مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه در شهرستان ها

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه نسبت طرح های دیگر چمن مصنوعی بسیار پر فروش می باشد. شهرستان ها و محل های که دست رسی ‌کاملا به امکانات و پرورش چمن طبیعی را ندارند این محصول بسیار پر کاربرد و پر فروش می باشد. 

فرش و این چمن با کیفیت باعث توجه بیشتر به چمن و محصولات چمنی در بازار شده است. 

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه در شهرستان ها

مشخصات فنی چمن مصنوعی طرح فیروزه

مشخصات فنی چمن مصنوعی طرح فیروزه بهترین زمین و حرفه ای ترین زمین برای بازی  زمین چمن می باشد. در زمین چمن می توان به راحتی ورزش مورد علاقه خود را بازی کرد. 
ولی تمامی مکان ها و شهر ها توانایی و هزینه لازم برای احداث زمین چمن مناسب را ندارند.

برای همین شرکت های تولیدی اقدام به تولید چمن مصنوعی کرده اند که بتوان آن را به راحتی در محصول های مختلف پهن کرد و مانند یک زمین چمن واقعی بر روی آن فوتبال بازی کرد.

از مشخصات چمن مصنوعی این است که باید نرم باشد که در صورت زمین خوردن و صدمات احتمالی جلو گیری کند. و همچنین باید صاف و یک دست باشد که بتوان توپ را به راحتی روی آن به یکدیگر پاس داد.
چمن طرف فیروزه نسبت به مدل دیگر چمن مصنوعی که طرح یاس می باشد ارتفاع بلند تری دارد این ارتفاع باعث شده است که این چمن بسیار نرم تر باشد و قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را هم داشته باشد. 

چمن های مصنوعی متناسب برای بازی باید تراکم مناسبی هم داشته باشند که بتوان بر روی آنها گام برداشت و شوت کرد. بسیار مهم می باشد که سطح چم زیادی لیز نباشد که باعث به زمین خوردن افراد شود باید اندازه چمن و میزان لیز بودن آن کنترل شود تا چمنی مناسب تولید شود. 

چمن مصنوعی طرح فیروزه  بیشتر در پارک ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد چون چمن های طبیعی هزینه نگهداری بسیار بالای دارند ولی این محصول نیازمند به مراقبت نمی باشد. 

نرمی بسیار زیاد این چمن باعث شده است که بسیاری از آنها کودک ها و فست فوتی ها از این محصول خریداری کنند به دلیل رنگ سبز پر انرژی که این محصول دارد و خاصیت نرمی بسیاری که دارد. 

کاربردهای چمن مصنوعی طرح فیروزه

کاربردهای چمن مصنوعی طرح فیروزه چمن مصنوعی در همه جای که سطحی صاف در دست رس باشد می توان مورد استفاده قرار بگیرد. از کاربردهای چمن مصنوعی می توان به موارد زیر اشاره کرد. 

از این محصول بیشتر برای زمین های فوتبال استفاده می شود. چون فوتبال یک ورزش مورد علاقه تمامی افراد می باشد و کمتر کسی پیدا می شود که از فوتبال لذت نبرد برای همین از این محصول بیشتر برای زمین های فوتبال استفاده می شود. 

ولی چمن مصنوعی به دلیل خاصیت نرم بودن و تزئینی بودنی که دارد می تواند در مدل ها و جاهای مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از این مکان ها که از این محصول بسیار استفاده می شود درون پارک ها و بوستان ها می باشد که افراد در آنجا ورزش های صبح گاهی را انجام می دهند. 

محل های که بچه ها به آنجا سر میزنند و آنجا بازی  میکنند مانند مهد کودک ها و خانه های بازی از چمن های مصنوعی استفاده میکنند چون هم هزینه کمتری دارند هم باعث می شوند که کودکان تشویق شوند که ورزش کنند. 

فروش مستقیم چمن مصنوعی به صورت عمده

فروش مستقیم چمن مصنوعی به صورت عمده فروش مستقیم چمن مصنوعی به صورت عمده باعث کاهش قیمت این محصول در بازار شده است. 

اگر ما در هنگام خرید محصول مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنیم باعث کاهش قیمت آن محصول می شود. 

خرید مستقیم از تولیدی ها بدون واسطه باعث می شود که ما واسطه ها را حذف کنیم و محصول مستقیم از تولید وارد بازار های عرضه شود این امر کمک بسیار بزرگی به کاهش قیمت یک کالا می میکند.  

عمده فروشی بسیار کم هزینه تر از فروش به صورت جزئی می باشد. 

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید