مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت ظریف مصور نمدی با بهترین کیفیت

موکت ظریف مصور نمدی یکی از محبوب ترین طرح های موکت است که علاوه بر زیبایی دکوراسیون داخلی مزیت هایی نیز دارد که عایق بودن گرمایی و عایق بودن صوتی و از نظر به صرفه بودن از جمله این مزیت هاست . ظریف مصور از تولید کنندگان قدیمی موکت نمدی است که طرح ها و رنگ های جالب و متنوعی در این زمینه روانه بازار کرده است.

فروش موکت ظریف مصور نمدی با بهترین کیفیت

بررسی اجمالی موکت ظریف مصور نمدی

بررسی اجمالی موکت ظریف مصور نمدیبررسی موکت نمدی ظریف مصور که یکی از برندهای مرغوب و مشهور در بازار کشور است و این طرح یکی از طرح های جالب این برند است . موکت های نمدی به موکت های بافته نشده نیز مشهور هستند که از تکنیکی خاص به نام سوزن زنی از این مدل موکت را تولید می کنند. در این روش الیاف خرد شده را با استفاده از سوزن به همدیگر وصل می کنند که سوزن های اضافی ساختار موکت را شکل می دهند. بعد از این که این الیاف به هم فشرده شدند موکت خام تولید می شود. و بعد از این به مرحله طرح زنی و چسب زنی موکت می رسیم که مرحله نهایی موکت است . موکت های نمدی دارای مقاومت و نرمی و لطافت قابل توجهی هستند که توجه هر مشتری را که به کیفیت موکت اهمیت بدهد به خود جلب می کند . با توجه به اینکه تمیزی و نظافت موکت های نمدی کاری راحت است به همین دلیل استفاده از موکت نمدی ها در محیط هایی که رفت و آمد در آن زیاد است مناسب تر است. با استفاده از این نوع موکت علاوه بر ایجاد یک محیط پاک و تمیز با توجه به ساختار موکت می توانیم محیط را از نظر صوتی و حرارتی عایق کنیم.

قابلیت استفاده از موکت ظریف مصور نمدی

قابلیت استفاده از موکت ظریف مصور نمدیکیفیت بالا و تنوع موکت های ظریف مصور آرامش خاطر را در یک انتخاب به وجود آورده است . موکت نمدی در دو مدل تک لایه و دولایه عرضه می شود موکت های نمدی دو لایه نسبت به تک لایه ضخامت بیشتری دارد و در حفظ گرما عملکرد بهتر و بالاتری دارد موکت نمدی دو لایه خیلی نرم تر از یک لایه است موکت های نمدی یکی از محبوب ترین کف پوش ها در منازل شناخته شده است که از کنار هم قرار دادن الیاف های بافته نشده درست می شود. موکت نمدی ظریف مصور طرح های متنوعی دارد که از جمله این طرح ها رادین ، طرح کاملیا ، طرح کارون و غیره است. موکت نمدی ظریف مصور رادین رنگ های جذابی دارد و این طرح تشکیل شده از رنگ های گرم و خنثی است که نمونه ای از این رنگ ها عبارتند از قهوه ای ، کرم ، نسکافه ای و غیره. در این طرح موکت با رنگ های نام برده شده زمینه های جذابی را درست می کنند که این رنگ های خنثی در موکت باعث می شود که موکت قابلیت این را داشته باشد که با اکثر دکوراسیون ها و فضاها مطابقت و هم خوانی داشته باشد. طرح کاملیا در موکت های ظریف مصور طرحی بسیار لوکس و شیک است. طراحی شیک و جنس مرغوب این امکان را برای ما فراهم می کند که بتوانیم از این طرح از موکت در همه فضاها از جمله اتاق مهمان و نشیمن و هر اتاق دیگری با دکوراسیون کلاسیک استفاده کنیم.

خرید موکت ظریف مصور نمدی با قیمت مناسب

خرید موکت ظریف مصور نمدی با قیمت مناسببرای خرید موکت ظریف مصور با قیمت مناسب هم می توانیم به سایت رسمی این شرکت و هم می توانیم به نمایندگی های فروش در سراسر کشور مراجعه کنیم و از بین طرح ها و رنگ های متنوع این شرکت طرح دلخواه و متناسب با فضای خانه یا منزل خود را انتخاب نمایید خرید از فروشگاه های ظریف مصور با توجه به قدمت و سابقه این شرکت در تولید این محصول می تواند یک خرید مطمئن و باصرفه اقتصادی باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید