مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

فرش ۷۰۰ شانه یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین مدل فرش در بین مردم و مشتریان به شمار می آید. فرش ها انواع گوناگونی دارند و هر سال نمونه های متنوعی از آن ها به بازار فرش ایران ارائه می شود که انتخاب را برای خریداران سخت تر کرده است. به طور کلی فرش ها از نظر رنگ، بافت، ضخامت و طرح و عمر با یک دیگر تفاوت دارند.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

طبقه بندی انواع فرش های ۷۰۰ شانه

طبقه بندی انواع فرش های ۷۰۰ شانه فرش ها دارای دو بعد عرضی و طولی هستن که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به تعداد ریشه یا گره در عرض فرش ها، شانه گفته می شود. به طوری که در هر یک متر از فرش های ۷۰۰ شانه، ۷۰ گره وجود دارد و در مجموع دارای ۷۰۰ گره عرضی هستند. امروز به دلیل تفاوت مالی و سلیقه ی مشتریان، تولید کنندگان و کارخانه های فرش بافی  انواع فرش ها را در طرح ها و رنگ های جذاب تولید می کند. انواع فرش ۷۰۰ شانه خود به چند دسته طبقه بندی می شوند که در بین این طبقه بندی ها فرش ۷۰۰ شانه واقعی کیفیت بالاتر و بهتری دارد که در ذیل به آن ها می پردازیم:

  • ۷۰۰ شانه تبدیلی : به فرش هایی گفته می شود که توسط دستگاه پانصد شانه با کمی تغییرات بافت می شوند و از لحاظ کیفیت، قیمت و تراکم  نسبت به فرش واقعی پایین تر هستند.
  • هفتصد شانه ترک : این نوع در مقایسه با مدل واقعی نقش و رنگ متفاوتی دارند و اکثرا از طرح های خلوت استفاده می شود.
  • هفتصد شانه واقعی : مدل فرشی که به صورت اورجینال و به هنگام خروج از دستگاه، در عرض خود هفتصد گره دارد و دارای تراکم طولی متفاوت و  وضوح و شفافیت بهتری می باشد.
  • طرح ۷۰۰ شانه : فرش های پانصد شانه ای که با طرح و نقش ۷۰۰ شانه تولید می شوند و عموما آن ها را به نام قالی هفتصد شانه عرضه می کنند.

این طبقه بندی مطرح شده در بالا از لحاظ تعداد تراکم، الیاف بافت، طرح و تعداد رنگ به چند دسته دیگر نیز تقسیم می شوند.

مزایای انتخاب فرش ۷۰۰ شانه

مزایای انتخاب فرش ۷۰۰ شانه

فرش های ماشینی در انواع مدل مختلف ۵۰۰ شانه، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه در بازار و نمایشگاه های فرش موجود می باشند و معمولا اغلب کسانی که به دنبال خرید فرش ماشینی هستند، به سراغ مدل ۷۰۰ شانه می روند که طرفداران بیشتری دارد. علت محبوبیت فرش هفتصد شانه مزیت ها و برتری هایش می باشد که آن را از دیگر مدل ها متمایز کرده است.

همه فرش ها تقریبا از نظر جنس و نخ یکسان می باشند اما ضخامت و استحکام فرش هفتصد شانه بالاتر و از طرفی قیمت آن پایین تر است. یکی دیگر از مهم ترین عامل ها می توان، عمر فرش را نام برد که به جنس الیاف استفاده شده در فرش بستگی دارد. بهترین جنس الیاف تماما اکریلیک است و فرش هفتصد شانه این ویژگی را نیز دارا می باشد. فرش های تمام اکریلیک لطیف تر، نرم تر و فاقد بوی پلاستیکی و مواد نفتی می باشند.

خرید فرش ۷۰۰ شانه با نازلترین قیمت

خرید فرش ۷۰۰ شانه با نازلترین قیمت کارخانه جات تولید کننده فرش ها را بر اساس فاکتور های موثر بر روی کیفیت فرش ۷۰۰ شانه قیمت گذاری می کنند که این فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت متفاوت می باشند که عبارتند از:

  • شانه و تراکم
  • برند فرش ماشینی
  • الیاف بافت
  • وزن و ابعاد
  • تعداد رنگ
  • طرح و نقش

به صورت کلی انواع مدل فرش های هفتصد شانه به سبب شانه و تراکم کمتر و در عین حال کیفیت برابر و یکسان با بقیه مدل ها قیمت مناسب تری نسبت به فرش های دیگر دارند. در صورتی که قصد خرید فرش ۷۰۰ شانه را دارید، بهتر است به دنبال مراکز اصلی خرید و فروش فرش ها در شهر های مختلف باشید و در آن جا حق انتخاب گسترده تری خواهید داشت. طبیعتا انتخاب فرش ۷۰۰ شانه از مراکز اصلی و نمایندگی های فروش، از لحاظ قیمت مناسب تر و پایین تر و از نظر کیفیت به مراتب بالاتر خواهد بود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید