مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش شونهر ۷۰۰ شانه با قیمت بی نظیر

فرش شونهر ۷۰۰ شانه یکی از بهترین نوع فرش ها است . شرکت فرش شونهر در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش تاسیس گردید این شرکت با هدف تولید فرش های ماشینی راه اندازی گردید .این کمپانی در طی ده سال گذشته در حال توسعه بازار خود در تهران بوده است که در این بین فروش فرش شونهر ۷۰۰ شانه با قیمتی بی نظر موجب جلب توجه همگان گردیده است. 

فروش فرش شونهر ۷۰۰ شانه با قیمت بی نظیر

ویژگی های مثبت فرش شونهر

ویژگی های مثبت فرش شونهر میتوان گفت این کمپانی به سادگی توانسته سهم خود را در این بازار ارتقا دهد . نظر تولید کنندگان فرش ماشینی این است که ماشین الات شونهر از سرعت در تولید و بافت و اتوماسیون بالاتری نسبت به دستگاههای دیگر در بازار دارند  و به درستی توانسته اند فرش ها را بالا ببرند و در این مسیر اولین باشند . ویژگی فرش شونهر که تحت لیسانس کمپانی شونهر المان میباشد و در راستای ارزو ها و ارمانهای خود با اهمیت دادن و احترام گذاشتن به حق و حقوق سلیقه مصرف کنندگان و مشتریانش با به کار گرفتن تکنولوژی های مدرن و بروز هزاره سوم از شرکت شونهر المان اقدام به واردات ماشین الات بروز برای طرح های فرش ۷۰۰ شانه و نهصد شانه کرده است .و جدیدا  و در حال حاضر برای تکمیل کردن پروژه های خود اقدام به خریدن دستگاههای بافت فرش هزار شانه زده است و تولید فرش هزار شانه را شروع کرده است تا بتواند انواع فرش های زیبا و چشمگیر را در رنگ ها ی متنوع و زیبا و در نقش های متنوع با بهترین و بالاترین کیفیت  در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد . 

متنوع ترین طرح های فرش ۷۰۰ شانه شونهر

متنوع ترین طرح های فرش ۷۰۰ شانه شونهر این کمپانی دارای متنوع ترین فرش ۷۰۰ شانه شونهر می باشد . محصولات این کمپانی یعنی فرش شونهر فرش هزار شانه با تراکم سه هزار نخ اکریلیک دستباف گونه و هشت رنگ و فرش هفتصد شانه با تراکم سه هزار نخ اکریلیک دست باف گونه هشت رنگ و ده رنگ و فرش هفتصد شانه با تراکم دو هزار و ششصد نخ اکریلیک دست باف گونه هشت رنگ  و فرش شنل با بهترین و مدرن ترین دستگاههای روز دنیا است که افتخارات این شرکت اخذ و گرفتن گواهی نامه استاندارد ملی ایران دارای نشان مرغوبیت کالا برای تمامی محصولات تولیدی این شرکت می باشد . همچنین اخذ عنوان کارفرمای نمونه و صادر کننده نمونه استان در چهار سال پشت سرهم و پیاپی .با وجود اینکه تنها دو شرکت ماشین سازی که در زمینه ماشین الات شهر بافی فعالیت میکنند اکثر ماشین الات فرش بافی در کشور هایی همچون مصر ایران ترکیه به فروش می رود و بجز تلاش هایی که در کشور ترکیه شد و متوقف ماند هیچکدام از کشور هایی که گفته شد سعی در تولید ماشین الات فرش بافی نکرده اند. البته در این قطعه سازی این ماشین الات پیشرفت های کثیری صورت گرفته است اما هنوز هم با ساخت و تولید یک دستگاه فرش سازی فاصله فراوانی است که باید در این زمینه تلاش های فراوانی گردد . 

ارائه کننده برتر فرش ۷۰۰ شانه شونهر در حال حاضر

ارائه کننده برتر فرش ۷۰۰ شانه شونهر در حال حاضر اصلی ترین هدف این کمپانی به کار بردن عالی ترین طرح های سنتی و مدرن و همچنین استفاده از عالی ترین و بهترین مواد اولیه موجود است . و همچنین با تنوع و زیبایی رنگ امیزی فرش هفتصد شانه شونهر در راستای رضایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیز تلاش می کند . آلمان و بلژیک با نام دو برند وندویل و شونهر در رده دو کشور اصلی در تولید کنندگان ماشین آلات شهر بافی در جهان می باشد همچنین ماشین الاتی که برای فرش بافی در ایران بکار میروند نیز یکی از بهترین ماشین الات دنیا محسوب می گردد . همچنین ایرانی ها با وارد نمودن تکنولوژی های برتر دنیا سعی میکنند که در تولید بالاترین کیفیت را داشته باشند . 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید