مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع فرش های ماشینی طرح خشتی

فرش های خشتی دارای چه مشخصاتی هستند؟ این فرش های زیبا برای چه دکوراسیونی مناسب هستند؟ قیمت انواع این فرش های ماشینی زیبا از کجا قابل تهیه است؟
فرش ها امروزه در طیف وسیعی از طرح ها تولید می شوند، فرش های ماشینی به علت داشتن قیمت مناسب تر امروزه بیشترین بازار فروش را دارند، این فرش ها در مشخصات و طرح های مختلفی تولید می شوند، عمده تولیدات فرش ماشینی در کاشان انجام می شود، این حجم تولیدات در حدود ۷۵ درصد از کل تولیدات کشور تخمین زده شده است، به واسطه این تولیدات ایران به پنجمین کشور بزرگ تولید کننده فرش تبدیل شده است.

دکوراسیون مناسب فرش های خشتی

فرش های ماشینی عمدتا در سه طرح خشتی، افشان و لچک و ترنج تولید می شوند، در این میان فرش لچک و ترنج بیشترین تولید را داشته و بیشترین مشتری را دارند، اما فرش های خشتی نیز بسیار مناسب و زیبا می باشند، اگر شما منزل بزرگی دارید ولی دکوراسیون شما خلوت است با خرید فرش خشتی با طرح و نقش زیاد می توانید فضا را دنج تر و زیباتر نشان دهید.

مشخصات انواع فرش های خشتی

فرش های خشتی با کیفیت ۱۲۰۰ شانه هستند و تراکم ۳۶۰۰ دارند، البته فرش های با شانه کمتر طرح خشتی نیز وجود دارد، انواع فرش های خشتی از پلی استر و اکریلیک بافته می شود، که نوع اکریلیکی آن به دلیل داشتن عمر بیشتر، خرید بهتری دارد. قیمت این فرش های زیبا از طریق سایت های معتبر و همچنین مراکز خرید فرش در سراسر کشور قابل تهیه است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید