مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان به صورت کلی

زمانی که صحبت از فرش می شود معمولا به یاد شهر کاشان می افتیم که حرف اول را در تولید فرش می زند و دارای طرح و رنگ های متنوع و زیبایی می باشد که متقاضی در زمان خرید قدرت انتخاب ندارد و نمی داند کدام انتخاب بهتری است که فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان در طرح و رنگ و اندازه های متنوع به صورت کلی در مراکز مربوطه به فروش می رسد.

فروش فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان به صورت کلی

آشنایی با فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

آشنایی با فرش ۱۵۰۰ شانه کاشانشهر کاشان از مراکز مهم در تولید انواع فرش می باشد که از همان ابتدا در این زمینه آغاز به فعالیت کرده و روز به روز عرصه ی فعالیت خود را گسترده تر کرده است؛ فرش کاشان در هر روز در شانه، رنگ، طرح و اندازه های مختلف با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شود.

شهر کاشان امروز دارای بیش از صدها واحد تولیدی و پنج شهرک صنعتی بسیار بزرگ می باشد که در زمینه تولید انواع فرش به خصوص فرش های ماشینی 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه، گلیم فرش، تابلو فرش و … با بهترین کیفیت در حال فعالیت هستند.

شانه فرش مربوط به ریزی و طرح و نقش فرش می باشد که فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به دیگر شانه ها دارای نقوش ریزتر و زیباتر می باشد که در بافت و تولید فرش کاشان اغلب از نخ های پنبه ای و درجه یک برای تار و پود استفاده کرده و فقط در بافت قالی های بسیار ظریف نخ ابریشم مورد استفاده قرار می گیرد.

پود های زیر در فرش های کاشان ضخیم تر از پودرهای رو بوده و دو نخ اصفهانی و شهری برای آنها به کار می رود که تفاوت آن ها تنها در ضخامت آن ها می باشد، درواقع 10 لای پود اصفهانی برابر با 12 لای پود شهری می باشد. 

انواع طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

انواع طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه کاشاناز ویژگی هایی اصلی فرش کاشان بافت بسیار ظریف آن ها می باشد که جزئیات تمام نقوش به وضوح مشخص است، علاوه بر آن سطح مخمل فرش های 1500 شانه کاشان به دلیل استفاده از پشم عالی مرینوس در تولید آن ها می باشد.

برای فرش های 1500 شانه کاشان امروز از طرح هایی استفاده می شوند که به گل های شاه عباسی معروف است، در حالی که قبلا برای داخل از طرح ترنج و برای حاشیه و لچک آن از طرح سیمرغ و پرنده استفاده می کردند؛ ناگفته نماند که طرح گل های عباسی امروزه به علت تنوع و زیبایی فوق العاده توجه بسیاری را سمت خود جلب نموده است. معروف ترین نقش و طرح فرش های کاشان موارد زیر می باشد:

  1. محراب، ترنج
  2. گلدانی و درختی
  3. بته جقه ای کاشان
  4. شکارگاه، حیوانی
  5. محتشم کاشان
  6. سجاده ای کاشان
  7. فرش پنج رنگ کاشان

روش های خرید انواع فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

روش های خرید انواع فرش ۱۵۰۰ شانه کاشاندر گذشته بیشتر از رنگ های زنده استفاده می شد، اما امروزه رنگ های ملایم تر نیز برای سلیقه های مختلف در تولید انواع فرش مورد استفاده قرار می گیرند.

برای خرید فرش 1500 شانه های کاشان و همچنین شانه های دیگر در انواع و طرح و رنگ های مختلف می توانید به مراکز فروش و نمایندگی های فرش کاشان که در تمام نقاط کشور وجود دارند مراجعه کرده و فرش کاشان را در اندازه، طرح و رنگ دلخواه انتخاب و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

همچنین می توانید از طریق وبسایت با ما در ارتباط باشید و طرح و نقش مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را به آسانی درب منزلتان تحویل بگیرید و مطمئن باشید که محصول مورد نظر بدون ذره ای تفاوت در طرح و رنگ دلخواه شما ارسال خواهد شد؛ به یاد داشته باشید که فرش های کاشان تولیدی اصیل و ایرانی می باشد که تولید آن سال ها قدمت دارد.

روش های خرید متفاوت است و هر مشتری بسته به شرایط خود نوع آن را تعیین می کند و می تواند از طرح های فرش مختلفی دیدن کند که خرید فرش ۱۵۰۰ شانه از استقبال چشمگیری روبرو است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید