مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع چمن مصنوعی طرح فیروزه با قیمت مناسب

در بسیاری از مجتمع ها و رستوران ها و همچنین فضاهای باز، برای تزیین کف پوش ها از چمن های مصنوعی استفاده می کنند. این چمن ها دارای انواع مختلفی می باشد، و کیفیت آن با توجه به جنس و مواد اولیه و …. متفاوت است. 

یکی از انواع آن چمن مصنوعی طرح فیروزه می باشد. این نوع چمن مصنوعی یکی از مرغوب ترین نوع چمن ها می باشد. الیاف چمن مصنوعی نوع فیروزه یازده میلی متر می باشد و این ارتفاع بسیار مناسب است و احتمال خوابیدن و کنده شدن آن خیلی کم می باشد.

فروش انواع چمن مصنوعی طرح فیروزه با قیمت مناسب

آنالیز کیفیت چمن مصنوعی طرح فیروزه

آنالیز کیفیت چمن مصنوعی طرح فیروزهچمن مصنوعی طرح فیروزه ساخت شرکتی با اصالت و معتبر در کشور هلند می باشد. اسم این شرکت موفق، Tencate می باشد. ارتفاع چمن های مصنوعی در کیفیت آن تاثیر به سزایی دارد، اگر ارتفاع آن ها خیلی بلند باشد باعث می شود که مدام الیاف و رشته های آن روی هم بخوابند و چمن ظاهری نامرتب و بدی داشته باشد. این موضوع در مورد تمامی موکت ها صدق می کند. 

جنس مواد اولیه ی چمن مصنوعی که از الیاف تیولون ساخته شده اند، فیبریلیت می باشد که دارای کیفیت بالایی می باشد. یکی دیگر از موارد مربوط به کیفیت چمن مصنوعی، علاوه بر جنس آن، مقدار تراکم الیاف آن می باشد. 

موارد استفاده از چمن مصنوعی طرح فیروزه

موارد استفاده از چمن مصنوعی طرح فیروزهاز چمن های مصنوعی در خیلی جا ها استفاده می شود. در سالن های ورزشی رو باز که برای فوتبال و … استفاده می شوند، و هم چنین سالن های فوتبال سر پوشیده، از چمن های مصنوعی استفاده می شود. در فضا های باز مخصوصا شهر هایی که بارش باران زیاد باشد استفاده از چمن طبیعی و رسیدگی به آن سخت می باشد. به همین دلیل از چمن مصنوعی استفاده می کنند. 

در رستوران ها و فست فود ها نیز در قسمت های ورودی و … برای زیبایی مداوم و همیشگی آن مکان از چمن مصنوعی استفاده می کنند. در مهد کودک ها بخاطر مسائل بهداشتی و … از چمن های مصنوعی استفاده میکنند تا کودکان دچار مشکل نشوند. 

اگر چمن های مصنوعی کثیف شوند و یا به روی آن ها آشغالی بریزد،به راحتی با آب و کف، هم مانند فرش و موکت شسته می شود به خاطر این که در زیر چمن ها شیار هایی وجود دارد که آب و کف به راحتی از آن خارج شده و به سمت خروجی آب می رود. و هم چنین با جارو برقی آشغال ها از روی آن به آسانی جمع می شود. البته تمام این ویژگی ها به نوع و کیفیت چمن مصنوعی بستگی خواهد داشت. 

امروزه مد شده است که در طراحی سنگ فرش جلوی درب منازل و درب پارکینگ ها و …. از این چمن های زیبا، به طور ترکیبی با سنگ های منحصر به فرد، استفاده می کنند. این کار ظاهر زیبایی به ساختمان می دهد و مانند چمن طبیعی باعث شادی روحیه می شود. 

مرکز خرید چمن مصنوعی طرح فیروزه

مرکز خرید چمن مصنوعی طرح فیروزهچمن های مصنوعی در چند طیف رنگ سبز به فروش می رسند. به طور کلی چمن ها دارای ارتفاع الیاف مختلف و دارای تراکم های متفاوتی هستند. هرچه تراکم بیشتر، کیفیت آن نیز بیشتر می باشد، دقیقا هم مانند فرش می باشد. 

برای خرید چمن مصنوعی باید به تمام نکات توجه کنید. یکی از این نکات می تواند موردی باشد که می خواهید در آن از چمن مصنوعی استفاده کنید. برای پارک ها و فضا های باز از یک مدل چمن مصنوعی و برای مهد کودک ها و زمین های بازی از یک نوع دیگر استفاده می کنند. 

چمن مصنوعی مدل فیروزه بیشترین فروش و بیشترین رضایت مشتری ها را در سال به خود اختصاص داده است. و این دلیل کیفیت عالی این محصول بی نظیر می باشد. این مدل چمن مصنوعی در برابر نور خورشید مقاوم می باشد و دچار رنگ پریدگی نمی شود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید