مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش سهند ۷۰۰ شانه طرح های مختلف

در دنیای مدرن امروز فرش بعنوان یکی از کالاهای  ضروری زندگی ما به شمار می آید که وجود آن مخصوصا برای ما ایرانی ها که ریشه در اصالتمان دارد، دارای جایگاه خاص و بسیار ارزشمند می باشد. فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستباف دارای قیمت پایین تری هستند.   پایین بودن قیمت فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف به معنای بی  کیفیت بودن آن نیست ، بلکه فرش های ماشینی برای افرادی که توان خرید بالایی ندارند بسیار ارزشمند و مورد استقبال قرار می گیرد.  فرش ۷۰۰  شانه از فرش های پرطرفدار و پر فروش می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و به بازار فروش ارائه می شود.فرش سهند ۷۰۰ شانه از لحاظ تعداد شانه دارای ۷۰۰  گره با تراکم ۲۵۵۰به عنوان یکی از گزینه های مناسب و انتخابی خریداران فرش ماشینی می باشد.

فروش فرش سهند ۷۰۰ شانه طرح های مختلف

ارائه با کیفیت ترین فرش های ۷۰۰ شانه در ایران

ارائه با کیفیت ترین فرش های ۷۰۰ شانه در ایران

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه مرغوب و باکیفیت بالا معمولا در طیف رنگی۸  یا ۱۰رنگ تولید وبه دست  مشتری می رسد . فرش ۷۰۰ شانه ماشینی به وسیله ی دستگاه های پیشرفته  و قوی در کارخانه های تولید فرش ،تولیدمی شود. تعیین کننده ی کيفيت فرش های ماشيني ، ابتدا نخ استفاده شده و میزان خلوص آن بعد نوع دستگاهی که بافت فرش را انجام می دهد است. عوامل مختلفی در تولید یک فرش با کیفیت اثرگذار است . معمولا پرز دهی فرش پس از خرید و اوایل استفاده از فرش عادی است ، اما با ادامه دار شدن روند پرزدهی،نشانگر نامرغوب بودن فرش است.معمولا در تولید فرش های ماشینی با کیفیت از نخ های مرغوب استفاده می شود و  کمتر از نخ های معمولی که پرزدهی دارد استفاده می شود. این ویژگی باعث می شود قالی زیردست سطحی یکدست داشته باشد.فرش با کیفیت فاقد هر گونه زدگی ، وصله ، پارگی است. استفاده از نقشه استاندارد و دقیق، در تولید انواع فرش 700 شانه مانند سایر فرش های ماشینی از چسب آهاری استفاده می شود که میزان استفاده از آن استاندارد تعیین شده ای دارد. استفاده بیش از حد مجاز نشان دهنده عدم کیفیت فرش می باشد و باعث خراب شدن فرش می شود. نخ خاب فرش باید فاقد هر گونه نا هماهنگی و بیرون زدگی باشد.استاندارد ارتفاع نخ خاب در فرش سهند ۷۰۰ شانه 1±10 می باشد.پشت فرش سهند 700 شانه با کیفیت هیچ گونه اثری از بیرون زدگی نباشد .در صورت وجود ناهماهنگی و بیرون زدگی ، نشان دهنده ی قلاب خوردگی وعدم تراش مناسب فرش در کارخانه می باشد.ریشه های فرش در فرش با کیفیت باید در یک ردیف ، با نظم و فاصله ی مشخص قرار گرفته باشد. اگر در کارخانه دستگاه بطور دقیق تنظیم نشده باشد بی نظمی وناهماهنگی در ریشه فرش مشاهده می شود.  دو پودی در فرش های درجه 1 و با کیفیت دیده نمی شود . دو پودی زمانی دیده می شود که در اکثر خانه ها  هنگام بافت فرش نخ پاره شود و مجدد بافت از محل پارگی نخ اتصال ندهند .آنگاه دو پود در کنار هم قرار می گیرند. شیرینگ یکی از مراحلی هست که بر روی فرش های ماشینی انجام می گیرد. شیرینگ همان پرداخت فرش در کارخانه هست. پرزها را یکدست و بدون هیچ گونه بلندی و کوتاهی پرز، یکدست پرداخت می کند. پرداخت فرش بصورت استاندارد باعث می شود فرش راه راه دیده نشود.اگر در جایی از فرش فرش بافته نشده بود و جای بافت خالی بود نشان دهنده این است که هنگام بافت نخ پاره شده و ناظران متوجه نشده اندو دستگاه به بافت خود ادامه داده است . در فرش های ماشینی با کیفیت  از نخ های اکریلیک استفاده می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و کمتر از نخ های معمولی پرز می دهند. نخ های اکریلیک استفاده شده در فرش باعث می شود فرش زیردست یکدست به نظر برسد.

انواع طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه سهند

انواع طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه سهند

فرش سهند با ارائه انواع طرح ها و استفاده از رنگ بندی های مختلف در طراحی نقش های فرش ،بازار فروش پر بازدهی ایجاد کرده است.  پر فروش ترین آن  می توان به فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ اشاره کرد که زیبایی خیره کننده ای به فرش داده است. فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ از نظر قیمت نسبت به فرش های ۷۰۰ شانه  موجود، مناسب تر و ارزان تر است . 

قیمت فروش فرش سهند 700 شانه

قیمت فروش فرش سهند 700 شانه

یکی از محصولات شرکت فرش سهند، فرش سهند ۷۰۰ شانه است. شرکت فرش سهند با رعایت قوانین و ارائه تولیدات با کیفیت ، در فرش های ماشینی، کیفیت واقعی را به عرصه نمایش می گذارد.قیمت فرش سهند ۷۰۰ شانه نسبت به کیفیت آن در مقایسه با سایر فرش های موجود در بازار مناسب تر می باشد و به دو روش آنلاین و خرید مستقیم می توانید تهیه کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید