مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده انواع موکت تایل در تهران

موکت تایل نوعی از موکت های جدید است که به صورت تایل در کنار هم قرار می‌گیرند به همین خاطر نام تایل را بر روی آن ها گذاشتن، تولید موکت تایل در شکل های مربع و مستطیل در تنوع رنگی خیلی زیاد است. یک ویژگی خوبی که این نوع موکت دارند این است که اندازه های آن ها به صورت کوچک و جدا از هم هستند که در صورت آسیب دیدن می توان آن تکه از موکت را که آسیب دیده است تعویض کرد و نیازی نیست که کل موکت تعویض شود. موکت های تایل در مکان هایی که رفت و آمد در آن ها زیاد است مانند رستوران ها  و فرودگاه مورد استفاده قرار می گیرند. 

فروش عمده انواع موکت تایل در تهران

مواد اولیه در تولید موکت تایل

مواد اولیه در تولید موکت تایل کشورهای مختلفی در ساخت و تولید موکت تایلی فعالیت دارند که هر کدام مواد اولیه و ترکیب اختصاصی خود را دارند. بدیهی است کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه در تولید موکت آرتا که به عنوان کفپوش است، یکی از مهم ترین مزایای آن است که موجب تغییر در قیمت موکت تایلی می شود. مواد پلاستیکی جزء مواد اولیه اصلی تولید این نوع موکت است و این در مشاهده و لمس این موکت ها به وضوح دیده می‌شود. نوع مواد اولیه‌ای که در ساخت موکت های تایل چین به کار برده می شود از لحاظ کیفیتی از همه نوع موکت های تایل کشورهای دیگر کیفیت پایین تری دارد. در تولید این  موکت ها از مواد بازیافتی پلاستیکی و رنگ های متنوع استفاده می شود. شستن موکت های تایل به خاطر ابعاد کوچکی که دارند راحت است.

خطوط تولید موکت تایل

خطوط تولید موکت تایل  موکت تایل که در ایران هستند همه آن ها از نوع وارداتی هستند چون ایران اصلا خطوط تولید موکت تایل را راه اندازی نکرده است. خطوط تولید موکت تایل در کشور های خرجی به این صورت است که اول مواد اولیه را وارد خطوط اولیه تولید می کنند که با حرارت بالا آن را نرم می کند بعد از این مرحله این مواد که نرم شده‌اند را با هماهنگی دستگاه مخصوص این کار به صورت یکنواخت از داخل دستگاه رد و آن را پهن می کند که حرارت های مختلف به آن داده می‌شود و عملیات رنگرزی هم روی آن انجام می گیرد وقتی این موکت رنگ شد و تولید شد در آخر طبق الگویی  که تنظیمات آن را در نظر گرفتن و آن را بر روی دستگاه برش این موکت تنظیم کرده اند، عملیات برش موکت به قسمت های کوچکتر شروع می شود و در نهایت انواع موکت تایل با شکل مورد نظرتان تولید می شود. 

خرید انواع مدل های موکت تایل با قیمت مناسب

 خرید انواع مدل های موکت تایل با قیمت مناسب  برای خرید انواع مدل های  موکت تایل با قیمت مناسب باید کیفیت آن را در نظر بگیرید هر چه قدر کیفیت این موکت بهتر و بالاتر باشد قیمت آن گران تر و مهمتر اینکه طول عمر استفاده از آن بیشتر است. کیفیت این موکت های تایل بر می گردد به نوع مواد اولیه‌ای که در تولید آن به کار گرفته شده است. قیمت موکت تایل چینی از دیگر موکت های تایل ارزان تر است چون کیفیت خوبی ندارند  و از مواد اولیه خوب در ساخت آن ها استفاده  نشده است. خرید موکت تایل از نوع با کیفیت آن کمی گرانتر است اما طول عمر بیشتری دارند و همچنین از نوع موکت های با استحكام و محکم محسوب می‌شوند. خرید این نوع از موکت ها بیشتر توسط کسانی است که در محل کارشان تردد و رفت و آمد زیاد است و می‌خواهند محیط زیبا و شیکی را برای کارشان در نظر بگیرند. این نوع موکت ها که وارداتی هستند خرید آن ها به‌ صورت عمده ارزانتر است. اما در کل که قیمت این موکت ها را در نظر بگیرید چون وارداتی هستند گرانتر از دیگر موکت های تولید کشورمان هستند، چون این وسط واسطه گری صورت گرفته تا موکت ها وارد شده اند و باعث افزایش قیمت آن ها شده است. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید