مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش هالیدی ۷۰۰ شانه به صورت عمده

توجه داشته باشید که به دلیل استفاده از پشم و ابریشم و پنبه به عنوان مواد اولیه در فرش هالیدی ۷۰۰ شانه هیچگاه شاهد تولید الکتریسیته ی ساکن از این کفپوش نخواهید بود. این موضوع را تنها در این فرش‌ها مشاهده خواهید کرد. از طرفی نیز با خرید این فرش‌ها به رونق هنر ایرانی کمک کرده اید و این هنر را زنده نگه خواهید داشت. جالب است. قیمت این فرش‌ها دائما در حال افزایش است و در واقع خرید آن یک نوع سرمایه گذاری نیز به حساب می آید.

فروش فرش هالیدی ۷۰۰ شانه به صورت عمده

مشخصات اصلی فرش هالیدی ۷۰۰ شانه

مشخصات اصلی فرش هالیدی ۷۰۰ شانه شرکت فرش کاشان با دارا بودن سال ها سابقه در زمینه تولید فرش ، توانسته است با در نظر گرفتن بهترین کیفیت برای محصولات خود به عنوان صادرکننده فرش کاشان نیز در بین دیگر شرکت های تولید کننده شناخته شود . مدیران متبحر و متعهد این شرکت معتبر فرش با امکان سازی خرید فرش صادراتی 700 شانه کاشان طرح هالیدی به عنوان یک مدل فرش پر فروش برای تاجران فرش به صورت مستقیم و بی واسطه ، موجب رضایت مندی آن ها و افزایش صادرات فرش ایران به دیگر کشورها شده اند . فرش ماشینی کاشان طرح هالیدی در تراکم گره فرش 700 شانه با تراکم 2550 از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد که در فروشگاه مشخصات فرش هالیدی قیمت فرش طرح هالیدی 700 شانه ، به قیمت تولیدی و زیر قیمت بازار تعیین شده است. دو کشور آمریکا و آلمان به ترتیب از بزرگ‌ترین وارد کنندگان فرش ها در جهان هستند . تا قبل از تحریم ها کشور آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده فرش ، قسمت اعظم واردات خود را از ایران خریداری می‌کرد اما با شرایط به وجود آمده ، به سمت خرید فرش های ترک رفته است جالب است بدانید حتی با این وضعیت صادرات فرش ایران همچنان به قوت خود باقی مانده است و افزایش خرید کشورهای اروپایی جبران میزان صادرات به آمریکا را نموده است . فروشگاه‌های عظیم زنجیره ای که همه ساله در سراسر دنیا برپا می‌شود با معرفی برندهای مختلف تولید کنندگان فرش ایرانی ، صادرات زیادی را به همراه دارد .

فرش هالیدی ۷۰۰ شانه در رنگ های مختلف

فرش هالیدی ۷۰۰ شانه در رنگ های مختلف قالی ایرانی یا فرش ایرانی از دیرباز معروف و مورد استفاده بوده، سند آن نیز گزنفون تاریخ‌نگار یونانی در کتاب سیرت کوروش، در بین سال‌های ۴۳۰ تا ۳۴۵ پیش از میلاد می‌نویسد: «ایرانیان برای این‌که بسترشان نرم باشد قالیچه زیر بستر خود می‌گسترند.» سالنامهٔ چینی سوئی‌سو در دورهٔ ساسانی از فرش پشمی ایران به عنوان کالای وارداتی به چین نام می‌برد.فرش معروف بهارستان در کاخ تیسفون نیز به خاطر شکوهش بازتاب گسترده‌ای در ادبیات اسلامی داشته‌است. قدیمی‌ترین نمونهٔ قالی جهان که تاکنون یافته شده، قالیچه‌ای آریایی با نقوش اصیل هخامنشی است که در گور یخ‌زدهٔ یکی از فرمانروایان سکایی در درهٔ پازیریک در ۸۰ کیلومتری مغولستان بیرونی پیدا شده و قالی پازیریک نامیده می‌شود. پژوهشگران این قالی را از دست‌بافت‌های پارت‌ها یا مادها و مربوط به دوره هخامنشی می‌دانند. هم‌اکنون ۴۰ درصد صادرات قالی ایرانی از طریق استان آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد

خرید فرش هالیدی ۷۰۰ شانه به صورت عمده

خرید فرش هالیدی ۷۰۰ شانه به صورت عمده نهاوند شهری در استان همدان می‌باشد که در بخش غربی ایران واقع شده است. مناطق اطراف شهر همدان یکی از پرمصرف‌ترین تولیدات فرش در ایران است. تقریباً در هر روستا تولید خرید فرش هالیدی منحصر به فرد و ساده و در همه ابعاد وجود دارد. کیفیت فرش نهاوند بسیار بالا است و به لطف پشم براق بسیار خوبی که در آنها استفاده می‌شود، فرش‌ها بسیار بادوام هستند. فرش‌های نهاوند دارای عناصر و نقوش عشایری و هندسی بوده و به عنوان فرش‌های پیشرو (از نظر الگو) دسته بندی می‌شوند. فرش‌هاش نهاوند اغلب ترنجی به شکل برگ در وسط دارند که دارای طرح گل و شاخه‌ در پس زمینه هستند. همچنین حاشیه‌ای با گل و گلدان‌های معمولی نیز دیده می‌شود. رنگ فرش نیز معمولاً قرمز و بژ مرکز و در پس زمینه آبی تیره است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید