مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع موکت ظریف مصور طرح خزان

صبح سرد پاییزی را تصور کنید که به سختی از گرمای رخوت بخش تختخوابتان دل میکنید تا به سرکار بروید اولین قدم را که بر زمین میگذارید بجای سرما و سختی سرامیک به پرزهای نرم موکت ظریف مصور طرح خزان برمی خورید گرمای ترکیب رنگ نارنجی و قهوه ای آن وجودتان را گرمی میبخشد و با قدم زدن بر روی برگهای خشک پاییزی انرژی اولیه صبحگاهی شما فراهم میشود. این جادوی ظریف مصور است. 

فروش انواع موکت ظریف مصور طرح خزان

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح خزان

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح خزان

موکت تافتینگ از چهار بخش پرز موکت، آستر روی کار، آستر زیر کار و چسب تشکیل شده است. نحوه تولید موکت تافتینگ به این شکل است ابتدا الیاف به وسیله سوزن‌های ماشین موکت تافتینگ از آستر رویی عبور می‌کنند و توسط قلاب‌هایی در زیر آستر نگه داشته میشوند و با برگشت سوزن‌ها یکه حلقه ایجاد می‌کنند.به این حلقه ها لوپ میگویند. بسته به نوع موکت این لوپ ها ممکن است قیچی شده یا نشده باشند که موکت تافتینگ را به سه نوع تافتینگ لوپ، تافتینگ کات و تافتینگ کات‌لوپ تقسیم میکنند. که موکت مورد بحث ما موکت کات لوپ است.

موکت های تافتینگ یا پرز بلند با زیره نمدی شرکت ظریف مصور با کیفیت ترین موکت این کارخانه برای مفروش کردن منازل و ادارات است که جایگزین مقرون به صرفه ای برای فرش و سایر کفپوشها به شمار میروند. طول عمر موکت در مقایسه با سرامیک و لمینت و پارکت با توجه به ایمن بودن آن مخصوصا در خانه هایی که سالمند و یا نوزاد نوپا دارند چشمگیر است.عرض سه متری و جنس مرغوب نخ بکار رفته در آن و طرح زیبای پاییزی آن در طراحی اتاقی گرم و دلنشین به شما کمک میکند.

با توجه به طرح شلوغ این موکت در ترکیب دکوراسیون آن با دیوارهایی ساده به رنگ کرم روشن در اتاقی در ابعاد متوسط و پرده هایی مدرن و مبلمانی به سبک راحتی دارای کوسن هایی با تعامل رنگ فضایی گرم و دل انگیز مناسب نشیمن فراهم میشود که با لیوانی چای خستگی را از تن به در میبرد.

نکات تاثیر گذار در طول عمر موکت ظریف مصور طرح خزان

نکات تاثیر گذار در طول عمر موکت ظریف مصور طرح خزان

مهمترین عامل در طول عمر یک موکت جنس الیاف بکار رفته در آن است و الیاف بکار رفته در موکت ظریف مصور طرح خزان از جنس پلی آمید و پروپپیلن است

خصوصیاتی چون ، مقاومت پیچ­ خوردگی­ های الیاف در برابر بازشدن، قابلیت پاک‌شوندگی خوب، دیر کثیف­ شدن، قابلیت پنهان­ سازی لکه و کثیفی ، استحکام در برابر سایش و پرزدهی بسیار کم و حالت ارتجاعی موکت از خصوصیات استفاده از نخ پلی آمید است که برای استفاده در خانه و مکان­ های تجاری و اداری، بهترین گزینه می باشند.

اما الیاف پروپپلن که قیمتی مناسبتر از انواع دیگر الیاف دارند که حالت ارتجاعی ضعیفتری دارند اما در برابر آب و رطوبت، لکه، فشار زیاد و الکتریسیته ساکن مقاومت دارند و از همه مهمتر لکه و کثیفی زا به خود جذب نمیکنند.

جنس موکت ظریف مصور طرح خزان ترکیبی از پلی آمید و پروپپلین است که با پرزهای کوتاه ولی متراکم خود که در برابر کوفتگی و ضربه مقاوم است برای خانه های شما به اصطلاح یک عمر موکت خواهد شد.

طرح بکار رفته و ترکیب رنگ آن اجازه تغییر دکوراسیون و ترکیب جدید آن با هر طیف رنگ گرمی را میدهد و هیچ گاه قدیمی نخواهد شد

ارائه با کیفیت ترین موکت ها در ایران

ارائه با کیفیت ترین موکت ها در ایران

سنگینی و چگالی موکت و نیز حجم موکت و ارتفاع آن مشخصه کیفیت موکت است و ظریف مصور با تولید موکتهایی با پرزهایی که به خوبی بافته شده و کوبیده نمیشوند و با بکار بردن چسب مرغوب و آستری محکم توانسته از پیشگامان ارائه با کیفیت ترین موکتها در ایران باشد.

ظریف مصور پا را فراتر نهاده و با تولید موکتهایی با الیاف آبگریز کفپوشهایی ضد حساسیت برای کودکان و نوزادان کرده است این الیاف کثیفی را به خود نمیگیرند و گرد و غبار هوا روی آنها نمینشیند لذا با یک دستمال ساده تمیز میشوند و گزینه مناسبی برای اتاق های شلوغ و اتاق نوزاد محسوب میشوند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید