مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فرش ماشینی ریز ماهی رنگ روشن کاشان

فرش ماشینی با طرح های ماهی ریز یکی از مدل های بسیار پرطرفدار در میان متقاضیان فرش در داخل و خارج بوده و در انواع رنگ های روشن و تیره محصول کارخانه های کاشان در فروشگاه ها موجود است.
امروزه انواع مختلف فرش های ماشینی توانسته اند در بازار این محصولات بخش بزرگی از توجه مخاطب را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از فروش را به خود اختصاص دهند. این امر موجب شده تا بسیاری از طرح های قدیمی و سنتی ایران زمین بار دیگر بر قاب این کف پوش زیبا خودنمایی کند.
همانطور که می دانید یکی از عواملی که موجب خلق انواع مختلف نقشه در فرش گردیده میل انسان به جاودانگی است. بشر نخستین این میل طبیعی را با کشیدن تصاویری بر دیوار های غار به ظهور می رسانده است. بعدها که با استفاده از ابزار های مختلف انسان ها توانستند لوازم مورد نیاز خود را تولید کنند این خصوصیت نیز در قالب تصاویری از طبیعت و جانوران انتقال یافته و روی انواع وسایل نقش بست.
از جمله طرح هایی که از گذشته در میان فرش بافان معمول و مرسوم بوده و جلوه ای زیبا را به نمایش می گذاشته است می توان به نقش ریز ماهی اشاره کرد. فرش ریز ماهی در زمره ریز نقش ترین مدل های قرار داشته و همین مسئله زیبایی آن را افزون کرده است. در نتیجه تقاضا برای خرید آن همچنان وجود دارد.
از این رو اغلب کارخانه های تولید فرش ماشینی برای اینکه بتوانند میزان فروش خود را افزایش دهند به سراغ مدل هایی می روند که متقاضی برای آن وجود دارد.
فرش های ماشینی ریز ماهی در انواع ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه توسط شرکت های فرش کاشان تولید می شود. با توجه به اینکه یکی از عوامل مهم در انتخاب یک فرش علاوه بر طرح آن، رنگی است که به عنوان زمینه یا برای بافت گل ها به کار می رود، لذا این گروه از فرش ها در رنگ های روشن و تیره تولید و به روانه بازار می شوند.
مسلما زمانی که از یک فرش ماشینی رنگ روشن نام می بریم عمدتا منظور رنگی است که برای زمینه فرش به کار رفته است. خرید این انواع با توجه به سلیقه مخاطب و نیز هماهنگی آن با محیط صورت می گیرد.
در حال حاضر بسیاری از فروشگاه های واقع در شهرهای مختلف، ابعاد مختلف فرش طرح ریز ماهی رنگ روشن تهیه شده در کاشان را عرضه می کنند. همانطور که می دانید نام شهر در صنعت فرش می تواند نقش موثری در خرید آن داشته باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید