مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش گل ارزان قیمت

تابلو فرش گل یکی از هنرهای  منحصر به فرد ایرانی است که با گذر زمان جایگاه ویژه ای در بین بازارهای داخلی و خارجی پیدا کرده است. این روزها انواع تابلو فرش گل ماشینی و دستباف با قیمت مناسب برای افراد با سلیقه های متفاوت به صورت آنلاین عرضه می شود.

فروش تابلو فرش گل ارزان قیمت

مراحل فرآیند تولید تابلو فرش

مراحل فرآیند تولید تابلو فرش

برای تولید تابلو فرش مراحل زیر به ترتیب صورت می پذیرد:

 1. طراحی تابلو فرش: از آنجا که برای تولید تابلو فرش نیاز به نقشه تابلو فرش می باشد، نقشه اولیه تابلو فرش توسط طراحان حرفه ای شرکت در مدت زمان ۲ الی ۳ روز طراحی می گردد.
 2. آماده شدن نقشه: نقشه ی طراحی شده تابلو فرش به دستگاه بافندگی داده و بافت می گردد.
 3. مرحله پایانی مرحله آهار و تکمیل می باشد: در این مرحله تابلو فرش ها ریشه دوزی و تکمیل می گردند و هم چنین در این مرحله تابلو فرش ها از لحاظ سالم بودن کنترل می شوند.

شرایط نگهداری انواع تابلو فرش

شرایط نگهداری انواع تابلو فرش  نگهداری تابلو فرش ها را نباید به هیچ وجه پشت گوش انداخت. برای این منظور به این نکات توجه کنید که:

 • برای نگهداری از تابلو فرش در اتاق یا مکان مورد نظر باید حواسمان باشد که مکان مورد نظر تاریک مطلق نباشد و حتما طوری باشد که نور هر از چند گاهی در مکان نگهداری فرش رد و بدل شود.
 • تابلو فرش ها را به هیچ وجه نباید روی دیوار قرار بدهیم و اگر اینکار را انجام می دهیم حتما باید از قاب مناسب برای تابلو فرش بهره مند شویم.
 • تابلو فرش ها را نباید در جایی که هوای مرطوب دارد نگهداری کنیم چون باعث بیدخوردگی تابلو فرش می شود.
 • از کوبیدن میخ روی تابلو فرش خودداری کنید چون بافت فرش را سوراخ می کند و ممکن است میخ زنگ بزند و لکه اش برای همیشه روی تابلو فرش بماند.
 • تابلو فرش ها را نباید در معرض آفتاب مستقیم قرار دهیم زیرا باعث می شود رنگ فرش از بین برود و هم چنین بافت فرش دچار مشکل می شود.

بسیاری از ما تابلو فرش های زیبا و نفیسی داریم که بر روی دیوار منازل ما آویخته شده اند و  ممکن است چون زیاد در دسترس ما نباشند، کمتر از لحاظ نظافت به آنها توجه شود و یا ممکن است نگهداری از تابلو فرش را محدود به گرد گیری قاب آن تابلو  فرش کردیم در صورتی که خود تابلو فرش نیز نیاز به نظافت و گرد گیری و نگهداری دارد.

نگهداری از فرش ها کار سختی نیست و بستگی به درجه حساسیت افراد متغیر می باشد و هر کسی به نوعی نگهداری از فرش را انجام می دهد.

خرید تابلو فرش گل با قیمت مناسب

خرید تابلو فرش گل با قیمت مناسب

 همان طور که فرش های ماشینی امروزه جایگاه خود را به فرش های دستباف داده اند  تابلو فرش گل نیز همین روال را در پیش گرفته است و علاوه بر نوع دستباف، امروزه انواع تابلو فرش ماشینی نیز در بین مردم جایگاه خاصی پیدا کرده است. اصولا برای تابلو فرش نقشه های مختلف و متنوعی وجود دارد که مهمترین آن نقشه ها به شرح زیر می باشد.

 1. تابلو فرش “و اِن یَکاد “
 2. تابلو فرش گل
 3. تابلو فرش با طرح کوچه باغ 

برای خرید تابلو فرش با قیمت مناسب، تنوع طرح بسیار زیاد است که در این بخش تنها به برخی از مهمترین آنها اشاره شد. می توانید با کمک مشاوران فروش در این مجموعه از بین بهترین طرح ها، انتخاب ویژه ای برای خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

خرید تابلو فرش گل این روزها رونق زیادی پیدا کرده است‌ اما مسئله ای که در اینجا مطرح می شود بازه قیمت و کیفیت است که خریداران را سردرگم می کند. راهکارهایی برای تشخیص کیفیت تابلو فرش وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

همه ما می دانیم که تابلو فرش به دو صورت ماشینی و دستباف تولید می شود معمولا قیمت تابلو فرش های دستباف نسبت به تابلو فرش ماشینی بالاتر می باشد یکی دیگر از مسائلی که در رابطه با تابلو فرش مطرح است کاربرد نخ ابریشم می باشد  و از آنجایی که ابریشم زیبایی خاصی به فرش می بخشد، باعث افزایش قیمت فرش نیز می گردد. هر فردی در هنگام خرید تابلو فرش به زیبایی آن اهمیت می دهد که این مورد نیز از عوامل موثر در کیفیت و قیمت تابلو فرش می باشد.

معمولا اطلاعات مربوط به تابلو فرش به صورت یک شناسنامه در پشت فرش قرار دارد که به راحتی می توان بعد از مطالعه از کیفیت تابلو فرش اطمینان حاصل کرد.

شایان ذکر است که اگر قصد خرید کردن از برند خاصی مد نظرتان است حتما از فروشگاه های معتبر و در صورت امکان از خود بافنده تابلو فرش را خریداری کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید