مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت

اگر به زمین های فوتبال توجه کرده باشید، دیده اید که این زمین ها پوشیده از چمن هستند. جالب است که بدانید این چمن ها طبیعی نیستند. آن ها چمن مصنوعی هستند که با کمک رنگ، به شکل چمن طبیعی در آمده اند. از مزایای این چمن می توان به مقاومت بالا و متراکم تر بودن آن نسبت به چمن طبیعی اشاره کرد. چمن مصنوعی زمین فوتبال، نیازمند مراقبت های خاصی نمی باشد، زیرا دارای ماهیت خشن و مقاومی است که به راحتی دچار مشکل و خرابی نمی شود. استفاده از این چمن، برای فوتبالیست ها بسیار کارآمد است زیرا تراکم تمام نقاط آن یکسان است و این سبب می شود بازیکنان هنگام بازی، اذیت نشوند. همچنین قابلیت شست و شو دارد به همین علت قبل از بازی، زمین به راحتی برای بازی پاک سازی و تمیز می شود.

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت

جنس چمن مصنوعی فوتبال از چیست

جنس چمن مصنوعی فوتبال از چیستاگر مایل هستید که بدانید جنس چمن مصنوعی فوتبال از چه چیزی می باشد تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. معمولا کف چمن مصنوعی از جنس الیاف پلی استر است. این لایه را به سطح زیرین با چسب مخصوص نانو می چسبانند. از آن جا که در زمین فوتبال، تحرک بازیکنان بسیار زیاد است بنابراین فشار زیادی نیز به چمن مصنوعی وارد می شود. بنابراین در ساخت آن از چسب های خیلی قوی و الیاف بسیار مقاوم به کار برده می شود تا در برابر ضربات بازیکنان دچار خرابی نشود. همچنین بین زمین و چمن را یک لایه ایزوگام می کنند تا در برابر باران مقاوم باشد. از این چمن علاوه بر زمین های فوتبال در اماکن دیگری مانند پشت بام ها، روف گاردن، مهد کودک ها، خانه های آپارتمانی و بالکن ها استفاده می شود.

مراحل نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال

مراحل نصب چمن مصنوعی زمین فوتبالاگر قصد دارید چمن مصنوعی نصب کنید، می توانید این کار را خودتان به راحتی انجام دهید. همچنین می توانید از متخصصان کمک بگیرید. توجه کنید سطحی که می خواهید روی آن چمن مصنوعی نصب کنید، حتما باید صاف و یکدست باشد. نصب چمن مصنوعی را در روزی که هوا صاف و آفتابی است انجام دهید. قبل از نصب همه زواید زمین را به خوبی تمیز کنید. مساحت زمین را به طور دقیق محاسبه نمایید. چمن مصنوعی به اندازه سطح زمین تهیه کنید. از یک ضلع زمین، مرحله چسب کاری را با چسب مخصوص نانو آغاز کنید، برای جلوگیری از خشک شدن چسب، به سرعت بر روی چسب، چمن مصنوعی را بچسبانید و این کار را برای تمام زمین انجام دهید. بهتر است این کار را از یکی از عرض های زمین آغاز نمایید. پس از اتمام کار، حدود 6 الی 8 ساعت زمین را ترک کنید تا به خوبی چمن به سطح زمین بچسبد.

افرادی که منزل آن ها فاقد حیاط است، می توانند با استفاده از چمن مصنوعی، پشت بام خود را تبدیل به حیاطی سرسبز و زیبا کنند. اگر قصد دارید پشت بام خود را با این چمن زیبا کنید، حتما در روز هایی که هوا بارانی نیست این کار را انجام دهید تا کیفیت مطلوبی حاصل شود.

میزان صادرات چمن مصنوعی به کشورهای مختلف

میزان صادرات چمن مصنوعی به کشورهای مختلفچمن مصنوعی در کشور ما مصرف کنندگان زیادی را به خود اختصاص داده است. از این محصول برای بالکن، پشت بام و خیلی از اماکنی که قصد زیبا سازی آن را دارید می توانید استفاده کنید. به دلیل تقاضای فراوان از سمت مصرف کنندگان، تولید کنندگان زیادی در شهرهای تهران، مشهد، زاهدان و قزوین به تولید این محصول با برترین مواد پلی استر درجه یک پرداخته اند. کیفیت بسیار بالای این چمن و همچنین کاربرد فراوان آن باعث شده است هر سال بسیاری از کشورهای دیگر، چمن مصنوعی مورد نیاز خود را از ایران خریداری نمایند. صادرات چمن مصنوعی به کشورهای همسایه نظیر ازبکستان، قرقیزستان، هلند و عراق سابقه 20 ساله دارد. این محصول دارای مقاومت زیادی در برابر ضربات بازیکنان می باشد به همین دلیل برای چند سال قابل استفاده است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید