مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه موکت چمنی در تهران

برای خرید و فروش موکت چمنی می توانید به به نماینده آن در تهران مراجعه کنید یا به صورت مستقیم از اینترنت از تولید کننده به مصرف کننده خریداری کنید.

فروش ویژه موکت چمنی در تهران

آیا میدانید موکت چمنی چیست

آیا میدانید موکت چمنی چیست موکت چمنی یکی از محصول پر طرفدار گرم تپنده است. بی شک یک محصول ریشه گرفته از چمن و موکت می باشد. موکت چمنی مصنوعی یک محصول فوق العاده است علاوه  بر گرمی که بر منزل شما می آورد بسیار زیبا و شیک می باشد و مورد توجه تمام اقشار جامعه واقع می باشد. موکت مصنوعی یک محصول زیبا و در حین حال  مدرن می باشد

به زبان ساده موکت چمنی شبیه چمن طبیعی می باشد به صورت مومت با تراکم بالا و شبیه چمن طبیعی می باشد. موکت های چمنی با بهترین نوع الیاف اکریلیک و پلی ایپلین ساخته می شود. موکت چمنی بیشتر برای اتاق کودک و مدارس و مهدکودک و تئاتر ها و امکان تفریحی از موکت چمنی استفاده می کند.

کاربردهای مختلف موکت چمنی

کاربردهای مختلف موکت چمنی برای بیان کاربردهای موکت چمنی در اماکن مختلفی حائز اهمیت است. گاهی مدیران باغ تالارها تمایل دارند تا پوشش را که از زیبایی بهره مند است. زیر پای عروس و داماد پهن کنند. بعد از مراسم اقدام به جمع آوری آن نمایند. در این گونه مواقع، ما در کنار چمن مصنوعی در باغ تالار موکت چمنی  با بافت کات پایل را پیشنهاد می دهیم. که هم زیباست و هم ساختار مستحکم دارد.موکت چمنی در رستوران های سر پوشیده کاربرد وسیعی دارد. مدیران مجموعه‌های پذیرایی، از این لذت می‌برند که کف رستورانشان پوششی داشته باشد که به افزایش رنگ یا فضای سبز، در آن محیط کمک کند. درعین‌حال، روش‌­های نظافت و شستشوی راحتی نیز داشته باشد. در چنین شرایطی نیز، ما موکت‌های چمنی بافت لوپ یا گره‌ای را پیشنهاد می‌دهیم. زیرا به آسانی می‌توان، سطح روی آنها را جارو کشید و نظافت کرد. به علاوه، این محصول از بافتی با ترکیب دو رنگ سیر و روشن سبز، بهره می‌برد که بسیار زیباست.

آیا بازی مینی گلف را در آپارتمان یا فضای سر پوشیده تجربه کرده اید؟به جز چمن مصنوعی موکت چمنی با بافت کات، مناسب ترین کفپوش بروی ورزش مینی گلف در فضای سرپوشیده هستند.


  • گاهی برای مسابقات رباتیک، مخصوصا ربات های فوتبالیست، نیاز به پوششی است که تردد ربات ها را با کندی مواجه نسازد استفاده از موکت چمنی متناسب با بازی ربات‌های فوتبالیست را نیز دارد، برای این کاربری، بسیار هوشمندانه موکت چمنی است.
  • ما در موکت های چمنی دو بافت متنوع با شکل ها و رنگ خاص خود را مشاهده می کنیم. یکی از بافت ها به بافت لوپ یا گره ای معروف است و دیگری به بافت کاپ یا فرش گونه. بافت های گره ای برای محل پرتردد، مناسب‌تر هستند زیرا انسجام و استحکام بیش­تری دارند. اما بافت‌های کات که ظاهری نزدیک‌تر به چمن مصنوعی دارند، می‌توانند پوششی مناسب برای کاربری‌های کم‌تردد، یا با تردد متوسط باشند.

از ویژگی ها منحصر به فرد موکت چمنی عبارت است

  1. موکت چمنی با باعث ارامش خانه بوده و به شما نگاه زیبا ارائه می دهد.
  2. استحکام و پایداری موکت چمنی در برابر تردد بسیار بالا است
  3. موکت چمنی با مواد شویند های معمولی قابل شستشو می باشد و به آن آسیبی نمی رسد. و در برابر لکه ها مقاوم هستند بسیار زیبا و مقاوم می باشد. در عین مقاومت ظریف و زیبا هستند.

راهنمای خرید موکت چمنی با کاربرد های مختلف

راهنمای خرید موکت چمنی با کاربرد های مختلف برای خرید موکت چمنی  می توانید به فروشگاه های اینترنتی یا همان وب سایت های آنلاین اقدام کنید خرید از طریق وب سایت های آنلاین به دلیل مستقیم بودن خرید از تولید کننده به مصرف کننده از نظر اقتصادی بسیار با صرفه و ارزان قیمت خواهد بود..خرید از طریق وب سایت های آنلاین به دلیل متنوع محصول در برند های و رنگ و طرح های مختلف مورد استقبال تمام اقشار جامعه قرار گرفته است.خرید اینترنتی مزایای دیگر هم دارد از جمله جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا و محیط زیست و….را شامل می شود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید