مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش فلورا ۷۰۰ شانه با قیمت مناسب

در ایران استفاده از فرش در منازل بسیار مرسوم است و علاوه بر ایران در کشورهای دیگر نیز این کالا استفاده می شود. بافت انواع فرش در کشور قدمتی طولانی دارد و هنرمندان ایرانی با طراحی های زیبا و نقشه های شیک و متنوع انواع فرش های ماشینی و دستباف را تولید می نمایند.

فرش ها دارای تراکم و شانه می باشند که به واسطه گره هایی که در طول و عرض آن به وجود می آورند به فرش های هفتصد شانه و دیگر انواع تقسیم بندی می شوند. فروش فرش فلورا ۷۰۰ شانه با قیمت مناسب، تنوع گوناگون و با عالی ترین کیفیت انجام می شود.

فروش فرش فلورا ۷۰۰ شانه با قیمت مناسب

متریال مصرفی در تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح فلورا

متریال مصرفی در تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح فلورااز جمله متریال مصرفی در تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح فلورا، می توان به نخ ها و الیاف بسیار با کیفیت و محکمی اشاره نمود که برای تولید این فرش ها به کار می روند.

 فرش ۷۰۰ شانه را به این دلیل به این نام می خوانند که از نظر تعداد شانه هفتصد گره عرضی دارند و از نظر تراکم نیز بخواهیم حساب کنیم دارای رقمی بین ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره بوده که تراکم ۲۵۵۰ معمول ترین تراکم آن ها است.

فرش های زیبا، شیک و متنوع هفتصد شانه با طرح فلورا دارای رنگ های بسیار متنوع و جذاب بوده و با طرح ها و نقش و نگار مختلف، مناسب برای مکان های مختلف، فضاهای متنوع و دکوراسیون متفاوت منازل می باشند.

برای بافت فرش های طرح فلورا از دستگاه ها و ماشین آلات مدرن و بسیار پپشرفته و به روز استفاده کرده که در حال حاضر در ایران بهترین انواع این دستگاه ها نیز موجود بوده و بهترین و جدیدترین انواع فرش ها را تولید می نمایند.

در بافت فرش پرفروش با طرح زیبای فلورا از طرح های مختلف طبیعت مانند درختان مختلف و زیبا، گلدان های گل، شاخه های گل و یا دیگر اشکال استفاده کرده که این طرح ها به صورت های ریز و ظریف و یا با نقش ها و طرح های بزرگ و یا به صورت برجسته ترسیم می گردند.

فرش ۷۰۰ شانه فلورا در ابعاد مختلف

فرش ۷۰۰ شانه فلورا در ابعاد مختلففرش ۷۰۰ شانه فلورا در ابعاد مختلف قابل مشاهده می باشد و می توان ضمن مشاهده تنوع محصول، آن را با بالاترین کیفیت و قیمت های ارزان و مناسب خریداری نمود.

بهترین مدل فرش های هفتصد شانه با طرح شیک فلورا با کیفیت های فوق العاده بالا و در اشکال و طرح های بسیار جذاب و زیبا و با ضخامت زیاد و طول عمر طولانی تولید شده و روانه بازارهای مصرف می شوند.

چرا فرش های طرح فلورا ۷۰۰ شانه بهتر هستند؟ این موضوع علت های مختلفی می تواند داشته باشد که به خصوصیات فراوان این فرش ها از جمله ضخامت فراوان، طول عمر طولانی، میزان نرمی و راحتی بالای این فرش ها و هزینه و قیمت مناسب و به صرفه این فرش ها بستگی دارد.

امروزه فرش های تولیدی طبق فناوری های روز دنیا و با نقشه های مختلف و با مدرن ترین دستگاه ها بافته شده و تراکم بالایی را دارا می باشند که این امکان را به وجود آورده که نقش مناظر مختلف و طرح های متنوع را در فرش ترسیم نموده و جزئیات آن بسیار زیبا، شفاف و واضح است.

میزان خرید سالانه فرش در کشور

میزان خرید سالانه فرش در کشوربه دلیل سنتی بودن فرش و اصالتی که دارد و همچنین به دلیل زیبایی فوق العاده و راحتی فراوان فرش های ایرانی مشتریان فراوانی در داخل و خارج از کشور دارند و میزان خرید سالانه فرش در کشور بسیار بالا می باشد.

ایران یکی قطب های برتر جهان در زمینه تولید فرش های متنوع دستباف و ماشینی است و فرش های تولید شده در داخل کشور با بهره گرفتن از مجرب ترین کارشناسان و طراحان و با استفاده از بهترین نخ های باکیفیت و مواد متریال تولید شده و با بهترین نقش ها و با ضخامت و دوام فوق العاده علاوه بر داخل کشور به بازار سایر کشورهای دنیا نیز صادر می شوند.

یکی دیگر از مزایای فرش های هفتصد شانه طرح فلورا قیمت پایین و هزینه بسیار کمتر آن ها و مقرون به صرفه بودن آن ها می باشد، نرخ فرش های ۷۰۰ شانه جذاب و شیک و بادوام طرح فلورا نیز کمتر از فرش های دیگر است، برای خرید فرش طرح فلورا به صورت عمده یا جزئی و با مناسب ترین قیمت ها می توانید اقدام نمایید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید