مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی موکت ظریف مصور طرح صدف

تولید موکت با توجه به کاربردهای فراوانی که دارد جزو یکی از دستاورد های صنعت نساجی به شمار می آید و در این بین کارخانه تولید موکت ظریف مصور طی چند دهه اخیر گامی بلند در جهت تولید موکت های با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری برداشته است. با توجه به فراوانی در طرح و رنگ موکت ظریف مصور، یکی از طرح هایی که بیشتر مورد استقبال و توجه مشتریان قرار گرفته است موکت طرح صدفی می باشد. در این راستا نمایندگی های فروش موکت ظریف مصور اقدام به فروش استثنایی این طرح از موکت را کرده اند و با شناخت نیاز جامعه و سلیقه مشتریان خود، موکت ظریف مصور طرح صدف را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به بازار عرضه کرده اند.

فروش استثنایی موکت ظریف مصور طرح صدف

خصوصیات فنی موکت ظریف مصور طرح صدف

خصوصیات فنی موکت ظریف مصور طرح صدف

هر کالایی که به بازار عرضه می شود دارای یک سری خصوصیات فنی مختص به خود است که با آن خصوصیات خود را به بازار و مشتریان خود می شناساند. کارخانه تولید موکت ظریف مصور هم  دارای یک سری خصوصیات فنی و منحصر به فردی است که باعث تمایز محصولات خود از سایر رقبا شده است. تولید کننده گان موکت ظریف مصور در تولید موکت های خود ضمن رعایت استاندارد های تعیین شده در بافت موکت شامل خصوصیاتی ویژه است. از جمله خصوصیات موکت ظریف مصور می توان به کیفیت بالای الیاف به کار رفته در بافت موکت های خود که شامل الیاف پلی پروپیلین و االیاف پلی استر اشاره کرد. با توجه به استقبال مشتریان از طرح صدف موکت ظریف مصور اشاره ای به خصوصیات فنی این طرح از موکت خالی از لطف نیست؛ طول و عرض استاندارد و متناسب با نیاز مشتری، استفاده از الیاف با کیفیت بالا در بافت آن، دارا بودن زیره نمدی از خصوصیات فنی موکت ظریف مصور با طرح صدف می باشد. موکت ظریف مصور در دو نوع نمدی که خود شامل انواع داغی، سوزنی و چاپی و نوع تافتینگ می باشد تولید و عرضه می شود. موکت ظریف مصور طرح صدف جزو دسته تافتینگ قرار دارد که از ویژگی بارز این نوع می توان  بلند بودن الیاف آن نسبت به انواع دیگر، نرم و راحت بودن آن و  تراکم بالای بافت آن را نام برد.

میزان کیفیت موکت های ظریف مصور

میزان کیفیت موکت های ظریف مصور

اگر قصد خرید محصولی را داشته باشید به اولین نکته ای که در زمان خرید آن محصول توجه خواهید کرد کیفیت آن محصول خواهد بود و سپس موارد دیگری را مد نظر قرار خواهید داد. موکت جزو خرید هایی محسوب می شود که ممکن است سالیان طولانی قصد تعویض آن را نداشته باشید و برای مدت زمان طولانی مهمان خانه، محل کار و یا هرجایی که بنا بر نیاز خریداری شده است باشد. در تولید موکت ظریف مصور سعی شده است با  استفاده از متخصصین مجرب و تکنولوژی های روز دنیا موکت هایی با کیفیت تولید و عرضه شود. اگر بخواهیم اشاره ای به کیفیت موکت ظریف مصور داشته باشیم همین بس که طرح و رنگ زیبا و متنوع، تراکم بالا، زیرسازی مطمئن، ضمانت پس از فروش ابعاد و اندازه های مناسب و متناسب با سلیقه و نیاز مشتری، نرم و لطیف بودن، ماندگاری طرح و رنگ و قیمت مناسب را نام برد که باعث جلب اعتماد مشتریان خود شده است و در زمره بهترین و با کیفیت ترین موکت ها تولیدی قرار گرفته است.

خرید اصلی موکت ظریف مصور در بازار های جهانی

خرید اصلی موکت ظریف مصور در بازار های جهانی

کارخانه تولید کننده موکت ظریف مصور با استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های به روز دنیا و با به کارگیری بهترین مواد و الیاف در بافت موکت های خود همواره سعی کرده است تا محصولی با کیفیت عرضه کند و از سایر رقبای خود پیشی بگیرد. کارخانه موکت ظریف مصور علاوه بر در اختیار داشتن بازار داخلی مفتخر به صادر کردن محصولات با کیفیت خوب به سایر کشورهای جهان می باشد و توانسته است آوازه کیفیت و به نام بودن محصولات خود را به گوش جهانیان برساند. خرید موکت ظریف مصور در بازارهای جهانی افتخاری برای تولید کننده گان این محصول می باشد و امید است که همواره با تولید و عرضه محصولات با کیفیت خود باعث درخشش نام ایران و ایرانیان در جهان باشند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید