مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه های معتبر فرش ۱۵۰۰ شانه جردن

فرش جردن قریب به ۱۵ سال است که فعالیت خود را شروع کرده است و در حال رقابت با فرش های دستباف ایرانی می باشد. فرش ۱۵۰۰ شانه جردن نیز مانند هر محصول خاص دیگری در فروشگاه های خاص و معتبر خود عرضه می شود. فروشگاه های عرضه کننده فرش ۱۵۰۰ شانه جردن در سراسر ایران در حال فعالیت می باشند و کافیست با یک جستجوی کوتاه در گوگل به آدرس و شماره تماس های این فروشگاه ها دسترسی پیدا کرد و جهت خرید این نوع فرش می توان آن را از فروشگاه های معتبر و یا سایت های اینترنتی فروشگاه های عرضه کننده فرش جردن آنرا تهیه و خریداری نمود.

فروشگاه های معتبر فرش ۱۵۰۰ شانه جردن

مشخصات اساسی فرش جردن

مشخصات اساسی فرش جردن هر فرشی دارای مشخصات فنی و ویژگی های منحصر به فردی است که باعث تمایز آن فرش از سایر فرش ها می شود. فرش جردن نیز دارای مشخصات ویژه و خاصی است که آن را از سایر فرش ها متمایز کرده و در زمره رقابت با فرش های دستباف ایرانی قرار داده است. از جمله مشخصات فرش جردن می توان به میزان تراکم بالا، رنگبندی خاص و منحصر به فرد، استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین استفاده از الیاف با کیفیت بالا اشاره کرد. رنگ ها و نقش های ظریف به کار رفته در فرش جردن به طوری که در فرش های با تراکم کمتر قابل استفاده نیست آن را از سایر فرش های با تراکم کمتر متمایز کرده است. در تهیه و بافت فرش جردن مهندسین با تجربه در زمینه کنترل کیفیت در مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت، بافت و تولید این نوع فرش را زیر نظر دارند و این نوع فرش مطابق با استانداردهای تولید فرش بافته می شود. 

اهمیت نحوه نگهداری در افزایش طول عمر فرش

اهمیت نحوه نگهداری در افزایش طول عمر فرش بدون شک یکی از مواردی که زیبایی خانه را دو چندان می کند فرش موجود در خانه است، از اینرو باید تلاش کنیم تا از فرش در منزل به بهترین شکل مراقبت و نگهداری کنیم. اما حفظ زیبایی و افزایش طول عمر فرش راهکار هایی دارد که به طور مختصر به هریک از آنها می پردازیم.

اولین گام در حفظ و نگهداری فرش، تمیز نگه داشتن و دور نگه داشتن آن از گرد و غبار است بر این اساس توصیه می شود حداقل هفته ای دو بار به نظافت و جارو کشیدن فرش پرداخته شود تا از نفوذ گرد و غبار به داخل فرش جلوگیری شود. از طرفی بهتر است حداقل سالی یک بار یا حداکثر دو سال یک بار فرش شسته شود، اما جهت شستشوی فرش بهتر است جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به تار و پود فرش از مواد شوینده مخصوص فرش استفاده شود. نکته بعدی که به افزایش طول عمر فرش کمک می کند، دور نگه داشتن فرش از نم و رطوبت است زیرا رطوبت به تار و پود فرش آسیب می رساند و باعث فرسودگی فرش می شود. همچنین جهت جلوگیری از رنگ پریدگی و بور شدن فرش بهتر از تابش مستقیم نور آفتاب به فرش جلوگیری به عمل آید. اما نکات ریز دیگری که می تواند به طول عمر فرش کمک کند شامل لکه زدایی فرش، عدم تا کردن فرش، نگهداری از ریشه های فرش، جابجایی فرش هایی که زیاد در معرض رفت و آمد قرار دارند و پاخور بیشتری دارند، می باشد.

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه ارزان و با کیفیت

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه ارزان و با کیفیت جهت خرید و تهیه فرش ۱۵۰۰ شانه با کیفیت می توان آن را از فروشگاه های عرضه کننده فرش تهیه کرد. همچنین جهت خرید مستقیم و بی واسطه فرش ۱۵۰۰ شانه می توان آن را از کارخانجات تولید کننده فرش تهیه کرد. بسیاری از فروشگاه ها و کارخانجات دارای سایت های اینترنتی فروش فرش به صورت آنلاین هستند که جهت تهیه این فرش می توان از طریق این سایت ها با امکان مقایسه قیمت ها و با صرفه جویی در زمان و هزینه، بهترین و با کیفیت ترین فرش را تهیه و خریداری نمود. فروش فرش ۱۵۰۰ شانه به صورت مستقیم از درب کارخانه و یا از طریق فروشگاه های عرضه کننده با قیمتی مناسب و با کیفیتی بالا به فروش می رسد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید