مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده موکت ظریف مصور زرین

موکت ظریف مصورطرح زرین یکی از مرغوبترین موکت های ایرانی است که سال های سال است در خانه های ایرانی قابل استفاده بوده است.همچنین موکت ظریف مصور طرح زرین به خاطر الیاف خالصی که در آن استفاده میشود خاصیت انعطاف پذیری این موکت بالا رفته و هنگام راه رفتن بر روی آن هیچگونه زبری احساس نمیشود. این موکت در مقایسه با موکت های بازار مشتری پسند بوده و فروش خوبی در بازار عرضه شده است. همچنین مورد استفاده های این موکت درمکانهایی مثل آشپزخانه،کف اتوبوسها و برخی دیگر از مکانهای ذکر شده مورد استفاده قرار میگیرد.یک نکته حائزاهمیت در خرید این موکت متراژ آن بر اساس مضربی از عدد ۳ می باشد که در ادامه بر اساس مضرب ۳ بیان خواهیم کرد، که به شرح زیر میباشد؛

متراژ ۳،۶،۹،۱۲،۱۵،۱۸،۲۱،۲۴،۲۷، تا ۷۵ متر مربع میباشد. موضوع گفته شده راجع به راهنمای خرید بسیار مفید و موثر در خرید این نوع موکت می باشیم در هنگام خرید موکت باید درنظر داشته باشیم که مثل یک مشتری حرفه ای باتوجه به اطلاعاتی که راجب خرید کالای مورد نظر داریم سفارش خود را انجام بدهیم تا موکت درابعاد های مورد نظر را خریداری کرده و مورد استفاده قرار بدهیم. 

موکت مصور طرح زرین،دارای یک شرکت معتبرایرانی میباشد که توانسته با استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف مخاطبان خاصی را مورد توجه خود قراردهد لازم به ذکر است که از مزایای این موکت میتوان به محکم بودن جنس در مقابل اجسام سخت ،ساییده نشدن موکت به مرور زمان،داشتن بافت محکم از مزایای این محصول نامبرده شده در مطالب گفته شده اشاره کرد.

فروش عمده موکت ظریف مصور زرین

بررسی موکت ظریف مصور طرح زرین

بررسی موکت ظریف مصور طرح زرین به طور اجمالی موکت طرح زرین دارای بافت محکم،رنگهای متنوع باتوجه به رنگ و دکوراسیون منازل در شرکت تولید شده و به بازار عرضه میشود.در ادامه گفتنی است که موکت های نمدی در انواع و طرح های مختلفی همچون بلوط،افرا،آبنوس،اروند،تولید میشود.موکت طرح زرین مصور با قیمت مناسبی به بازار عرضه شده است  موکت طرح زرین مصور در پرز های مختلف تولید شده است موکت با پرز بلند که این نوع موکت جایگزین خوب برای فرش میباشد چون اکثر موکتها با پرز بلند دارای این مزایای خاص میباشنددر ادامه موکت با پرز کوتاه و پرز تخت وکه در طرحها و شکل های مختلف در بازار موجود میباشد. 

مکان های مناسب برای انتخاب موکت طرح زرین ظریف مصور

مکان های مناسب برای انتخاب موکت طرح زرین ظریف مصور همانطور که میدانیم در مکان هایی از خانه که به اصطلاح تردد در آن زیاد میباشد باید یک موکت خوب بادوام انتخاب نمود که بتواند از پس خواسته ما بر بیاید از این رو میتوان موکت طرح زرین مصور نمدی با پرز بلند را معرفی نمود.ضمناً با رفت آمد بیش از حد فرم و شکل این موکت از بین نرفته و عمر این موکت در مکان های پر تردد طولانی خواهد بود.مکان های مناسب برای موکت طرح مصور زرین کفپوش، راهروهای هتل از نوع موکت تافتینگ از نوع بلند ترین نوع پرز انتخاب میشود و به بازار عرضه خواهد شد. 

صادرات انواع موکت های ظریف مصور در خاورمیانه

صادرات انواع موکت های ظریف مصور در خاورمیانه صادرات و تولید موکت ظریف مصور در امسال رشد ۲۰ درصدی را از آن خود کرده است که تولید این موکت ۱۲ میلیون متر مربع انواع موکت خانگی و موکت های طرح جدید را به تولید انبوه رسانده است.مدیر کارخانه موکت مصور با کشور هایی نظیر افغانستان،عراق و ترکمنستان را از مهمترین بازارهای صادراتی این محصول برشمرد . در پی تحقیقات انجام شده ظرفیت تولید سالانه ۵۰ میلیون متر مربع کف پوش صنعت خودرویی را دارد. ضمناً ۱۰میلیون متر مربع آن در صنعت خودرو  به خاورمیانه صادر میشود.لازم به ذکر است که بدانیم شرکت ظریف مصور جزو یکی از بزرگترین شرکتهای تولید موکت میباشد که همواره ۷ میلیون متر صادرات موکت در انواع های مختلف به کشور های هندو پاکستان و ارمنستان داشته است. 

صادرات انواع موکت زرین به شرح زیر است؛

  • موکت طرح نمدی (پرز بلند)
  • موکت تافتینگ
  • موکت پرز تخت برای خصنعت خودرو سازان تولید شده است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید