مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی استوک به صورت عمده

چمن های مصنوعی به عنوان کفپوش و برای زیباتر کردن محیط گزینه ای فوق العاده به شمار می آیند و کسانی که در زمینه خرید و فروش عمده و جزئی این محصول فعالیت می کنند به خوبی می دانند که چمن مصنوعی استوک از طرفداران زیادی در بازار برخوردار است که علت اصلی پرطرفدار بودن آن ها، قیمت ارزانتر نسبت به سایر مدل ها می باشد.

 فروش چمن مصنوعی استوک به صورت عمده

آیا میدانید چمن مصنوعی استوک چیست

 آیا میدانید چمن مصنوعی استوک چیست این قسمت را با طرح یک پرسش آغاز می کنیم که آیا می دانید چمن مصنوعی استوک چیست و چه کاربردهایی دارد؟

چمن مصنوعی استوک در واقع چمن هایی هستند که یک بار مورد استفاده قرار گرفته اند و غالبا توسط شهرداری و از زمین های فوتبال جدا می شود.

به علت این که برخی از چمن های مصنوعی استوک برای مدت طولانی در فضای روباز یا در معرض نور خورشید بوده اند ممکن است افت کیفیت بالایی داشته باشند اما این مساله در مورد همه چمن های استوک رخ نمی دهد.

زمانی که مهد کودک، باغ تالار یا موارد مشابه تغییر کاربری می دهند یا نقل مکان می کنند معمولا چمن های مصنوعی خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند و در چنین مواردی می توان چمن مصنوعی استوک با بالاترین کیفیت به فروش می رسد.

به کار بردن چمن مصنوعی استوک به عنوان یک وسیله زینتی بسیار رایج می باشد، به همین خاطر رعایت نکاتی برای حفظ و نگهداری آن از اهمیت زیادی برخوردار است که برخی از آن ها را به اختصار بیان خواهیم کرد:

  1. جلوگیری از جمع شدن شاخ و برگ درختان روی آن
  2. شست و شو و تمیز کردن با آب و مواد شوینده خانگی
  3. دور نگه داشتن از مواد قابل اشتعال
  4. قرار ندادن آنها زیر اجسام سنگین مانند مبلمان

استاندارد های لازم برای تولید چمن مصنوعی استوک

استاندارد های لازم برای تولید چمن مصنوعی استوک رعایت استانداردهای لازم برای تولید چمن مصنوعی استوک به عنوان یک اصل ضروری و مؤثر بر طول عمر مفید و عملکرد مناسب مطرح می باشد.

همان طور که گفته شد بخش عمده ای از چمن های استوک موجود در بازار از طریق کندن چمن های زمین فوتبال به دست می آیند، اما نکته ای که باید در ارتباط با آن ها مورد توجه قرار داد این است که میزان آسیب، ضربه یا کوبیدگی الیاف چمن های مصنوعی در همه نقاط زمین فوتبال یکسان نیست.

قسمت های وسط زمین فوتبال و همچنین روبروی دروازه ها در معرض بیشترین آسیب هستند؛ پس مشاهده محصول و اطمینان از کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

چمن های مصنوعی استوک به صورت برش خورده و در ابعاد متنوع به بازار عرضه می شوند بنابراین امکان انتخاب گسترده ای برای متقاضیان آن وجود دارد. 

با مشورت گرفتن از کارشناسان همین شرکت می توانید قیمت و مشخصات بهترین و جدیدترین چمن های استوک را به دست آورید و به صورت عمده و در ابعاد مختلف سفارش دهید.

نکات مهم هنگام خرید چمن مصنوعی استوک

نکات مهم هنگام خرید چمن مصنوعی استوکدر هنگام خرید چمن مصنوعی استوک باید نکات مهمی را در نظر بگیرید که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

از چمن مصنوعی استوک می توان در منازل، ادارات، سازمان ها، هتل ها و موارد متعدد دیگر استفاده کرد بنابراین دقت به مسائل بهداشتی چمن اهمیت زیادی دارد؛ رعایت مسائل بهداشتی در مواردی که امکان برخورد چمن مصنوعی به بدن کودکان در مدت طولانی وجود دارد اهمیت بسیار بالاتری پیدا می کند.

علت اصلی انتخاب چمن های مصنوعی استوک قیمت مناسبتر آنها می باشد؛ پس سعی کنید زمان کافی برای بررسی مراکز مختلف اختصاص دهید تا محصولی که انتخاب کنید علاوه بر کیفیت عالی، قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

مشخصات فیزیکی و ظاهری چمن مصنوعی استوک که در بازار عرضه می شوند با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع از عوامل تعیین کننده قیمت این محصولات می باشد؛ به عنوان مثال چمن مصنوعی که در زمین های فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد از ارتفاع بالاتری نسبت به بسیاری از نمونه های دیگر برخوردار است و از طرفی تراکم آن ها نسبت به برخی از مدل های دیگر کمتر است.

جنس چمن مصنوعی به عنوان عاملی تعیین کننده بر قیمت و ماندگاری چمن مصنوعی مطرح می باشد و از رایج ترین مواد اولیه به کار رفته در چمن های مصنوعی می توان به پلی اتیلن و پلی پروپیلن اشاره کرد.

اگر قصد دارید از چمن مصنوعی در فضای سربسته استفاده کنید و هزینه پایینی هم پرداخت کنید چمن مصنوعی استوک پروپیلنی گزینه مناسبی است و مدل های پلی اتیلنی با این که قیمت بالاتری دارند ولی برای فضاهای روباز فوق العاده هستند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید