مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فرش ماشینی گرد اسپرت دلیجان

فرش های ماشینی گرد با طرح اسپرت که مورد توجه و پسند نسل جوان جامعه است توسط شرکت های مختلفی بافته می شوند که محصولات کارخانه فرش دلیجان به لحاظ کیفیت مطلوب توسط فروشگاه ها عرضه می شوند.
اگر به گذشته بافت فرش در ایران نگاهی بیندازیم خواهیم دید که مدل های معمول و مشتری پسند در آن زمان ها انواع چهار گوش بودند و غالب طرح هایی که به یادگار مانده نیز برای همین نوع فرش خلق گردیده است.
در این میان یکی از بزرگان صنعت فرش با سفر به کشورهای اروپایی دریافت که نمونه های گرد نیز از جمله محصولات پرطرفدار به شمار می آید. بنابراین تصمیم گرفت این مدل را نیز به بازار عرضه کند.
با رونق گرفتن بافت فرش های ماشینی و استقبالی که عموم مردم از این اجناس نمودند، کارخانه های بزرگ فرش در ایران نیز تصمیم به بافت و عرضه آن ها گرفتند.
همانطور که می دانید هماهنگی با زمان یکی از پارامترهایی است که می تواند موفقیت در فروش یک محصول را تضمین کند. از این رو طراحان فرش به فکر افتادند که علاوه بر بهره گیری از نقشه های سنتی انواع جدید و مدرن را نیز در تولیدات به کار برند.
فرش های گرد انتخابی شایسته برای کف اتاق و حتی پذیرایی بوده و با توجه به اینکه بسیاری از خانه های امروزی از طراحی مدرن برخوردارند، وجود یک فرش گرد اسپرت بهتر می تواند زیبایی محیط را جلوه گر سازد.
یکی از کارخانه های بزرگ در عرصه بافت فرش ماشینی را باید شرکت دلیجان دانست. این مرکز با هدف عرضه اجناس شیک و در عین حال مرغوب به بازار فعالیت خود را آغاز کرد.
امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور محصولات فرش ماشینی دلیجان را عرضه کرده و میزان فروش آن نشان می دهد که مشتریان از این مدل ها رضایت کامل دارند.
فرش های گرد طرح اسپرت دلیجان در رنگ های مختلف و مطابق با سلیقه های گوناگون طراحی و تولید می شوند. مانند سایر نمونه های وارد شده در این عرصه، ابعاد مختلفی برای فرش گرد نیز در نظر گرفته می شود به گونه ای که بیشترین هماهنگی با دکوراسیون خانه به وجود آید.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید