مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع موکت تشریفاتی درجه یک

فروشگاه اینترنتی فرش ایرانی با فروش انواع فرش و موکت توانسته جای خود را در تهیه و عرضه فرش و موکت پیدا کرده و محصولات با کیفیت و عالی را مستقیم از درب کارخانه به دست مشتریان برساند. یکی از این محصولات، انواع موکت تشریفاتی درجه یک می‌باشد، که مناسب برای مکانهای لوکس و تشریفاتی است. 

فروش انواع موکت تشریفاتی درجه یک

مشخصات فنی موکت تشریفات

مشخصات فنی موکت تشریفات موکت تشریفاتی یکی از موکت هایی است که برای محیط های عمومی(هتل‌ها، رستوران‌ها و موزه ها و مکان های خاص) استفاده می شود.
موکت دارای کیفیت مناسب و طرح های مختلف می باشد که نظر به جایی که استفاده می شود طراحی و بافته می شود.
این موکت ها ویژگی های خاص خود را دارد و معمولاً مشتریان خاص خود را نیز دارا می باشد.
این موکت ها نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم می باشند، زیرا اگر خیلی نازک باشند بر اثر رفت و آمد خیلی زود خراب و کیفیت خود را از دست می دهند و اگر خیلی ضخیم باشند راه رفتن بروی آن سخت می شود و نیز باعث می‌شوند خاک، گرد و غبار در لابلای پرزهای آن نفوذ کرده و از عمر موکت بکاهد و هنگام راه رفتن گرد و غبار بلند شود.
این موکت ها از اکریلیک بافته شده اند که در برابر سایش بسیار مقاوم می باشند و در عرض های 50، 60، 70، 80، 90، 100، 200، 300 سانتی متر و ضخامت 5 تا 8 میلی متر بافته می شود.

موکت تشریفاتی در رنگ های مختلف

موکت تشریفاتی در رنگ های مختلف طراحی هتل‌ها و رستوران ها باید طوری باشد مسافران و مشتریان به آن جذب شده باشد این طراحی کاملاً لوکس و در خور آن هتل و یا رستوران می باشد. موکت باعث شده که علاوه بر اینکه آن مکان ظاهر قشنگی داشته باشند، باعث یک اختلاف سطح نیز می شود که به مشتری احساس خوشایندی از راه رفتن روی آن القاء می کند و راه رفتن روی آن تولید صدا و جلب توجه نمی کند و این موضوع  یکی از مهمترین مشخصات موکت تشریفات می باشد.
همچنین طراحان از موکت برای تنوع در طراحی رستوران ها و هتل ها و مکانهای خاص استفاده می کنند، که این موضوع باعث می شود، که موکت در طراحی مکان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.
معمولاً موکت را به رنگ های قرمز، (Red Carpet)، زرشکی و قهوه ای با حاشیه های مختلف طراحی می شود.
همچنین تنوع رنگ و بافت در بازار کاملاً زیاد است، از کرم گرفته تا مشکی و حاشیه‌های با طرح مدل ورساچه، گوچی و ساده در بازار موجود می باشد.
گاهی در این طراحی موکت های تشریفاتی، از طرحهای فرش تبریز و کاشان نیز الهام  گرفته شده است، تمام این رنگ و طرح ها بسته به نظر طراح داخلی و دکوراسیون است که باعث زیبایی هرچه بیشتر در آن مکان می شود. 

عرضه مستقیم موکت تشریفاتی با قیمت مناسب

عرضه مستقیم موکت تشریفاتی با قیمت مناسب یکی از مشکلات مشتریان که همیشه با آن روبرو هستند، تهیه اجناس لازم با قیمت و کیفیت مناسب می باشد.
 این مشکل باعث شده که حتی بعضی از مشتریان از خرید منصرف شده و یا کالای مورد نظر خود را  نتوانسته اند تهیه نمایند و یا آنچه که تهیه کرده‌اند همان چیزی نبوده که در نظر داشته اند یا زمان زیادی برای تهیه آن گذاشته اند.
این موضوع یکی از مشکلات عمده مشتریان می باشد که اکنون با فناوری اینترنت، این موضوع را تا حد بسیار زیادی برطرف شده است.
هم اکنون اکثر مشتریان کالاهای که مورد نظر خود  را حداقل یکبار در اینترنت جستجو و اطلاعاتی درباره آن به دست می آورند.
اکثر مشتریان جنس مورد نظر خود را را در فروشگاه های اینترنتی سفارش داده و عکس های واقعی مربوط به آن کالا را دیده و درب منزل خود تحویل می گیرند و در صورت هر گونه مغایرت آن کالا را مرجوع نمایند.
فروشگاه فروشگاه اینترنتی فرش ایرانی ها با تهیه و توزیع انواع فرش و موکت به قیمت درب کارخانه توانسته یکی از مشکلات عمده مشتریان را هم برطرف نماید.
فروشگاه با عرضه موکت تشریفاتی و سایر محصولاتی که مربوط به این صنعت می باشند توانسته نظر مشتریان را به خود جلب نماید لازم به ذکر است قیمت موکت تشریفاتی کاملاً مناسب و زیر قیمت بازار می باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید