده  که از جمله می توان به طرح اطلس، صحرا، سیلک، صدف، سپیدار، فیروزه ای، رویال و غیره  اشاره کرد ، چمن مصنوعی طرح جایگاه ویژه ای دارد و از تراکم الیاف بالا و فشرده ای برخوردار است و قدرت ضربه گیری زیادی داشته، از لحاظ ارتفاع بلند تر از سایر چمن های مصنوعی می باشد.

چمن مصنوعی که دارای الیاف کوتاه تری هستند برای دویدن و ورزش کردن و پیاده روی بسیار راحت تر هستند که اکثریت چمن های مصنوعی جنبه تزئینی دارند و برای زیبایی بیشتر محیط کاربرد دارند. قیمت چمن مصنوعی بستگی به مواد به کار رفته در ساخت چمن دارد.

از چمن مصنوعی طرح  می توان برای زیبایی سرویس پله ها نیز استفاده کرد که زیبایی خاصی را به پله می بخشد و مانع از سرخوردن روی سطح سر و شیب دار پله شد.  

کدام کشور ها سرآمد تولید چمن مصنوعی هستند؟

کدام کشور ها سرآمد تولید چمن مصنوعی هستند؟

 چمن مصنوعی در اکثر کشورها تولید می شود که می توان به چمن مصنوعی تولید ایالات متحده آمریکا، اروپا، چین، بلژیک، ایران، ترکیه، آلمان و غیره اشاره کرد که هر کدام کیفیت و جلوه خاص خود را دارند.

چمن مصنوعی طرح در ابتدا توسط آمریکایی ها به منظور استفاده در زمین های فوتبال مورد استفاده قرار گرفت که موفقیتی نداشت اما کم کم با ایجاد تغییرات بسیاری استفاده از چمن مصنوعی به سرعت پیشرفت قابل توجهی کرد که امروزه در اکثر کشورها برای میادین و زمین های ورزشی کاربرد دارد. 

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید