مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه کاشان در انواع مختلف

فرش ۷۰۰ شانه کاشان یکی از برند های شناخته شده و خوش نام در بین علاقمندان به فرش و تولیدات این هنر جذاب و خارق العاده است. کمتر کسی یا خانواده ای را می توان یافت که در هنگام خرید با توجه به نوع سلیقه و هزینه مورد نظر از تولیدات فرش کاشان 700 شانه سراغی نگیرد، چرا که با توجه به سابقه این نوع از فرش می توان گفت که جزو فرش های طراز اولی است که حرف های زیادی برای گفتن در بازار دارد.

به دلیل تجربه، مهارت و هنری که برای تولید این محصول صرف می شود می توان اینطور ادعا کرد که در نوع خود کم نظیر است. چرا که با توجه به وجود متخصصان و کارشناسان خبره فرش بافی و استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته روز دنیا در کنار ذوق و سلیقه تولیدکنندگان و همچنین شناخت نیاز های بازار جایگاه بسیار خاصی را برای خود به دست آورده اند. 

فروش فرش ۷۰۰ شانه کاشان در انواع مختلف

ابعاد مختلف فرش ۷۰۰ شانه کاشان

ابعاد مختلف فرش ۷۰۰ شانه کاشان

تولید فرش در مدل های مختلف امروزه در کشور ما تبدیل به یک صنعت بسیار قوی و ارز آوری شده است تا جایی‌ که در بین همسایه های منطقه و حتی سایر کشور ها حرف های زیادی برای گفتن دارد. 

فرش کاشان سال های زیادی است که به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع فرش در طرح های متنوع و در مدل های متفاوت نبض بازار را در دست گرفته است. ابعاد فرش کاشان در اندازه ها مختلفی مانند 6، 9 و 12 متری و از نظر تعداد شانه 500، 700، 1000، 1200 و در طرح های جدید ارائه شده به بازار 1500 شانه را نیز در خط تولید خود قرار داده است. ابعاد فرش ۷۰۰ شانه  در نوع خود داری بیشترین فراوانی بوده که به علت کیفیت در طرح، رنگ و مدل و همچنین داشتن قیمت مناسب بالاترین میزان تقاضا را  در بین سایر مدل های فرش کاشان به خود اختصاص داده است.

جنس نخ به کار رفته در فرش ۷۰۰ شانه کاشان

جنس نخ به کار رفته در فرش ۷۰۰ شانه کاشان

هر تولید کننده ای به خوبی به این موضوع واقف است که زمانی محصولش در بازار فروش خوبی خواهد داشت که همراه با کیفیت باشد. برای رسیدن به این نتیجه در تولید هر محصولی قدم اول استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب است.

در تولید انواع فرش هم این مهم صادق است. در بافت فرش یکی از مهمترین مواد اولیه نوع نخ مصرفی می باشد که می توان گفت بسیار حائز اهمیت است. اگر بخواهیم کمی دقیق تر به این مسئله نگاه کنیم باید این طور توضیح داد که در فرایند تولید هر فرش سه نوع نخ لازم و ضروری هست.

نوع اول : به آن دسته از نخ هایی که بطور عمودی روی دار قالی کشیده می شود، نخ تار می گویند. معمولا اکثر تولید کننده ها از  پلی استر به همراه پنبه استفاده می کنند. پنبه باعث نرمی و لطافت و پلی استر باعث دوام و مقاومت نخ تار می شود.

نوع دوم : به نخ هایی که به صورت افقی در دار قالی کشیده می‌شود ، نخ پود می گویند.

جنس نخ پود گیاهی بوده که عموماً با نام کنف شناخته می شود و به خاطر ضد الکتریسیته بودن، عدم ایجاد آلرژی، بازگشت به طبیعت و قابل ترکیب بودن با سایر الیاف مورد استفاده همه تولید کننده گان فرش های 700 شانه می باشد.

نخ خاب : مهمترین و اصلی ترین قسمت بافت فرش می باشد که دیده و لمس نیز می شود. بسیاری از تولیدکنندگان برای این نخ از پلی استر هست ست و برخی نیز از آکریلیک هیت ست استفاده می کنند که از مزایای آن می شود به رنگ پذیری عالی، تثبیت رنگ در برابر شوینده های قوی، ضد الکتریسیته و آلرژی، مقاوم در برابر نور آفتاب و ماندگاری در برابر پارگی اجسام سنگین اشاره کرد.

فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

امروزه همه تولیدکنندگان فرش های 700 شانه کاشان با نیاز سنجی دقیق و به روز خود و استفاده از توان مدیریتی و اقتصاد محور کارشناسان خود موفق شده‌اند در بازارهای داخلی و خارجی به فروش قابل توجهی دست پیدا کنند، تا آنجا که ضمن بهره گیری از این توان و قدرت در بازار یابی و جذب مشتری از پتانسیل فروشگاه های اینترنتی و مجازی غفلت ننموده و با صرف هزینه هایی بسیار ناچیز توانسته‌اند محصولات خود را به تمام دنیا عرضه کنند.

اگر مایلید در انتخاب فرش  از مشورت و مشاوره کارشناسان خبره ما بهره مند شوید از سایت ما استفاده نمایید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید