مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه موکت تایل با کیفیت عالی

موکت تایل یکی از جدیدترین انواع موکت ها می باشد که با توجه به کاربرد و طرح های مختلف از جایگاه ویژه ای در بازار برخوردار گشته است. این موکت در ابعاد کوچک و به شکل های مربعی و مستطیلی تولید می گردد. در حال حاضر با پیشرفت در عرصه دکوراسیون داخلی، اغلب طراحان به دنبال ایجاد فضاهای مدرن و به روز می باشند. بنابراین تولید کنندگان همواره سعی می کنند مدرن ترین و باکیفیت ترین محصولات را طبق دانش روز دنیا تولید و در بازار جهت رفع نیاز های داخلی عرضه می کنند. موکت های تایل با توجه به مواد اولیه به کار رفته و نوع الیاف آن دارای کیفیت های متفاوتی است. فروش آن بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت بالا و قیمت مناسب با روند رو به رشدی در بازار مواجه گشته است. 

فروش ویژه موکت تایل با کیفیت عالی

مهم ترین کاربرد موکت تایل

مهم ترین کاربرد موکت تایلبه موکت های تایل، موکت های مدولار نیز گفته می شود. از آنجایی که این موکت ها دارای رنگ و طرح های مختلف است، می توان موکت های تایلی را به صورت تک رنگ، ترکیبی از چند رنگ، شطرنج و به صورت پازل اجرا نمود که باعث پدید آمدن فضایی زیبا و جلوه ای خاص می شود. در گذشته بیشتر از موکت های رول در جهت پوشش فضا استفاده می شد، اما با پیشرفت تکنولوژی و توسعه یافتن صنعت دکوراسیون داخلی انواع موکت های مدرن مانند موکت های تایلی، موکت های تافتینگ پرزدار و موکت های بدون پرز تولید و عرضه شدند. 

کاربرد موکت های تایل به طور عمده در مکان های اداری، نمایشگاه ها، سالن ها و هتل ها می باشد. زیرا در این مکان ها رفت و آمد زیاد است و به طور مکرر تردد صورت می گیرد. مزایای استفاده از این موکت ها موجب شده است، افراد بیشتر به فکر به کار بردن آن در دکوراسیون داخلی اداری و خلق فضاهای زیبا باشند. به دلیل ابعاد کوچک این موکت به راحتی می توان آن را حمل نمود. در صورت ایجاد مشکل به آسانی قابل تعویض است. اگر قسمتی از موکت دچار سوختگی یا آلودگی و کثیفی گردید، لازم نیست کل موکت را تعویض نمود و به سهولت می توان تکه آسیب دیده را ترمیم و در صورت نیاز تعویض کرد. جهت نصب موکت تایلی نیازی به تعطیلی کل مجموع نیست، زیرا اجرای آن به آسانی است و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. این موکت در بین مردم دارای محبوبیت بسیار زیادی است. به دلیل اینکه این موکت ها سایز کوچکی دارند و نصب و شرایط نگهداری آن بسیار آسان است. 

موکت تایل در ابعاد متنوع

موکت تایل در ابعاد متنوعهمانطور که اشاره کردیم موکت های تایل به دلیل مزایای مختلف و اندازه کوچکی که دارند، مورد علاقه اغلب افراد می باشد. موکت های تایلی به صورت تکه تکه هستند و چیدمان آن ها بر اساس طرح اصلی با کنار هم قرار گرفتن تکه ها امکان پذیر است. 

الیاف استفاده شده در موکت های تایلی باید از جنسی باشد که در برابر سایش و پا خوردن مکرر از مقاومت بالایی برخوردار باشد. با توجه به کاربرد آن ها در مکان های اداری و پر رفت و آمد توجه به این ویژگی امری ضروری است و باید به آن اهمیت ویژه داد. هم چنین باید توجه داشته باشیم که الیاف از نرمی و انعطاف پذیری منحصر به فردی بهره مند باشند. موکت قابلیت شست و شو را داشته باشد. زیرا ممکن است موکت دچار آلودگی و کثیفی شود و با شوینده های مجاز بتوان آن را شست و شو داد. 

صادرات موکت تایل ایرانی با بسته بندی های مختلف

صادرات موکت تایل ایرانی با بسته بندی های مختلفامروزه انواع موکت و فرش های نفیس و اصیل ایرانی از محبوبیت بسیاری در دنیا برخوردار است. در جهت صادرات موکت تایل و انواع موکت ها، باید استانداردهای کیفی بین المللی رعایت شده باشد. مواد اولیه به کار رفته و نوسانات ارزی از فاکتورهایی هستند که بر صادرات تاثیر گذار است. صادرات موکت تایل علاوه بر ارز آوری برای کشور، سبب ایجاد اشتغال افراد زیادی نیز شده است. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید