مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید چمن مصنوعی زمین بازی

اگر به دنبال ایمنی و با دوام بودن زمین بازی کودکان هستید چمن مصنوعی زمین بازی بهترین راه برای پوشش مکان بازی کودکان است چرا که مناطق بازی کودکان می بایست نرم، ایمن و تمیز باشد؛ که این قابلیتها در چمن مصنوعی زمین بازی فراهم بوده و در سایر پوشش های مصنوعی و طبیعی موجود نمی باشد. چمن مصنوعی زمین بازی علاوه بر موارد ذکر شده به راحتی قابل تمیز کاری و در هر فضای باز و بسته ای قابل استفاده می باشد.

قیمت خرید چمن مصنوعی زمین بازی

انواع چمن مصنوعی زمین بازی از لحاظ مواد اولیه

انواع چمن مصنوعی زمین بازی از لحاظ مواد اولیهچمن های مصنوعی اولین بار جهت پوشش زمین های فوتبال استفاده گردید که با توجه به نتایج مطلوب بدست آمده این نوع پوشش به تدریج جای خود را در سایر ورزشهایی که بر روی چمن انجام می گیرد به کار گرفته شد. به همین ترتیب این نوع پوشش در سایزهای کوچکتر و با درجه بندی مختلف از لحاظ دوام و اندازه چمن برای زمین های بازی مورد استفاده قرار گرفت.

در حال حاضر چمن های مصنوعی تولید شده در دو نوع  تولید که در ذیل به تشریح آن می پردازیم:

  • چمن مصنوعی تزیینی: این نوع چمن مصنوعی از لحاظ مواد اولیه با الیافی از جنس پلی آمید، پلی اتیلن و پلی پرو پین تولید می شود؛ ترکیب این مواد در برابر نور خورشید، سرما و گرما بسیار مقاوم بوده و جایگزین مناسب چمن طبیعی می باشد. این نوع چمن مصنوعی درجه یک بوده و جهت تزئین باغ تالارها، زمین بازی مهدکودکها، محوطه سازی ویلاها و منازل کاربرد دارد.
  • چمن مصنوعی ورزشی: این نوع پوشش نیز از ترکیبات چمن مصنوعی تزیینی تهیه و تولید شده با این تفاوت که ارتفاع چمن آن با توجه به ورزش متفاوت بوده و در ابعاد بسیار بزرگ تولید می شود.

نکات مهم هنگام استفاده از چمن مصنوعی زمین بازی

نکات مهم هنگام استفاده از چمن مصنوعی زمین بازیدر هنگام خرید چمن مصنوعی برای حفظ سلامت افرادی که از زمین بازی استفاده می کنند بسیار اهمیت دارد چرا که اغلب استفاده کنندگان از زمین بازی کودکان بوده و پوست آنها بسیار حساس می باشد؛ مواد بکار رفته در تولید چمن مصنوعی بهداشتی و ضد حساسیت بوده همچنین نیازی به استفاده از سموم و کودهای شیمیایی جهت حفظ نگهداری آن نمی باشد؛ چمن های مصنوعی با یک بار نصب سالیان سال قابل استفاده و سبز می باشد از این رو بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید