مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی با قیمت استثنائی

فرش نوعی زیرانداز است که در اکثر منازل و خانه های ایرانی پیدا شده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، فرش ایرانی در مناطق و شهرهای مختلف به صورت های دست باف و ماشینی تولید می شود و انواع و اقسام گوناگونی دارد. فرش ها را با طرح و رنگ و نقشه های متنوع می بافند و یکی از کالاهای بسیار باقدمت، اصیل و پرطرفدار است، فرش ها دارای شانه و تراکم هستند که به واسطه گره هایی که در طول و عرض آن ها به وجود می آورند به فرش های ۷۰۰ شانه و دیگر انواع تقسبم بندی می شوند. فروش فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی با قیمت استثنائی و با کیفیت های فوق العاده و به تعداد عمده و جزئی انجام می شود.

فروش فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی با قیمت استثنائی

مشخصات عمومی فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی

مشخصات عمومی فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدیاز مشخصات فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی، موارد فراوانی را می توان نام برد، چرا به این فرش ها ۷۰۰ شانه می گویند؟ در پاسخ باید بگوییم به علت داشتن هفتصد گره در عرض فرش به این نام خوانده می شوند و از نظر تراکم نیز معمولا دارای تراکم ۲۵۵۰ بوده و به طور کلی بخواهیم حساب کنیم از نظر تراکم ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره را دارا می باشند.

فرش های شیک و متنوع هفتصد شانه با طرح زیبای هالیدی دارای رنگ های بسیار متنوع و جذاب بوده و با نقش و نگار و طرح های متنوع، مناسب برای فضاهای عمومی مختلف و دکوراسیون متفاوت  اماکن مختلف و منازل گوناگون می باشند.

دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده برای بافت این فرش ها بسیار به روز و مدرن هستند که در حال حاضر بهترین انواع این دستگاه ها و ماشین های بافت در ایران نیز موجود بوده و بهترین و به روزترین انواع فرش ها را تولید می کنند.

در بافت فرش طرح هالیدی از طرح های مختلف طبیعت مانند شاخه های زیبای گل، درختان مختلف مانند بید، گلدان های گل و یا دیگر اشکال استفاده نموده که این طرح ها به صورت های ظریف و ریز و یا به صورت برجسته و یا با نقش های بزرگ ترسیم می گردند.

بررسی طرح و نقش فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی

بررسی طرح و نقش فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدیبا بررسی طرح و نقش فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی، می توان انتخابی درست و مناسب و مقرون به صرفه داشت، بهترین مدل فرش های هفتصد شانه هالیدی با کیفیت های فوق العاده بالا و در اشکال و طرح های متنوع و بسیار زیبا و با ضخامت و طول عمر طولانی تولید شده و روانه بازارهای مصرف می گردند.

چرا فرش هالیدی ۷۰۰ شانه بهتر است؟ این موضوع علت های مختلفی می تواند داشته باشد که به ویژگی های فراوان این فرش ها از جمله ضخامت زیاد، طول عمر طولانی، میزان نرمی و راحتی بالای این فرش ها و هزینه و قیمت های به صرفه و مناسب آن ها بستگی دارد.

فرش های مدرن امروزی با نقشه های مختلف و با جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز و مطابق با به روزترین فناوری ها بافته شده و تراکم بالایی دارند که این امکان را به وجود آورده که نقش منظره های گوناگون و طرح های متنوع را در فرش ترسیم نموده و جزئیات آن بسیار زیبا، شفاف و واضح است.

ظرفیت صادرات انواع فرش ۷۰۰ شانه در ایران

ظرفیت صادرات انواع فرش ۷۰۰ شانه در ایرانایران یکی از اولین و برترین قطب های دنیا در زمینه تولید فرش های دستباف و ماشینی می باشد و فرش های تولید شده در داخل کشور از بهترین متریال و رنگ ها و نخ های باکیفیت تولید شده و با بهترین نقش و نگار و ضخامت و دوام بالا ضمن تامین نیازهای داخلی به بازار های جهانی نیز صادر می شوند.ظرفیت صادرات انواع فرش ۷۰۰ شانه در ایران بسیار بالا می باشد، صادرات فرش هفتصد شانه با بهترین طرح ها و با کیفیت عالی نیز به بازار سایر کشورها انجام شده، نقشه این فرش ها با ظرافت های گوناگون طراحی شده و برای مصارف مختلف بافته شده و به بازارهای داخل و خارج از کشور ارائه می شوند.
ضخامت فوق العاده بالای فرش های ماشینی 700 شانه و اقتصادی بودن و نرخ پایین آن ها و تنوع گوناگون این فرش ها باعث شده که مشتری های فراوانی داشته باشند، فرش هایی که از ضخامت بیشتری برخوردار هستند، دوام بیشتری نیز داشته و می توان آن ها را زمان های طولانی استفاده کرد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید