مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده موکت ظریف مصور طرح رها با قیمت عالی

موکت ظریف مصور طرح زرین یکی از انواع موکت های موجود در بازار با برند ظریف مصور است که سابقه ای طولانی در امر تولید موکت و کفپوش هایی از این قبیل دارد. طرح این موکت ها متنوع است که از آن جمله می توان به طرح رها و طرح خزان اشاره نمود.

فروش عمده موکت ظریف مصور طرح رها با قیمت عالی

آشنایی با ویژگی های موکت ظریف مصور طرح خزان

آشنایی با ویژگی های موکت ظریف مصور طرح خزانظریف مصور یکی از برند های به نام و قدیمی در زمینه تولید انواع موکت و کفپوش است که در مجموعه تولیدی خود از طرح های زیادی بهره گرفته است.

یکی از این طرح ها طرح خزان است که الگو برداری شده از فصل پاییز و خزان بوده و سعی بر آن شده است تا از رنگ های زنده پاییزی و همچنین شکل و شمایل برگ ها در آن استفاده شود.

این موکت ها با استفاده از ماشین آلات و جدید ترین دستگاه های روز دنیا ساخته شده و طراحی های به کار رفته در آن با توجه به نیاز روز صورت گرفته است. طرح پاییز و خزان که یکی از طرح های بسیار زیبا در این زمینه است نشان دهنده گستره تولیدی این برند است.

ویژگی موکت طرح خزان که دارای رنگ های گرم مانند نارنجی و قهوه ای می باشد با استفاده از نخ های مقاومی مانند پلی پروپیلن ساخته شده که زیبایی و دوام خاصی در آن ایجاد شده است.

جنس الیاف به کار رفته در تولید موکت

جنس الیاف به کار رفته در تولید موکتپلی پروپیلن نوعی الیاف مصنوعی هستند که برای ساخت موکت مورد استفاده قرار می گیرند. این الیاف در رنگ های متنوع تولید شده و به همین سبب طرح های ایجاد شده از این رنگ ها دارای زیبایی منحصر به فردی باشند.

این الیاف به گونه ای هستند که رنگ آنها پس از شستشو تغییری نکرده و ثابت می باشد. از طرفی ضد حساسیت بوده و به راحتی برای افرادی که ناراحتی های تنفسی دارند قابل استفاده است.

از طرفی الیافی که برای ساخت موکت استفاده می شود نوعی خاصیت ضد صدا بودن و عایق صوت را به آن می بخشد که به ویژه در فصل زمستان گرم کننده محیط نیز می باشند و از این جهت سبب ایجاد صرفه جویی بالایی در مصرف آب و برق و گاز می شود.

یکی از خصوصیات مهم این موکت ها آن است که تعمیر و نگهداری آنها ساده است و در صورت نگهداری و مراقبت درست تا سالیان سال می توان از آن به عنوان نوعی کفپوش مناسب استفاده کرد.

این امر به دلیل خصوصیت موجود در جنس الیاف موکت است که این مزیت را به آن بخشیده و در ضمن به دلیل برخورداری از طرح های متنوع زیبایی خاصی نیز به محیط می بخشد.

الیاف به کار رفته در موکت ها نرمی و لطافت خاصی به آن می بخشند که در زمان راه رفتن حس خوبی را به انسان منتقل کرده و به همین دلیل انتخابی بسیار مناسب در مقایسه با سایر کفپوش ها می باشند.

صادرات انواع موکت ظریف مصور به کشور های مختلف

صادرات انواع موکت ظریف مصور به کشور های مختلفظریف مصور نام بزرگترین واحد تولیدی و کارخانه موکت در منطقه خاورمیانه می باشد که بخشی از کالا های تولیدی آن با هدف صادرات انجام می گیرد.

این واحد تولیدی دارای صادراتی به کشور های مختلف از جمله عراق، ترکمنستان و افغانستان می باشد که با این امر اشتغال زایی گسترده ای را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به همراه داشته است. 

صادرات موکت ظریف مصور هر ساله با طرح های متنوعی صورت می گیرد که از آن جمله می توان به طرح خزان، طرح زرین و رها اشاره نمود. 

طرح های به کار برده شده در موکت ظریف مصور برگرفته از عناصر موجود در طبیعت هستند که رنگ و بو و شکل خاصی به آن بخشیده اند.

این امر سبب شده است تا موکت ظریف مصور با ظرفیت بالای تولیدی به تامین نیاز بازار های داخلی و خارجی بپردازد. 

نیرو های متخصص و کارآزموده واقع در این واحد صنعتی سبب به کار گیری طراحی های نوین و با کیفیت از موکت شده اند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید